Zkušenosti s DELTAX-BAHN.CZ

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Jste s tímto shopem spokojeni ?

ANO - doporučuji
6
18%
ANO - ale raději nedoporučui
2
6%
NĚKDY - proto raději nedoporučuji
5
15%
NE
6
18%
VŮBEC - absolutně nereagují
14
42%
 
Celkem hlasů : 33

Deltax Bahn

Příspěvekod ef605 » úte 22 zář, 2009 4:06 pm

Zdravím. Mám absolutně negativní zkušenosti. Ze začátku objednávky vyřizovali pružně bez problémů, teď mám něktéré objednávky nevyřízené již od února. Na urgence se trapně vymlouvají, že mě kontaktovali ale já jsem nereagoval, tak vždy dali zboží do prodejny. Bylo mě nabídnuto vyktrytí objednávky ale za cca 20% vyší cenu než v době objednání. Tak jsem je poslal do háje a už mě tam nikdo neuvidí.
ef605
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte 11 srp, 2009 7:06 pm

Příspěvekod petrh » úte 22 zář, 2009 6:14 pm

a dneska active24 hlasi, ze hosting pozastaven, tak treba spis jen nezaplatili:)
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod maTTes » pon 05 říj, 2009 1:37 pm

Nedalo mi to a zajel jsem se dneska do Všestar podívat. Troufám si říct, že jsem v Čechách větší TT sortiment neviděl (cca 10 plných vitrín modelů) - skoro kompletní Tillig včetně kolejiva a spousta malovýrobců.
V HO to je o poznání slabší, ale to je io nich známé, že se tam soustředí spíš na to TT.

Vytáhl jsme tam z nich ještě nějaké raritky - V 36 ČSD v modré a zelené barvě. Ty mi chyběly a jsem fakt rád, že mi je nechali.
maTTes
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 05 říj, 2009 1:26 pm
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod bardotka79 » pon 05 říj, 2009 2:21 pm

Já byl u nich v sobotu, neodolal a koupil modely, který jsem už nikde jinde neviděl - Sergej ČD CARGO (s certifikátem TT-víkend 2009) a přívěsný vozy Btn (ex Y). Fakt je, že tam byl starší prodavač, kterej ne vždy dokázal na všechno reagovat. Ale jinak v poho.

Hold jsme v Čechách a kdo nic nedělá, nic neskazí. Jezdím tam celkem rád, dělaj už 10 let celkem slušný výstavy a jako jedni z mála udělali už spoustu maloseriovek. Nějaká moucha se sem tam najde, ale tak tragicky to neberu.
bardotka79
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 05 říj, 2009 2:06 pm
Bydliště: Jičín

Příspěvekod Tkaloun » ned 11 říj, 2009 4:21 pm

Ahoj,sem tam na jejich stránky nakouknu,sem tam,když jedu kolem se zastavím a aby se neřeklo,tak si něco koupím.Jednou sem měl na ně dotaz,proč nemají ceny u všech obrázků v nabídce.Bylo mi odpovězeno,že jsou kamenný obchod a zásilkami se zabívají jen okrajově,čili skoro vůbec.V sobotu a v neděli tam mívali desetiprocentní slevu,jaké bylo překvapení,když mi pán slevu nedal a ještě si vzal dýško a ani nemrk... :shock: proto jim dávám ANO,ale nedoporučuji tkaloun :roll:
Naposledy upravil Tkaloun dne ned 11 říj, 2009 5:09 pm, celkově upraveno 1
Tkaloun
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 10 srp, 2008 1:42 pm

Příspěvekod Dan Buchtela » ned 11 říj, 2009 4:40 pm

Tkaloun píše:...v neděli tam mývali desetiprocentní slevu...

No jo, není nad takovou umytou slevu... :lol: :idea:
(sorry, ale neudržel jsem se 8) )
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Příspěvekod Tkaloun » ned 11 říj, 2009 5:13 pm

Dan Buchtela píše:(sorry, ale neudržel jsem se 8) )


...tak jsem si to opravil,snad už bude pán spokojen!Promiňte mi,nevšiml jsem si,že odepisuji do češtino-školometistickýho fora. :oops:
Tkaloun
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 10 srp, 2008 1:42 pm

Příspěvekod jobr » ned 11 říj, 2009 6:01 pm

Tkaloun píše:...tak jsem si to opravil,snad už bude pán spokojen!Promiňte mi,nevšiml jsem si,že odepisuji do češtino-školometistickýho fora. :oops:

Skolometisticke nevim co je, ale cestinu tu nekteri pouzivaji, to jo :D a je to fajn!
H0 DCC, navrat k masinkam kvuli detem :-)
Uživatelský avatar
jobr
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 01 bře, 2008 11:25 pm

Příspěvekod Zdenek Valter » pon 12 říj, 2009 10:55 am

Tkaloun píše:
Dan Buchtela píše:(sorry, ale neudržel jsem se 8) )


...tak jsem si to opravil,snad už bude pán spokojen!Promiňte mi,nevšiml jsem si,že odepisuji do češtino-školometistickýho fora. :oops:


Chlape ! Vždyť je to naše dědictví tak si toho važ !
;-)
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2647
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod maTTes » pon 12 říj, 2009 2:11 pm

Tkaloun píše:Ahoj,sem tam na jejich stránky nakouknu,sem tam,když jedu kolem se zastavím a aby se neřeklo,tak si něco koupím.Jednou sem měl na ně dotaz,proč nemají ceny u všech obrázků v nabídce.Bylo mi odpovězeno,že jsou kamenný obchod a zásilkami se zabívají jen okrajově,čili skoro vůbec.V sobotu a v neděli tam mívali desetiprocentní slevu,jaké bylo překvapení,když mi pán slevu nedal a ještě si vzal dýško a ani nemrk... :shock: proto jim dávám ANO,ale nedoporučuji tkaloun :roll:


Dnes jsem jel služebně kolem a tak jsem se tan zastavil. Zeptal jsem se na ty víkendové slevy a bylo mi řečeno, že už je téměř rok neposkytují a to z důvodu, že kvůli konkurenci na trhu snížili ceny u veškerých modelů o 10% a tak další slevu (kromě TT-víkendu) už neposkytují. :idea: Sehnal jsem tam ještě osobní vozy Btn :)
maTTes
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 05 říj, 2009 1:26 pm
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Tkaloun » pon 12 říj, 2009 2:33 pm

Zdenek Valter píše:Chlape ! Vždyť je to naše dědictví tak si toho važ !
;-)


Však já si ho vážím,někdy se to prostě trochu nepovede,no. :roll:
Tkaloun
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 10 srp, 2008 1:42 pm

Příspěvekod Nomed » pon 12 říj, 2009 9:32 pm

maTTes píše:
Tkaloun píše:Ahoj,sem tam na jejich stránky nakouknu,sem tam,když jedu kolem se zastavím a aby se neřeklo,tak si něco koupím.Jednou sem měl na ně dotaz,proč nemají ceny u všech obrázků v nabídce.Bylo mi odpovězeno,že jsou kamenný obchod a zásilkami se zabívají jen okrajově,čili skoro vůbec.V sobotu a v neděli tam mívali desetiprocentní slevu,jaké bylo překvapení,když mi pán slevu nedal a ještě si vzal dýško a ani nemrk... :shock: proto jim dávám ANO,ale nedoporučuji tkaloun :roll:


Dnes jsem jel služebně kolem a tak jsem se tan zastavil. Zeptal jsem se na ty víkendové slevy a bylo mi řečeno, že už je téměř rok neposkytují a to z důvodu, že kvůli konkurenci na trhu snížili ceny u veškerých modelů o 10% a tak další slevu (kromě TT-víkendu) už neposkytují. :idea: Sehnal jsem tam ještě osobní vozy Btn :)


...tohle mne nadzvedlo ze židle! A jak by ten pán vysvětlil, že letos na TT víkend avizovali slevu 10% na akci a 10% na modely Tillig, tj. 20% celkem, ale výsledně dali jen 10% a neobtěžovali se nic říct. Jsou neseriózní. A navíc, ten starší pán zřejmě zhusta podává zavádějící informace. Stalo se mi to dvakrát, i když šlo v podstatě o prkotiny.
Nomed
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 06 led, 2009 1:01 pm
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod maTTes » úte 13 říj, 2009 7:20 am

Nomed píše:
maTTes píše:
Tkaloun píše:Ahoj,sem tam na jejich stránky nakouknu,sem tam,když jedu kolem se zastavím a aby se neřeklo,tak si něco koupím.Jednou sem měl na ně dotaz,proč nemají ceny u všech obrázků v nabídce.Bylo mi odpovězeno,že jsou kamenný obchod a zásilkami se zabívají jen okrajově,čili skoro vůbec.V sobotu a v neděli tam mívali desetiprocentní slevu,jaké bylo překvapení,když mi pán slevu nedal a ještě si vzal dýško a ani nemrk... :shock: proto jim dávám ANO,ale nedoporučuji tkaloun :roll:


Dnes jsem jel služebně kolem a tak jsem se tan zastavil. Zeptal jsem se na ty víkendové slevy a bylo mi řečeno, že už je téměř rok neposkytují a to z důvodu, že kvůli konkurenci na trhu snížili ceny u veškerých modelů o 10% a tak další slevu (kromě TT-víkendu) už neposkytují. :idea: Sehnal jsem tam ještě osobní vozy Btn :)



...tohle mne nadzvedlo ze židle! A jak by ten pán vysvětlil, že letos na TT víkend avizovali slevu 10% na akci a 10% na modely Tillig, tj. 20% celkem, ale výsledně dali jen 10% a neobtěžovali se nic říct. Jsou neseriózní. A navíc, ten starší pán zřejmě zhusta podává zavádějící informace. Stalo se mi to dvakrát, i když šlo v podstatě o prkotiny.


Na TT víkendu jsem taky s rodinou byl a něco si nakoupil.
Se slevou to bylo tak, že avizovali ceny ve vitrínách 10% pod cenou katalogu Tillig a z toho ještě poskytovali zvláštní slevu 10% - výsledná cena byla tedy 20% pod cenou katalogu Tillig. Psali to tak i na stránkách
Podle mně je teda vše OK.
Jak jsem se dozvěděl, tak ceny ve vitrínách jsou dodnes 10% pod doporučenou cenou.
Škoda, že nemáme v Pardubicích podobnou prodejnu.
maTTes
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 05 říj, 2009 1:26 pm
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Tkaloun » úte 13 říj, 2009 1:23 pm

maTTes píše:Škoda, že nemáme v Pardubicích podobnou prodejnu.


No,nevím jestli je co litovat,maj tam dost draho,jinde seženeš levněji a to nemluvím o netu,ale tam to zase kazí poštovné.Škoda je prodejny v HK,tam to bylo na ceny docela dobré,ale možná to byl důvod krachu.Potom vím ještě o prodejně v Holicích a České Skalici.Nemáte někdo ještě tip na prodejnu s modelovou železnicí ve Východočeském kraji? tkaloun
Tkaloun
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 10 srp, 2008 1:42 pm

Veramo v Trutnově

Příspěvekod Radek(T) » úte 13 říj, 2009 3:42 pm

Tkaloun píše:Potom vím ještě o prodejně v Holicích a České Skalici.Nemáte někdo ještě tip na prodejnu s modelovou železnicí ve Východočeském kraji? tkaloun


http://www.veramo.info
TT digitál, doba mého dětství (končící parní trakce) + 2. svět.válka 1:35
Uživatelský avatar
Radek(T)
 
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 05 čer, 2008 8:57 am
Bydliště: Hradec Králové

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků