Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod jipol57 » pon 07 led, 2019 11:04 am

Jiri Dvoracek píše:.... vedet, kde ta kreatura bydli, tak patrne skoncim u soudu ....

Jako živnostník je jeho adresa bydliště známá. Dokonce, když jsem s ním před nějakým rokem chtěl vyřídit osobně nepřesnou dodávku, tak ji měl uvedenou ve svých kontaktech. Ale stejně se to neuskutečnilo, že nebyl doma, v nemocnici atd. To mi vždycky řekl do telefonu, když to náhodou vzal. Potom jsem to vzdal. Vyloženě poškozen jsem nebyl. Jen jsem dostal něco jiného, než jsem si objednal ale cena byla podobná.

Pro tebe z Trowbridge, UK, to ale asi bude z ruky. :D
jipol57

Příspěvekod MiG » pon 07 led, 2019 11:16 am

Jiri Dvoracek píše:Chlapi, ja Vam samozrejme fandim. Z pana Tesare je mi osobne na bliti a byt ja poskozeny zakaznik a vedet, kde ta kreatura bydli, tak patrne skoncim u soudu ja, ale podle uplne jineho paragrafu :mrgreen:

No, mě jeho zde popisované metody taky moc nevoní, ale když jsem si přečetl "stížnost" boise, kde popisuje, že si objednal za 62 a bez mrknutí zaplatil 85, tak mě fakt nenapadne nic jiného, než to, že si Tesař ty prachy zasloužil.
MiG

Příspěvekod Donatelli » pon 07 led, 2019 12:58 pm

No a pro ty co se s ním chtějí setkat osobně ( a kterým se úspěšně vyhýbá ) mohu poradit ať si zajedou na den otevřených dveří firmy Tillig a přijdou cca hodinu před otevřením. Můžou si ho tam odchytit ve frontě a osobně s ním probrat svoje záležitosti. Pokud si pamatuji za x posledních let měl jenom jednou absenci, jinak byl pokaždé. Letos se to koná 15. června a sídlo firmy je cca 200 metrů od hranice s ČR...
Donatelli

Příspěvekod Jiri Dvoracek » úte 08 led, 2019 4:17 am

jipol57 píše:
Pro tebe z Trowbridge, UK, to ale asi bude z ruky. :D

Ja jsem si u nej nastesti nic neobjednal :mrgreen: :mrgreen:
TT - digital, CD, ZSR a OBB, epocha V a VI, Digitrax a JMRI
Jiri Dvoracek

Příspěvekod Radek Strnad » úte 08 led, 2019 1:36 pm

V Sebnitz je jistota, že nikomu z té zácpy u závory neutečou. Ale ono je vždycky keců hromada, jak si to s nimi kdo vyřídí, ovšem je vidět, oba Tesařové si chodí a jezdí po světě s naprostým klidem a nic se jim nestane. Na burzách v Německu se vyskytují pravidelně a lezou tam pod stoly, aby nakoupili za levno starý brak a ten tady pak nabízejí za "super ceny" nebo "omylem" posílají, namísto nového zboží. Ale dokud bude modelářská obec stále generovat nové a nové hlupáky, kteří si něco objednají, aniž by si pomocí pěti kliků zjistili, co je ten jejich vypečený e-shop zač, tak se něco změní jen velmi ztuha. Všude se o tom mluví stále do zblbnutí dokola: "Než něco objednáte, zjistěte si informace o e-shopu, kterému chcete věnovat své peníze. Podívejte se na jeho hodnocení jinými zákazníky. Snížíte tím výrazně riziko, že narazíte na podvodníka!". Je to marný, je to marný...………………………....je to marný! :roll:
KYKLOP68
Radek Strnad

Příspěvekod mikinko » úte 08 led, 2019 3:13 pm

Radek Strnad píše:V Sebnitz je jistota, že nikomu z té zácpy u závory neutečou. Ale ono je vždycky keců hromada, jak si to s nimi kdo vyřídí, ovšem je vidět, oba Tesařové si chodí a jezdí po světě s naprostým klidem a nic se jim nestane. Na burzách v Německu se vyskytují pravidelně a lezou tam pod stoly, aby nakoupili za levno starý brak a ten tady pak nabízejí za "super ceny" nebo "omylem" posílají, namísto nového zboží. Ale dokud bude modelářská obec stále generovat nové a nové hlupáky, kteří si něco objednají, aniž by si pomocí pěti kliků zjistili, co je ten jejich vypečený e-shop zač, tak se něco změní jen velmi ztuha. Všude se o tom mluví stále do zblbnutí dokola: "Než něco objednáte, zjistěte si informace o e-shopu, kterému chcete věnovat své peníze. Podívejte se na jeho hodnocení jinými zákazníky. Snížíte tím výrazně riziko, že narazíte na podvodníka!". Je to marný, je to marný...………………………....je to marný! :roll:

Plne s tebou súhlasím. Na druhej strane ale by mala v právnom štáte existovať možnosť legálne potrestať podvodníka a ochrániť zákazníkov inak než len hodnotením zákazníkov na nete ...
mikinko

Příspěvekod MiG » stř 09 led, 2019 11:41 am

Vždyť tady bylo několikrát uvedeno, že taková možnost existuje.
Je jen problém, že i v právním státě mohou legálně existovat lidi, kteří nechápou, že požadavku "odsoudit lumpa" je nadřazen požadavek "neodsoudit nevinného".
MiG

Příspěvekod hanibal » pon 14 led, 2019 2:23 pm

Dobrý den! Taky jsem měl problém s Tesařem v roce 2015, jednou mi poslal parní lokomotivu v TT úplně jinou než jsem chtěl, nechal jsem si ji protože se s ním handrkovat je na dlouhou dobu, pak jsem to zkusil ještě jednou a místo el. lokomotivy od Pika mi samozřejmě zase poslal jinou ale to jsem ukecal pošťáka zdali si mohu otevřít balík před zaplacením, tak jsem to přelepil a poslal nazpět! Měl jsem u něj přes 500 Kč za věrnostní body a náhodou dcera bydlela 20 km od Letovic, tak jsem p. Tesaře navštívil! Po bušení na dvéře prodejny mi za nějakou dobu otevřel nebo byl v zadní části a upravoval poničené modely na nové, ten nepořádek si neumíte ani představit co kolem dokola byl. ................. a pan Tesař vysolil tisícovku ani nemrk a od té doby jsem s nimi skončil!!!
hanibal

Příspěvekod brzda » pát 08 úno, 2019 6:46 pm

K dnešnému dňu čo sa mňa týka je všetko s e-shopom ŽM vyrovnané a ukončené. Na základe dnes obdržaného mailu Polície ČR aj vďaka nim, čím by som teda vyslovil poďakovanie Polícii ČR, že prispela k vyriešeniu situácie. Na základe korešpondencie s ľuďmi, s ktorými som komunikoval písomne s podobným problémom, došlo k zmene prístupu aj u nich, takže viem aspoň o dvoch prípadoch, ktoré sa uzatvorili k spokojnosti zákazníka. Myslím, že účel to splnilo.
brzda

Předchozí

Zpět na Modelářské obchody a výrobci