KuBer 753.7 CD Cargo

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

KuBer 753.7 CD Cargo

Příspěvekod JBr » pát 29 kvě, 2009 4:50 pm

Pred par mesici jsem si na burze u pana Kubicka objednal maketu 753.7 CD Cargo. V te dobe byl jedinym vyrobcem, ktery mel cokoliv "cargo" v nabidce a model, ktery mi ukazoval na burze v barvach OKDD vypadal dobre. Po nekolika mesicich mel byt model konecne hotovy na kvetnovou burzu, na kterou jsem se ale nedostal a tak jsem se s panem Kubickem domluvil, ze mi posle model postou. Dneska jsem si nateseny vyzvedl na poste balicek, ale jak jsem ho doma rozbalil, tak me presel usmev na rtech...

Podotykam, ze do tehle chvile jsem mel s modely KuBer celkem pozitivni zkusenost, mam na jeho maketach postavenou 704 a 714 a az na nektere drobnosti k nim nemam celkem pripominky. Reko brejlovec me ale zklamal na cele care. Potisk odflaknuty (celni loga mimo osu), jedno bocni logo casti az v tmave modre casti kastle, kanka na jednom cele, vyboulena strecha, vycnivajici ventilatory chlazeni na strese atd. atd... Vic bude videt z fotek - http://vlacky.brozek.org/forum/kuber753_7_01.jpg

Hnedka co jsem model vybalil, jsem ho nafotil, vratil zpet do krabicky a napsal panu Kubickovi. Aktualne je micek na jeho casti hriste a ja pevne doufam, ze to nejak vyresime, protoze kdybych tohle dostal do ruky na burze, tak bych za to nedal ani korunu.

Na porovnani, tady je KuBer na fotce v porovnani s nedokoncenym modelem z odlitku Molata s obtisky Kwasnica. Tenhle odlitek a obtisky se bohuzel zacaly vyrabet az kdyz uz jsem mel objednano. Zpracovani neni dokonale a moje patlani stetcem tomu taky prilis nepomohlo, ale porad mi to prijde podobnejsi skutecne masine...

http://vlacky.brozek.org/forum/kuber753_7_02.jpg
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Příspěvekod vlackytt » pát 29 kvě, 2009 7:10 pm

Ahoj
já bych to viděl jako nárok na ČISTOU reklamaci. tfuj tajxl až jsem se málem pos..l (z toho modelu) :shock: :x
HO je správná "velikost", TT je správná "malost"
Uživatelský avatar
vlackytt
 
Příspěvky: 50
Registrován: úte 23 pro, 2008 6:25 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Příspěvekod VoVo » pát 29 kvě, 2009 7:23 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Naposledy upravil VoVo dne stř 27 srp, 2014 4:40 pm, celkově upraveno 1
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)

Příspěvekod vlastimil vašíček » pát 29 kvě, 2009 8:15 pm

no už jsem ti chtěl nadat, ale pak jsem si přečetl že je to vyrobené někde...

no bez komentáře. bych se za to musel stydět
E103 001 moje životní láska

Digital by Roco & Lenz silver

r.v. 1979, bývalý výpravčí ČD
vlastimil vašíček
 
Příspěvky: 576
Registrován: úte 24 říj, 2006 8:57 pm

Příspěvekod "Beňa" » sob 30 kvě, 2009 8:12 am

Kolik jsi za ten paskvil dal prosímtě? Já jsem teda už taky nějaké modely na zakázku dělal, ale musel bych se propadnout kdybych měl někomu vůbec ukázat takovej humus, ne tak mu to prodat. Ještě že razím zásadu že od Kubera nic ani zadarmo.
Když se potkají peníze, volný čas a chuť, vznikají modely...
Uživatelský avatar
"Beňa"
 
Příspěvky: 148
Registrován: ned 06 črc, 2008 11:47 am
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod JBr » sob 30 kvě, 2009 8:23 am

Dal jsem za to katalogovych 1200. Pevne doufam, ze se ke mne bud vrati nebo si vymenou za tohle budu moct vybrat neco jineho, co si predtim budu moct dukladne osahat a prohlednout.
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Příspěvekod ondras » sob 30 kvě, 2009 8:53 am

To je nevýhoda toho když si člověk nemůže prohlídnout předem jak to bude přesně vypadat.Já jsem pár modelů na zakázku děla,ale kdybych někomu měl toto prodat tak bych mu za to měl dát ještě peníze,aby si to vzal.
H0 , DCC , III. a IV. ep. , ČSD , Segmentovka
1:8 - SDŽ, o.s. 310.017 a 275.021
Uživatelský avatar
ondras
 
Příspěvky: 735
Registrován: ned 15 čer, 2008 1:03 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod JBr » sob 30 kvě, 2009 9:10 am

Pan Kubicek se ozval, ze to vyresime na burze. Tak dam pak vedet vysledek.
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Příspěvekod Petr Zatrepalek » ned 31 kvě, 2009 9:25 am

Jo jo, od Kubíčka už raděj jen stavebnice!
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod mawerick » pát 05 čer, 2009 6:16 am

JBr píše:Pan Kubicek se ozval, ze to vyresime na burze. Tak dam pak vedet vysledek.


Fakt humus (model). Já měl s Kubíčkem taky problémy. U leptů (stavebnic) chyběly některé díly (mřížky ventilátorů, masky podvozků, atd.). "Vyřešíme na burze". Na několika dalších burzách mě potom tvrdil, že mě to posílal (několikrát) a že pokud jsem to nedostal, tak mám asi špatnou adresu (tu měl na mojí vizitce). :evil: Na burzu to nikdy nepřinesl - prý mě to pošle abych to měl dřív. :?: Přijde mě to vyloženě jako vyhýbání řešení problému. Takže od Kubíčka už nikdy nic.
TT - analog
r.v. 1975 LD Plzeň

[url]http://www.mzalarm.cz[/url]
Uživatelský avatar
mawerick
 
Příspěvky: 374
Registrován: čtv 15 bře, 2007 6:21 am
Bydliště: Dom. st. Plzeň

Příspěvekod JBr » pon 15 čer, 2009 8:12 am

Jen pro informaci, na burze se vse uspesne vyresilo.
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Příspěvekod rokacek » sob 12 zář, 2009 4:00 pm

No to já si od něj koupil M152, kastle byla pěkná ale pojezd! Jem tam dal dekodér a chtěl jsem ji naprogramovat. Nešlo to. potom dělala zkrat. Asi mu napíšu.
rokacek
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 25 srp, 2009 8:51 am

Příspěvekod Tomáš » sob 12 zář, 2009 4:19 pm

Nestrašte.. :o já mám taky u p.Kubíčka objednané nějaké makety...snad když jsme oba z Brna a vím přesně kde bydlí tak to dopadne o.k. :lol:
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

...

Příspěvekod rokacek » sob 12 zář, 2009 4:36 pm

požádal jsem ho jestli by mi jeho výroek opravil...
rokacek
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 25 srp, 2009 8:51 am

Příspěvekod Atkins » sob 05 pro, 2009 6:14 pm

Já mám od pana Kubíčka dva modýlky a naprostá spokojenost, vždy se snažím srovnávat cenu a výkon a v případě pana Kubíčka je tento poměr více než dobrý.
Žabí tlama je moje velká láska :D
Uživatelský avatar
Atkins
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 15 kvě, 2009 10:23 am

Další

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků