Zkušenosti s DELTAX-BAHN.CZ

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Jste s tímto shopem spokojeni ?

ANO - doporučuji
6
18%
ANO - ale raději nedoporučui
2
6%
NĚKDY - proto raději nedoporučuji
5
15%
NE
6
18%
VŮBEC - absolutně nereagují
14
42%
 
Celkem hlasů : 33

Příspěvekod Nomed » stř 14 říj, 2009 7:32 am

maTTes píše:
Nomed píše:
maTTes píše:
Tkaloun píše:Ahoj,sem tam na jejich stránky nakouknu,sem tam,když jedu kolem se zastavím a aby se neřeklo,tak si něco koupím.Jednou sem měl na ně dotaz,proč nemají ceny u všech obrázků v nabídce.Bylo mi odpovězeno,že jsou kamenný obchod a zásilkami se zabívají jen okrajově,čili skoro vůbec.V sobotu a v neděli tam mívali desetiprocentní slevu,jaké bylo překvapení,když mi pán slevu nedal a ještě si vzal dýško a ani nemrk... :shock: proto jim dávám ANO,ale nedoporučuji tkaloun :roll:


Dnes jsem jel služebně kolem a tak jsem se tan zastavil. Zeptal jsem se na ty víkendové slevy a bylo mi řečeno, že už je téměř rok neposkytují a to z důvodu, že kvůli konkurenci na trhu snížili ceny u veškerých modelů o 10% a tak další slevu (kromě TT-víkendu) už neposkytují. :idea: Sehnal jsem tam ještě osobní vozy Btn :)



...tohle mne nadzvedlo ze židle! A jak by ten pán vysvětlil, že letos na TT víkend avizovali slevu 10% na akci a 10% na modely Tillig, tj. 20% celkem, ale výsledně dali jen 10% a neobtěžovali se nic říct. Jsou neseriózní. A navíc, ten starší pán zřejmě zhusta podává zavádějící informace. Stalo se mi to dvakrát, i když šlo v podstatě o prkotiny.


Na TT víkendu jsem taky s rodinou byl a něco si nakoupil.
Se slevou to bylo tak, že avizovali ceny ve vitrínách 10% pod cenou katalogu Tillig a z toho ještě poskytovali zvláštní slevu 10% - výsledná cena byla tedy 20% pod cenou katalogu Tillig. Psali to tak i na stránkách
Podle mně je teda vše OK.
Jak jsem se dozvěděl, tak ceny ve vitrínách jsou dodnes 10% pod doporučenou cenou.
Škoda, že nemáme v Pardubicích podobnou prodejnu.


No to právě ne, protože ta celková cena, kterou jsem platil, byla oproti katalogu jen o 10% nižší a to opravdu včetně slevy na akci. Ani ve vitrínách ceny neměli (a asi nemají). Takže lákali na něco, co neudělali. Přišel jsem na to jednoduše tak, že jsem měl předem spočítáno podle katalogu Tilligu a těch dvou slev, inzerovaných na letáku, kolik zaplatím...a najednou mi nevyšly peníze. Prostě jsem koupil o mašinku míň a byl jsem nepříjemně překvapen. Pak jsem vše přepočítal a šel za právníkem. Ten mne uklidnil... ale nakupovat budu radši jinde :evil: :evil:
Nomed
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 06 led, 2009 1:01 pm
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod maTTes » stř 14 říj, 2009 11:06 am

Nevím, kdy jsi tam byl, ale já tam už jezdím skoro deset let a ve vitrínách mají celou tu dobu u každého modelu cenovku s logem Tillig.

Trochu se mi zdá, že na ně chceš házet špínu za každou cenu. Ceny si tam každej může překontrolovat sám. V katalogu Tillig jsou doporučený ceny a jak jsem to na pár modelech skouknul, jejich cena je u všeho 10% pod cenou katalogovou.

Neříkám, že tam je všechno perfektní. Taky mě tam občas něco vadí, třeba to, že ten starší prodavač nedokáže na vše odpovědět a někdy říká úplný kraviny, ale je už určitě v důchodu a to ho tak trochu omlouvá.
Možná tam jezdím celkem rád proto, že jsem téčkař a toho tam mají dost.
maTTes
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 05 říj, 2009 1:26 pm
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Nomed » stř 14 říj, 2009 11:54 am

maTTes píše:Nevím, kdy jsi tam byl, ale já tam už jezdím skoro deset let a ve vitrínách mají celou tu dobu u každého modelu cenovku s logem Tillig.

Trochu se mi zdá, že na ně chceš házet špínu za každou cenu. Ceny si tam každej může překontrolovat sám. V katalogu Tillig jsou doporučený ceny a jak jsem to na pár modelech skouknul, jejich cena je u všeho 10% pod cenou katalogovou.

Neříkám, že tam je všechno perfektní. Taky mě tam občas něco vadí, třeba to, že ten starší prodavač nedokáže na vše odpovědět a někdy říká úplný kraviny, ale je už určitě v důchodu a to ho tak trochu omlouvá.
Možná tam jezdím celkem rád proto, že jsem téčkař a toho tam mají dost.


Je fakt, že s těma cenovkama si nejsem úplně jistej, ale v žádném případě na ně nechci házet špínu (a už vůbec ne za každou cenu), a ani na nikoho jiného. A abych jenom neprudil, tak uvádím, že po minulém příspěvku jsem dostal e-mail od pana Rejla s návrhem na řešení. To ho ctí a u mne to rozhodně lepší dojem o Deltaxu.

S dalším souhlasím. A o velikosti sortimentu se nedá vůbec polemizovat.
Nomed
 
Příspěvky: 40
Registrován: úte 06 led, 2009 1:01 pm
Bydliště: Hradec Králové

Deltax

Příspěvekod ef605 » pon 02 lis, 2009 5:53 pm

Poslední aktualizace eshopu byla provedena před dvěma měsíci. To není moc dobrá vizitka, asi nepotřebují prodávat vzláště před vánocema.
ef605
 
Příspěvky: 28
Registrován: úte 11 srp, 2009 7:06 pm

Příspěvekod Radek(T) » úte 03 lis, 2009 12:49 pm

Jak již zanělo, oni považují e-shop za něco "doplňkového" a moc ho neaktualizují. Soustředí se hlavně na "klasickou kamennou prodejnu" - ta je obvykle dobře zásobena a mívají i věci, které v e-shopu nejsou.
TT digitál, doba mého dětství (končící parní trakce) + 2. svět.válka 1:35
Uživatelský avatar
Radek(T)
 
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 05 čer, 2008 8:57 am
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvekod petrh » úte 03 lis, 2009 1:34 pm

Radek(T) píše:Jak již zanělo, oni považují e-shop za něco "doplňkového" a moc ho neaktualizují. Soustředí se hlavně na "klasickou kamennou prodejnu" - ta je obvykle dobře zásobena a mívají i věci, které v e-shopu nejsou.

pak je to velika skoda, protoze pokud jim kamenny kseft slape a ja jsem z daleka, abyhc jezdil do nej osobne, muzu napsat mail ci zkusit jejich eshop, ale pokud jsou spise na prodejne nez ve virtualnu.... skoda.
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod PaMi » pát 06 lis, 2009 11:41 am

Takže beru zpět vše pozitivní, co jsem o tomto obchodu napsal. Mám předplacený TT-Kurier. Poslední číslo, které jsem dostal bylo 6/2009 (dnes je 6.11.2009). Přes léto jsem psal několik emailů, které zůstaly bez odpovědi. Teď tam již poněkolikáté volám a nějaký starší pán mi pořád tvrdí, že mu časopis ještě nepřišel a že neví proč, protože je pouze prodavač. Ještě se ohání s tím - podívejte se s jakým zpožděním vychází ŽM. Přitom na webu vidím, že již před 3 týdny vyšlo číslo 10.
Takže PALEC DOLŮ.
-- TT -- ČSD -- Jenom pro radost -- TrainController 8.0 Gold -- Moduly
Uživatelský avatar
PaMi
 
Příspěvky: 487
Registrován: úte 04 bře, 2008 1:57 pm

Příspěvekod romino » čtv 17 pro, 2009 3:36 pm

Zdravim, mam prosbu na niekoho, kto obcas navstivi Deltax (teda ich kamenu predajnu v Vsestaroch). Mohli by ste sa prosim priamo tam opytat ako je to s ich maloseriovym modelom 365.4 od Schirmera v TT, ktory pripravovali na 2/2010. Pred nedavnom zmizol z ponuky zo stranok. Ako viaceri pysali, vobec sa s nimi neda spojit. Mam ho objednany a nemam sajnu ci bude, alebo to zrusili. Neodpovedaju na mail ani telefon.
Uživatelský avatar
romino
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 11 kvě, 2008 12:28 pm
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom, SR

Příspěvekod Myšpulín » pát 18 pro, 2009 5:56 am

Obávám se, že pokud zrovna nenarazíš na majitele, tak se tuto informaci stejně od prodávajícího nedovíš. A matně vzpomínám, kdy sám jsem majitele viděl (na TT víkendy nechodím).
H0, III až IV, ČSD, nemodelář
Myšpulín
 
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 24 led, 2007 7:43 pm
Bydliště: Hostinné

Příspěvekod badliner » pát 18 pro, 2009 1:42 pm

Máš smůlu, ten model už neuvidíš...Všechny páry od ČSD jsou u Schirmera rozebrány.....
badliner
 
Příspěvky: 238
Registrován: pon 30 říj, 2006 8:37 pm

Příspěvekod romino » pát 18 pro, 2009 4:54 pm

badliner píše:Máš smůlu, ten model už neuvidíš...Všechny páry od ČSD jsou u Schirmera rozebrány.....


Podla ich vtedajsieho vyjadrenia mala byt toto limitka pre Deltax. Teda iny model ako ten co bol k dispozicii zaciatkom roku 2009. Ale ci bude,.... to netusim, preto by som s tym potreboval pomoct priamo u nich.
Uživatelský avatar
romino
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 11 kvě, 2008 12:28 pm
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom, SR

Příspěvekod badliner » pát 18 pro, 2009 5:51 pm

Podle jejich vyjádření možná, ale co mám informace tak Schirmer dělal pouze jednu verzi ČSD.....a po té se jen zaprášilo..
badliner
 
Příspěvky: 238
Registrován: pon 30 říj, 2006 8:37 pm

Příspěvekod Jarda H. » pát 18 pro, 2009 11:23 pm

Romino se holt spolehnul na infomaci, která "visela" na stránkách Deltaxu o limitce parní loko ČSD 365.4 na r. 2010, mělo jít o jiné číslo než model od Schirmera atd ! Něco v tom smyslu se dalo dočíst u Deltaxu, ale nyní už nic, info byla stažená.
Pokud tazatel touží po téhle lokomotivě (mně osobně se líbí, vlastním jí, jízdní vlastnosti i provedení modelu OK :lol: ), tak momentálně zbývá cesta koupit model v provedení DR (BR84) a přeznačit.
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod romino » sob 19 pro, 2009 9:12 am

Jarda H. píše:Romino se holt spolehnul na infomaci, která "visela" na stránkách Deltaxu o limitce parní loko ČSD 365.4 na r. 2010, mělo jít o jiné číslo než model od Schirmera atd ! Něco v tom smyslu se dalo dočíst u Deltaxu, ale nyní už nic, info byla stažená.
Pokud tazatel touží po téhle lokomotivě (mně osobně se líbí, vlastním jí, jízdní vlastnosti i provedení modelu OK :lol: ), tak momentálně zbývá cesta koupit model v provedení DR (BR84) a přeznačit.


Presne tak :( A komunikovat s nimi = nic sa nedozvediet
Uživatelský avatar
romino
 
Příspěvky: 237
Registrován: ned 11 kvě, 2008 12:28 pm
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom, SR

Příspěvekod badliner » pon 28 pro, 2009 8:10 pm

Kolego někdo tu tu páru nabízí...neváhal bych:-)
badliner
 
Příspěvky: 238
Registrován: pon 30 říj, 2006 8:37 pm

Předchozí

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků