Zkušenosti s DELTAX-BAHN.CZ

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Jste s tímto shopem spokojeni ?

ANO - doporučuji
6
18%
ANO - ale raději nedoporučui
2
6%
NĚKDY - proto raději nedoporučuji
5
15%
NE
6
18%
VŮBEC - absolutně nereagují
14
42%
 
Celkem hlasů : 33

Zkušenosti s DELTAX-BAHN.CZ

Příspěvekod TS » čtv 03 zář, 2009 1:42 pm

Jaké máte zkušenosti s Deltax-bahn.cz vy ? Např. já jsem podal objednávku 15.7. a dodnes nemám jedinou informaci k této objednávce. mailů jsem poslal celou řadu - asi 10, i telefonoval. A nic. Viz můj "příspěvěk" (recenze/komentář) na hlavní stránce jejich eShopu zde http://www.deltax-bahn.cz/shop/index.php. Je to tam již několik dní a stále bez reakce. Cílem je varovat ostatní před nesolidností.
Děkuji.
- ...
TS
TS
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 13 kvě, 2009 9:18 am

Příspěvekod Jarda H. » čtv 03 zář, 2009 1:58 pm

Bohužel jsem stejného mínění - osobní zkušenost !
Měl jsem zájem o určité modely (v době cca podzim 2006 až jaro 2009), v té době jsem je průběžně kontaktoval cca 4-5x, ale odpověď jediná :cry: , a jak tak sleduji reakce, ani na objednávky nereagují o nic líp.
Nabídka se zdá dle e-shopu vcelku široká, komunikace ze strany Deltaxu a vstřícnost k zákazníkovi je ale bohužel za 5- :!:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod Nomed » čtv 03 zář, 2009 2:12 pm

Podle mne tam e-shop v této podobě nemají příliš dlouho (ve srovnání s ostatními) a zkušenost s ním nemám a získávat nehodlám, protože patří ke kamenné prodejně, která se tu na fóru již řešila a ze které mám velmi smíšené až nepříjemné zkušenosti. O serióznosti se mluvit nedá. Nakupuji tam jen občas a nerad. Radši se projedu do Holic nebo využiji jiný e-shop.
Nomed
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 06 led, 2009 1:01 pm
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod maayaa » čtv 03 zář, 2009 5:00 pm

Moje osobní zkušenost,je přibližně stejná.Objednal jsem si zboží s vyzvednutím na místě,komunikace veškerá žádná.Po příjezdu jen půlka zboží,to ostatní ''není na skladě'',nebo ''už se nevyrábí''.Když jsem se ale před chvílí koukal,tak je to v nabídce furt.
maayaa
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:15 pm
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod PaMi » čtv 03 zář, 2009 5:20 pm

Tak to nevím, jestli mluvíme o stejném obchodě. Když pošlu email, tak mi pan Rejl odpoví když ne obratem, tak do druhého dne. Zkušenosti s objednávkou: objednával jsem nějaké vyhýbky (TT Tillig), přišlo mě potvrzení objednávky a za 14 dní jsem měl balíček na stole. Ještě mi před odesláním volali, jestli nechci něco navíc.
Jediné co mohu vytknout, tak to je zasílání časopisu. Mám předplacený TT-Kurier a už se stalo, že mi zapoměli číslo poslat. Když jsem toto zaurgoval, tak okamžitě přišla zpět emailem omluva a za dva dny byl časopis na stole.

To je stejně zajímavé, jak různí lidé mají naprosto různé zkušenosti :lol:
-- TT -- ČSD -- Jenom pro radost -- TrainController 8.0 Gold -- Moduly
Uživatelský avatar
PaMi
 
Příspěvky: 487
Registrován: úte 04 bře, 2008 1:57 pm

Příspěvekod radekkrupka » čtv 03 zář, 2009 5:35 pm

Já musím potvrdit negativní zkušenost - resp. nulovou komunikaci. Nic jsem neobjednával, ale 2x jsem se ptal na dostupnost jistého zboží. neposílal jsem klasický email (protože adresa na eshopu není), ale vyplnil jsem dotazový formulář na jejich stránce. Žádná odpověď. Po podobných ohlasech na fóru jsem se rozhodl neplýtvat dál časem a šel jsem o shop dále...
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Příspěvekod Jirka1 » pát 04 zář, 2009 5:30 am

Já mám trochu rozporuplné zkušenosti. :?
Několikrát se mi stalo, že jsem psal mail s dotazem a odpověď žádná nebo hodně opožděně. :(
Po letošním TT víkendu jsem se konečně rozhoupal objednat Es ČD Cargo se šrotem, protože na shopu byl. Vznesl jsem dotaz, zda vozy ještě jsou. Do hodiny přišla pozitivní odpověď a tak jsem vůz objednal. Ještě jsem si napsal o číslo účtu (nechtělo se mi platit dobírku), to přišlo takřka obratem. Zadal jsem platební příkaz a potvrzení z banky poslal panu Rejlovi. Ten obratem potvrdil přijetí objednávky a sdělil mi, že to posílá... Upřímně řečeno, po zkušenosti se Sergejem před lety jsem si tipoval, jak dlouho budu čekat a víc se tím nezabýval. :?:
O to víc jsem byl příjemně překvapen, když mi manželka hned druhý den dopoledne volala, že mi přišel nějaký balíček ze Všestar... :shock:
Ale spíše se obávám, že tato moje poslední zkušenost je jenom světlou výjimkou potvrzující pravidlo. :roll:
Uživatelský avatar
Jirka1
 
Příspěvky: 534
Registrován: pon 28 led, 2008 6:30 pm
Bydliště: Ústeckoorlicko

Příspěvekod petrh » pát 04 zář, 2009 6:31 am

zde jsme poptaval veci od TTe vyrobce Lorenz (tillig group ci tak neco) psal jsem 5x mail a nic, nakonec jsme volal do tilligu a pak dosla odpoved asi 4 dny na to, ze lorenz momentalne neni a nejspis asi nebude.
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod Tom120 » pát 04 zář, 2009 4:33 pm

Tak tedy taky přidám zkušenosti s tímto obchodem.

Dělal jsem tam 2 objednávky - jednu na podzim 2008 - po několikerých odkladech (prý ze stran výrobce) zboží nakonec dorazilo. Část odeslána dříve, celkem solidní jednání.
Na jaře reakce na mejl takřka ihned.
Druhá objednávka začala zamluvením vozu EAS Čechofracht. Samotnou objednávku jsem provedl v červnu a poté po domluvě ještě něco od Poláka přidal (začátek července). Od té doby mejl bez odezvy, asi z 10 telefonátů (asi tak 5x to nikdo nezved, asi 3x měl p. Rejl dovolenou a nejdříve bylo sděleno, že to pošle, a asi na konci srpna, že vůbec nestíhají, měly dovolenou a já nevim co ještě - a že to všechno vyřídí v září ..... ) Tak stále čekám a doufám, že balík dorazí .... :roll:
http://tatra-page.kx.cz

TT - Analog V/VI ep.
Tom120
 
Příspěvky: 36
Registrován: stř 28 led, 2009 10:50 am
Bydliště: Plzeň

Deltax

Příspěvekod Hanis85 » stř 09 zář, 2009 5:32 pm

Já mám s Deltaxem dobré zkušenosti. Když to přímo nevyrábějí tak asi nemoho ovlivnit. Myslim, že mají hodně práce a asi to nestíhají mají tam zmatky.
Hanis85
 
Příspěvky: 95
Registrován: pát 04 led, 2008 10:09 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Deltax

Příspěvekod maayaa » stř 09 zář, 2009 7:20 pm

Hanis85 píše:Já mám s Deltaxem dobré zkušenosti. Když to přímo nevyrábějí tak asi nemoho ovlivnit. Myslim, že mají hodně práce a asi to nestíhají mají tam zmatky.

Teda sorry,ale pokud má někdo na netu v e-shopu něco,co byla limitovaná serie(a teda ví,že další nebudou),ještě půl roku po tom co jsem to zkoušel objednat.A i po zeptání na krámě mi tvrdil že neni a nebude.To už neni jen hodně práce a zmatek.A pokud to nestíhá,tak ať si buď najde někoho kdo mu s tim pomůže,nebo si toho tolik nebere
maayaa
 
Příspěvky: 372
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:15 pm
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod albatros.498 » ned 20 zář, 2009 1:33 pm

Dnes už nemají v provozu ani www: http://www.deltax-bahn.cz/
jedu v TT V.epocha
albatros.498
 
Příspěvky: 33
Registrován: úte 03 úno, 2009 7:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Jarda H. » úte 22 zář, 2009 12:58 pm

Stránky nejedou ani dnes, 22.9. - po odkliknutí se objeví zpráva provoz serveru na doméně deltax-bahn.cz dočasně pozastaven ! Jako laik sice nevím, co si pod tím představit, možná finanční problémy kolem plateb za provoz ?! V každém případě to nedělá už tak pošramocenou pověst :wink:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod JBr » úte 22 zář, 2009 1:12 pm

Jeste vcera meli v registru domenu jako exspirovanou, dneska uz tam maji exspiraci v srpnu pristiho roku, takze hadam, ze behem dneska/zitrka se web zase rozjede. Bud nezaplatili nebo byl nekde nejaky administrativni problem.
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Příspěvekod Radek(T) » úte 22 zář, 2009 1:27 pm

Já bych to tipoval na obyčejnou zapomětlivost. Pozastavený provoz už měli i dříve a zase se to rozběhlo.
TT digitál, doba mého dětství (končící parní trakce) + 2. svět.válka 1:35
Uživatelský avatar
Radek(T)
 
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 05 čer, 2008 8:57 am
Bydliště: Hradec Králové

Další

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků