Lepty detail.vyrobce.cz a odlitky BV-model

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Lepty detail.vyrobce.cz a odlitky BV-model

Příspěvekod rawen » úte 19 kvě, 2009 5:47 am

Jakou máte zkušenost s rychlostí odezvy u webových obchodů jako Detail a BV-model?
Oslovil jsem BV-model už před časem a byl mi slíben katalog ... a ticho po pěšině. Stejně tak jsem psal Detailu a žádná odezva.

Na burzu do Prahy to mám daleko, takže pokud samotní výrobci nemají zájem o výdělek, budu muset oslovit překupníky...

Radek
rawen
 
Příspěvky: 1700
Registrován: stř 08 dub, 2009 10:42 am
Bydliště: Prostějov

Příspěvekod Martin HO » úte 19 kvě, 2009 6:25 am

S Detailem (p.Žitný) mám opakovaně tu nejlepší zkušenost.

Na jeho stránkách http://detail.vyrobce.cz/ jsem si v sortimentu vybral zboží, poslal mu e-mailem objednávku, a on mi to obratem posílal (tuším že na dobírku).

Jinak spoustu věcí od detailu vede a zasílá i Modeltrain v Plzni (http://www.modeltrain.cz/products.php?producer=40).
Martin HO
 

Příspěvekod mawerick » stř 20 kvě, 2009 5:56 am

Přesně tak. Taky si nemůžu stěžovat. Pokaždé, co jsem potřeboval a objednal (i po telefonu), p. Žitný obratem poslal nebo jsme se domluvili na předání na burze.
TT - analog
r.v. 1975 LD Plzeň

[url]http://www.mzalarm.cz[/url]
Uživatelský avatar
mawerick
 
Příspěvky: 374
Registrován: čtv 15 bře, 2007 6:21 am
Bydliště: Dom. st. Plzeň

Příspěvekod rawen » stř 20 kvě, 2009 7:28 am

S panem Žitným jsem včera telefonicky mluvil a slíbil vyřízení.
Teď ještě ten BV model... (Tam mi jde hlavně o rozsochy pro dvounápravové vozy. Zdá se mi zbytečné modelovat je z nuly, zaformovávat a samodomo odlívat.)

Radek
rawen
 
Příspěvky: 1700
Registrován: stř 08 dub, 2009 10:42 am
Bydliště: Prostějov

Příspěvekod radeksindy » stř 20 kvě, 2009 8:03 am

ad BV-model: Před pár lety jsem si objednával jednu stavebnici chladicího vozu na pivo a vše proběhlo bez problémů. Letos jsem byl jednou na burze a ptal se po katalogu. K nahlédnutí měli akorát jednoduchý ceník, ale z popisu části položek nepoznáte, co se pod tím skrývá. Například brzdařských budek k nákladním vozům je tam asi sedm, rozlišených pouze dřevěná/plechová, typ 1, 2 atd. Pro modeláře trochu málo informací. Tak mne odkázali na webové stránky. Minulý týden měl jejich web dvouleté výročí poslední aktualizace a většinu věcí dostupných na burze tam nenaleznete. V tomto ohledu poměrně typický přístup českého malovýrobce.
radeksindy
 
Příspěvky: 2515
Registrován: stř 25 dub, 2007 12:50 pm

Re: Lepty detail.vyrobce.cz a odlitky BV-model

Příspěvekod loscarlos » úte 07 čer, 2011 12:35 pm

Ahoj,
mám dotaz zda někdo nevíte, jestli se něco neděje u BV model. Před měsícem jsem objednal, zaplatil a ani po dvou dotazech emilem, žádná reakce. V minulosti jsem tam nakupoval bez problémů.
Dík.

Tak jsem dnes přijel domů a je tu lísteček na poštu. Tak to asi dobře dopadne. Že by tamtamy tak rychle fungovali ? :-). Ráno na web a večer zásilka doma :-) :-) :-).
Naposledy upravil loscarlos dne úte 07 čer, 2011 9:27 pm, celkově upraveno 1
HO, epocha IV/V + ČSD/ČD. Nejprve analog a teď asi digitál ..... .
Uživatelský avatar
loscarlos
 
Příspěvky: 407
Registrován: úte 23 úno, 2010 8:50 am
Bydliště: okr. Benešov

Re: Lepty detail.vyrobce.cz a odlitky BV-model

Příspěvekod Martin HO » úte 07 čer, 2011 7:39 pm

BV model : Já mám stejnou, asi rok a půl starou, zkušenost: (- 340,- Kč), ale hlavně komplikace s dokončením modelu.
Martin HO
 


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků