Modely značky Mehano

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod Rudolf » pon 06 črc, 2009 3:25 pm

Uživatelský avatar
Rudolf
 
Příspěvky: 913
Registrován: ned 08 říj, 2006 11:10 am
Bydliště: Strakonice

Příspěvekod Lokomotor » pon 06 črc, 2009 3:46 pm

Rudolf píše:Třeba tady: http://www.zerba.cz/


Ďakujem za tip :wink:
Ak náhodou niekto viete niečo na Slovensku, tak budem rád za informácie.
Lokomotor
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 27 čer, 2009 6:38 am

Příspěvekod Jarda H. » pon 06 črc, 2009 7:17 pm

Zkus to přes tuhle firmu, o které už tady ve fóru psal mám dojem že BaWis :

Výhradním zastoupením firmy MEHANO pro ČR a SR je f.Morimex s.r.o., a na Slovensku (prý) nejvíce spolupracuje s bratislavskou firmou TINACO :!:
tel./FAX : ++ 421 346 645 018
mobil : ++ 421 903 416 485

Tak se tam zkus zeptat, Bawis podobně kupoval modely MEHANO tady v ČR ! A hlavně dej vědět zpět do fóra ostatním, jak jsi dopadl, nebo zda jsi nezískal jiné kontakty !!
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod kvasha » pon 06 črc, 2009 8:14 pm

já osobně mám s fy.Morimex spíše špatné zkušenosti. Chtěl jsem přes ně realizovat několik objednávek. Hned první proběhla velice nepříjemně. Zdlouhavé vyjasňování co vlastně chci (příčinou byl údajně katalog s nepravdivými údaji o termínech dodání) bylo následováno asi třímesíční problevou do dodání. A výsledek po více jak 5 urgencích: nekompletní dodávka s argumentem, že fy.Mehano vyváží desítky tisíc položek denně do celého světa a tedy objednávky nelze jednoduše vypořádávat. Po první pokusu nakupovat přes fy.Morimex jsem od dalších opustil. Toto je má osobní zkušenost z léta 07 až jara 08. Pokud by někdo měl pochybnosti a považoval zdejší zkušenost jako "neoprávněnou kritiku a lež", jsem ochoten zveřejnit korespondenci s člověkem jménem Nikola Bosnic, který za fy.Morimex v té době komunikoval. Záležitost jsem konzultoval také se zastoupením Mehana na veletrhu v Norimberku, bohužel s odpovědí, že toto si musím řešit s fy.Morimex. Ostatní nákupy od výrobce Mehano jsem realizoval prostřednictvím prodejců v US.
H0 - digitál - RailCo 7.0 Gold - ep.V
kvasha
 
Příspěvky: 551
Registrován: pon 05 bře, 2007 2:16 pm
Bydliště: KLADNO, Ústí n.L.

Příspěvekod Lokomotor » stř 08 črc, 2009 1:12 pm

Jarda H. píše:Zkus to přes tuhle firmu, o které už tady ve fóru psal mám dojem že BaWis :

Výhradním zastoupením firmy MEHANO pro ČR a SR je f.Morimex s.r.o., a na Slovensku (prý) nejvíce spolupracuje s bratislavskou firmou TINACO :!:
tel./FAX : ++ 421 346 645 018
mobil : ++ 421 903 416 485

Tak se tam zkus zeptat, Bawis podobně kupoval modely MEHANO tady v ČR ! A hlavně dej vědět zpět do fóra ostatním, jak jsi dopadl, nebo zda jsi nezískal jiné kontakty !!


Ďakujem všetkým za info. Práve som dostal odpoveď mailom s portálu http://eurotrainz.eu kde sme ich viacerí "bombardovali otázkou kde sa to dá kúpiť. Odpoveď prišla obratom, konkrétne www.elektrickevlacky.cz už som si tam objednal. Už to aj zverejnili.
Lokomotor
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 27 čer, 2009 6:38 am

Příspěvekod mnitka » ned 12 črc, 2009 12:15 pm

už máte někdo zkušenosti s dodávkami z tohoto obchodu http://www.elektrickevlacky.cz/ ?
má někdo informace o tom jak to s firmou Mehano vlastně vypadá? vyrábí, nevyrábí, v číně, v evropě?
Uživatelský avatar
mnitka
 
Příspěvky: 1223
Registrován: úte 28 říj, 2008 7:08 am
Bydliště: Brno

Příspěvekod TTmili » ned 12 črc, 2009 5:12 pm

Já s nimi osobně zkušenost nemám, ale jeden známí si od nich objednával a hodně chválil. Prý co se týče komunikace a všeho okolo tak je to prý jedno z nejlepších co potkal, no ale je to informace z drhé ruky takže za to neručím.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Příspěvekod boy.rough » ned 12 črc, 2009 6:09 pm

Ahoj,
z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že elektrické vlácky jsou velice slušný e-shop. Komunikace a přístup k zákazníkovi je velice profesionální.
Tak ať se Vám daří.
Jezdím na účkách (poslední mohykán???) a nemám s nimi problém. Vždy si s nimi nějak poradím.
boy.rough
 
Příspěvky: 616
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Příspěvekod Lokomotor » čtv 16 črc, 2009 1:02 pm

mnitka píše:už máte někdo zkušenosti s dodávkami z tohoto obchodu http://www.elektrickevlacky.cz/ ?
má někdo informace o tom jak to s firmou Mehano vlastně vypadá? vyrábí, nevyrábí, v číně, v evropě?


Tak môžem potvrdiť, tovar došiel z elektrickevlacky.cz v poriadku, ochota bola, na maili reagujú obratom. Pokiaľ ide o tvoje otázky ohľadne Mehano adresoval som tieto otázky na redakciu www.eurotrainz.eu Dostal som odpoveď, že v najbližšej dobe bude uverejnená odpoveď na ich webe.
Lokomotor
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 27 čer, 2009 6:38 am

Příspěvekod Lokomotor » sob 18 črc, 2009 6:18 am

mnitka píše:už máte někdo zkušenosti s dodávkami z tohoto obchodu http://www.elektrickevlacky.cz/ ?
má někdo informace o tom jak to s firmou Mehano vlastně vypadá? vyrábí, nevyrábí, v číně, v evropě?


mnitka tak už máš na www.eurotrainz.eu odpoveď na tvoje otázky, stačí im tam napísať oni sú veľmi ochotný.
Lokomotor
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 27 čer, 2009 6:38 am

Re: Modely značky Mehano

Příspěvekod BaWiS » ned 19 črc, 2009 3:17 pm

Lokomotor píše:Práve som pozeral na http://eurotrainz.eu článok o novinke firmy Mehano vo veľkosti HO. Prosím všetkých kolegom modelárov kde sa dá táto značka modelov zakúpiť na Slovensku, prípadne v Čechách, na nete som nič konkrétne nenašiel. Za tipy ďakujem.


Já už to tu někde ve foru psal, ale k TT. Já jsem chtěl výrobek od Mehana - první novinka v TT, ale nikde je nenabízeli, tak jsem si řek že to zkusím u výrobce. Nakonec na stránkách firmy, jsem našel odkaz na obchodní zastoupení pro Slovensko a Česko a tak jsem tam přímo zavolal, že chcu model a kde ho mám sehnat. Dali mi kontakt přímo na obchodního zástupce, a přes mail u něj jsem si objednal model. Přišel mi na dobírku poštou, dobře zabalený, s fakturou a záručním listem a hlavně o půl roku dív, než se čeští obchodníci o tuhle značku (v TT) začli zajímat a taky o skoro o 1000 Kč levnější :)

Podívej se na jejich stránky, vyrábí se ve Slovinsku přímo u moře :) Továrna jde vidět i na foto mapě na příslušných stránkách map.
Uživatelský avatar
BaWiS
 
Příspěvky: 345
Registrován: čtv 27 lis, 2008 8:34 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Modely značky Mehano

Příspěvekod BRAPEK » čtv 08 kvě, 2014 6:38 am

Modely znacky MEHANO su po okresani vyroby a prestahovani jej vacsej casti opat dostupne na slovensku v e-shope www.brapek.sk. Sortiment sa sustredil hlavne na H0 scale TGV rychlovlaky od Thalys , Tricount, POS, AVE, ICE3 az po parne masinky s vagónmi na uhlie a drevo. Dokonca existuje set zeriavoveho vlacika tzv wrecker crane z ameriky. Takisto ponukaju pre zaciatocnikov 3D kartonove predvytisknute krajinky s plastovymi výliatkami tunelov a kopcov. Asi najdolezitejsia je ponuka kolajnic, výhybiek a kolajovych setov za vyborne ceny. K prislusenstvu patria zeriav a zeleznicny prejazd + náhradné adaptéry atd ... Vsetko na www.brapek.sk
BRAPEK
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 07 kvě, 2014 6:07 pm

Předchozí

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků