ttvlak.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod pudl » stř 03 úno, 2010 7:41 am

Tak to mám pech.10.1.09 jsem udělal objednávku a 27.1.byla přijata k vyřízení.No a 28.1.přerušili činost.Asi ty moje peníze byli poslední které jim chyběli.
TT-analog
pudl
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 17 úno, 2008 1:06 pm
Bydliště: Mladá Boleslav-Dobrovice

Příspěvekod MirekTT » stř 03 úno, 2010 8:42 am

No, když se na to mrknu z obou stran - jasně, poslali jste peníze a nic, to naštve. Do tisíce se nad tím dokonce téměř dá mávnout rukou - možná. Už jsem to psal, nikdy bych tímto způsobem nekšeftoval. To radši koupím o dvě stovky dražší loko v norm. obchodě, než takové partyzánství, ale budiš.
Pokud se na to podívám z jeho pohledu, co když se mu fakt zase něco stalo. Osobně Ivana Ryšavého neznám, ale nesedí mi na něj nálepka podvodník. Zastávat se ho nebudu, ale v životě člověka mohou nastat situace, ve kterých řešit nějaké vztahy s třetími osobami je zcela druhořadé. A to i v případě, že může někoho poškodit, či dokonce překročit hranice zákona. Vím očem mluvím. Když mi lékaři tehdy před lety sdělili diagnózu (klídek, už jsem z toho venku), šlo na druhou kolej úplně všechno a ze všeho nejdřív zákazníci a jejich zaplacené zálohy. Je fakt, že jsem je obvolal a všichni pochopili a počkali. A nemusí jít ani o zdraví, třeba má existenční problémy, tam jsou obdobné stresy.
Nevím, jestli to Ivan dělá schválně, nebo je jen v tak strašlivém psychickém presu, že už nedokáže ani čelit nátlaku zákazníků a proto hraje mrtvého brouka, ale moc mi tam nesedí úmysl, spíš je zahnán do kouta. Ale je to jen moje úvaha.
Osobně přeju oběma stranám, ať to dobře dopadne.
MirekTT
 
Příspěvky: 2573
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Příspěvekod pudl » stř 03 úno, 2010 9:16 am

Jasně,stát se může cokoli,ale pokud by hned od začátku komunikoval (zkoušel jsem dva tel. a dva emaily) a vysvětlil o co jde což je otázka max.1minuta na zákazníka, nemuselo tady tohle vlákno být.Je to o dohodě,pro mě je obědnávka zbytečná,protože jsem vyhýbky koupil jinde.A pokud mi je teď pošle co s tím?Jak píšeš,je to tisícovka,ale pošleš ji ze svýho?
TT-analog
pudl
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 17 úno, 2008 1:06 pm
Bydliště: Mladá Boleslav-Dobrovice

Příspěvekod vvitty » stř 03 úno, 2010 11:32 am

pudl: kdyz Ti je ted posle, tak muzes vyuzit sveho prava a od smlouvy odstoupit bez udani duvodu, jako u kazdeho slusneho eshopu. Otazkou pouze je, jestli se Ti bude chtit riskovat, ze v takovem pripade neuvidis ani vyhybky, ani penize, a tak je radeji nehodis na aukro...
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod Zdeněk » stř 03 úno, 2010 4:35 pm

Dodával jsem i Ivanovi a dle našich jednání se mi zdal solidní. Taky bych ho nehodnotil jako podvodníka. Jedna věc je, jak píšete, může se stát v životě cokoliv. Druhá věc je, že by bylo od něho i v tomto případě solidní, obvolat zákazníky, vysvětlit o co se jedná a domluvit se jak se vyrovnat.Dyť mohl nabídnout těm co dlužil i něco ze své sbírky.
N/Nm-scale, DCC, domácí kolejiště
Uživatelský avatar
Zdeněk
 
Příspěvky: 68
Registrován: čtv 27 bře, 2008 11:52 am
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Jarda H. » stř 03 úno, 2010 5:00 pm

MAREKHO píše:No---- mě ty stránky jedou.......

A UŽ TO NEJEDE!!!!!!!!!


Tak pro změnu dnes k večeru zase funkční stránky, shop samozžejmě néééé :!: Jinak souhlasím s názory výše popsanými, že v životě se může stát ledacos (sám řeším v rodině tyto týdny a měsíce obtížné problémy), ale co se týká nevyřízených zakázek ttvlaku, vzhledem k informacím na jejich webu starých řadu měsíců je nevyřízení nedodaného zboží minimálně neslušné a nemorální :!: Záleží na tom, jak se na to kdo kouká, ale už jen získání případné důvěry do budoucna - bude-li ještě nějaký e-shop ?! - je pro řadu potencionálních zákazníků nemožné !
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod Tomáš » stř 03 úno, 2010 5:09 pm

Co jsem s ním naposledy mluvil,to už se to tady řešilo,vypadal podle hlasu velmi sklesle.Mluvil jsem s ním přez Skype.Před tím vždy osobní kontakt.Jak jsem psal,slovo podvodník mi k němu nesedí.Díky jeho obchodu jsem postavil většinu mého kolejiště.Parkrát mi i objednal na dobrý slovo bez záloh.Takže to co jsem tu pak četl mi vyrazilo dech.Co vím je na tom velmi špatně zdravotně.Má problémy se střevama.Nemůže prej sedět dýl jak 20min,pak už má bolesti.Tvrdil,že se bude snažit postupně všechny svoje resty vyřešit.Měl jít na nějakou hoodně složitou operaci...náročná operace = drahá operace. Ale nechci spekulovat,jen moje úvahy,když to tak tady sleduju..ovšem je to celkově velmi smutné,jeho e-schop,měl nějlepší ceny co jsem našel
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod jakdus » ned 14 úno, 2010 11:27 am

No nevím je to trochu unterwasermann,protože podle mně nedávno prodával na modelbazaru,nějaký Ryšavý asi velký kus sbírky.Já jsem jednou od nich koupil Tillig V100,čekal jsem na ní 3 měsíce přestože bylo uvedeno ,,skladem,,.Už nikdy více.Odkaz na prodej jeho sbírky
http://inzerce.modelbazar.cz/zeleznicni ... t/?page=10
2. inzerát odvrchu.Těm co dluží prachy ,třeba si mohou jet zdarma něco vybrat :wink: . Černý humor :cry: I když třeba je na tom velmi zle,což jsem četl již před časem,potom je mi ho líto.Nicméně trocha slušnosti a odeslání mailů a záloh zvládne i jakýkoliv zástupce.
Naposledy upravil jakdus dne stř 17 úno, 2010 12:55 pm, celkově upraveno 1
Opět znovu tentokrát na kolejích s podložím a jako vždy TT. Hraju si se syny,složitosti potom.
Uživatelský avatar
jakdus
 
Příspěvky: 68
Registrován: stř 31 pro, 2008 8:11 pm

Příspěvekod badliner » úte 16 úno, 2010 7:11 pm

Teď prodává TTIvan něco jako ultrararitu Rokal na aukru..na nemocného vypadá docela zdravě....
badliner
 
Příspěvky: 238
Registrován: pon 30 říj, 2006 8:37 pm

Příspěvekod Jarda H. » úte 16 úno, 2010 7:30 pm

badliner píše:Teď prodává TTIvan ....na aukru .......


Taky jsem na to před chvílí narazil, doufám, že aspoň zaplatí z případného prodeje své dluhy z e-shopu ! ! ! Kolegové tady z fóra (a možná i další) čekají na své peníze bez vysvětlení hodně dlouho :wink:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod badliner » úte 16 úno, 2010 8:46 pm

Mno třeba se dočkají.. :? Nicméně bych tomu moc nevěřil...Spíš bych to zkusil pravní cestou..leckdy dopis se správným razítkem dokáže divy... :D .
badliner
 
Příspěvky: 238
Registrován: pon 30 říj, 2006 8:37 pm

Re: ttvlak.cz

Příspěvekod radekkrupka » úte 13 črc, 2010 4:59 pm

Tak pan Ryšavý, navzdory ukončení činosti eshopu obchoduje na aukru o sto šest...

za posledních 30 dní 14 komentářů k ukončenému obchodu... momentálně otevřena kupa aukcí
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=3314051

Můžete se podívat na jeho povídání "o sobě", je to celkem zážitek
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Re: ttvlak.cz

Příspěvekod boy.rough » úte 13 črc, 2010 5:28 pm

Nikdy jsem s panem Ryšavým neobchodoval. Jeho eroticko - vláčkové stránky ve mě budily jistou nedůvěru.
Olda.
Jezdím na účkách (asi poslední mohykán???) a nemám s nimi problém.
boy.rough
 
Příspěvky: 620
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Re: ttvlak.cz

Příspěvekod Petr Zatrepalek » stř 14 črc, 2010 6:17 am

radekkrupka píše:Tak pan Ryšavý, navzdory ukončení činosti eshopu obchoduje na aukru o sto šest...

za posledních 30 dní 14 komentářů k ukončenému obchodu... momentálně otevřena kupa aukcí
http://www.aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=3314051

Můžete se podívat na jeho povídání "o sobě", je to celkem zážitek



Hodně zvláštní pán :o - přihodit na aukci dle takto koncipovaných podmínek může jen blbec.
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Re: ttvlak.cz

Příspěvekod vvitty » stř 14 črc, 2010 9:30 am

Petre, v takovem pripade o nej nemam strach, blbcu je vsude dost... :roll:

A co se podminek na te jeho strance tyka... Lidi nectou, je to moc prace. A musi se u toho myslet.
Nectou obchodni podminky, nectou maily s informaci o cisle uctu i celkove castce, kterou maji zaplatit. Takze to asi dostatek uzivatelu ani neodradi... me by odradila uz forma, ani se mi nechtelo studovat obsah.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků