Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod look23 » pon 27 úno, 2017 9:17 pm

I mě byl zrušen účet včetně kreditu (to už tady psalo více lidí). Je to prostě firma, která nechce dostát svým závazkům. Objednával jsem věci ještě 2014 a od té doby to šlo pomalu z kopce.

Na facebooku teď nedávno jeden človíček psal, že mu u Tesaře objednala nějaké vláčky dcera.
H0, ČSD epocha IV
look23

Příspěvekod amirinda » sob 18 bře, 2017 5:28 am

tak objednávku jsem dělal 20.1.2017, na mejly prakticky žádná odezva a když už se člověk dovolá, tak jen samé sliby. Naposledy teď ve čtvrtek mi pán řekl, že se na objednávku podívá a obratem se ozve - jasně nikdo nevolal, v pátek jsem mu napsal ať si objednávku... :-)
popojedem bo zme v utlumu...
amirinda

Příspěvekod Tatranka » sob 18 bře, 2017 12:59 pm

Tak to je už viac ako notoricky známy scénar... :mrgreen:
Naposledy upravil Tatranka dne stř 03 kvě, 2017 12:53 pm, celkově upraveno 7
Tatranka

Příspěvekod Polabský » sob 18 bře, 2017 5:40 pm

Ctěná firma bude velmi specifická !!
Vzorovým příkladem může být nabídka partiových modelů.
Nabízí podle fotek modely firmy pana Horského "Bazar modelové železnice" ale cca se 100% přirážkou :shock:
A není mu hanba překopírovat i fotky (blijící smajlík)
A fčíl mudruj !!

Hezký den Všem !!

P.S. Prosím neberte můj příspěvek jako jakoukoliv kritiku pana M. Horského, kterého považuji za solidního obchodníka.
S jeho službami, které využívám mnoho let, jsem spokojen. Na případné neshody reagoval pan M.H. vždy okamžitě k oboustranné spokojenosti a shodě !!
Naposledy upravil Polabský dne sob 18 bře, 2017 9:45 pm, celkově upraveno 1
Polabský

Příspěvekod Brejla » sob 18 bře, 2017 6:26 pm

Do této aktivity mu Horský hodil vidle, když začal přes prostředek fotek dávat vodoznak. Dříve, když měl vodoznak u dolního okraje, tak Tesař ty fotky dole ořezával. Ale popisy kopíroval i s Horského překlepy :lol:
Brejla

Příspěvekod Tatranka » sob 25 bře, 2017 8:31 am

Áno???? A dobre spravil!
Naposledy upravil Tatranka dne sob 29 dub, 2017 1:29 pm, celkově upraveno 2
Tatranka

Příspěvekod Brejla » sob 25 bře, 2017 11:22 am

Horský o tom věděl už delší dobu. Problém nastal, když mu Tesař přestal platit a nepřebíral dříve objednané zásilky.
Brejla

Příspěvekod Tatranka » sob 25 bře, 2017 5:32 pm

Aha! :D
Naposledy upravil Tatranka dne úte 25 dub, 2017 3:36 pm, celkově upraveno 2
Tatranka

Příspěvekod czcharlie » úte 11 dub, 2017 9:45 am

No nezbývá mi než se přidat. Stavím pro vnuka kolejiště a tak "nám" syn pod stromeček (2016) věnoval dárkový poukaz této firmy. Poukaz dorazil ovšem chybělo na něm číslo. P. Tesař nějaké číslo (dokonce dvě s tím, že použít máme jedno z nich) mailem zaslal. V polovině ledna 2017 jsem tedy učinil objednávku. Ani jedno z čísel nebylo systémem akceptováno. Na dotaz mi bylo sděleno, že hdnota poukazu bude od ceny zakázky odečtena. Ovšem v systému dál figuruje cena původní. Nastal klid po pěšině. Čekal jsem sedm týdnů přestože u všech položek byla uvedena dodací lhůta 2 nebo 3 týdny (a v e-shopu u těchto položek stále tato lhůta figuruje). Na můj dotaz mi bylo sděleno, že do konce týdne bude objednávka vyřízena (nečetl jsem to náhodou v některých příspěvcích???). Samozřejmě opět ticho. Po necelých dvou týdnech (27.3.) tedy posílám další dotaz. Opět slib vyřízení do konce týdne. Na další mail 28.3. mi přišla automatická odpověď: jsem do 13.3. (!!!) nemocen... Další den mail - zásilku čekejte do konce týdne. A samozřejmě ticho. Dne 7.4. tedy opět dotaz. Téměř obratem odpověď: Dobrý den, zjistím byl jsem pracovně mimo ČR... Takže čekám do konce týdne a pak nastane razantnější řešení.
czcharlie

Příspěvekod amirinda » úte 11 dub, 2017 9:57 am

jj, s těma nemocema jsem měl taky několik mejlů :-). Ono se těžko prodává, když je člověk víc nemocen než "v krámu". Docela mě to ale mrzí, jelikož tam jsou zajímavé věci ke koupi, ale k čemu to, když nic stejně nepřijde...
amirinda

Příspěvekod czcharlie » úte 11 dub, 2017 10:10 am

Mě na tom hlavně vadí ta tícka, co nevážený pan Tesař shrábl za dárkový poukaz. Nebýt toho, tak mu napíšu ať si trhne vanilkou a nakoupím jinde.
czcharlie

Příspěvekod amirinda » úte 11 dub, 2017 10:24 am

no tak to bez debat, tu bych mu taky nenechal...
amirinda

Příspěvekod Miloš Pavlát » úte 11 dub, 2017 1:52 pm

Také jsem k narozeninám dostal poukázku. Objednal jsem položky skladem. Dostal jsem e-mail, že je objednáno. Tak čekám co bude.
Miloš Pavlát
H0 ROCO LINE s podložím+geoLINE,
0 začátečník
Roco 10764+GenLi MAXI+Rocrail
Miloš Pavlát

Příspěvekod Martin70 » úte 11 dub, 2017 7:36 pm

Pánové, mám jednu radu do budoucna pro všechny co to tu budou číst. Pokud se blíží termín Vašich narozenin a je možnost, že Vás rodina, přátelé a jiní sponzoři ve své dobrotě chtějí obdarovat dárkovým poukazem. Zavčasu jim řekněte ať vám darují raději danou částku v obálce a nebo jim řekněte v jakém obchodě sami bez problémů nakupujete. Experimenty se nevyplácí a s touto jmenovanou firmou několikanásobně! Šiřte toto varování raději všem potenciálním zákazníkům a hlavně začínajícím v železniční modelařině. Je z podivem, že to firma dělá léta a stále jim to vychází a točí peníze neznalých nakupujících. Nabídka zboží sice vypadá lákavě, ale nakonec nic nemají a vše se musí urgovat. Stojí to nervy a čas!
Já jsem měl nakonec štěstí a dopadlo to dobře. Začínal jsem, neznal jsem firmu. Po objednávce mě došel na dobírku jiný model. Byl problém kontaktovat prodejce po telefonu a na emaily rovněž delší dobu bez reakce. Nakonec mě volal, co se jako stalo, tak říkám, že došlo k záměně modelu. Byl jsem vyzván, abych zaslal neobjednaný zpět. Myslel jsem, že to byl omyl nikoliv úmysl prodat co bylo skladem. Ouha, narazil jsem na diskusi na tomto fóru a začal jsem se "rosit"! Uvedený postup provádí firma již několit let, cca. tak pět. Už jsem myslel, že nebudu mít ani původně objednaný ani jiný zaslaný omylem. Nakonec mě model přišel a naštěstí fungoval. Byl stejně asi překoupen od jiné prestižnější firmy a digitalizován. Přeji všem hodně štestí při dořešení objednávek a dárkových kupónů. Do budoucna rozhodně nákup v jiné firmě.
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Martin70

Příspěvekod Tatranka » ned 23 dub, 2017 7:41 am

Zavčasu jim řekněte ať vám darují raději danou částku v obálce a nebo jim řekněte v jakém obchodě sami bez problémů nakupujete.

Tak s týmto plne súhlasím. Tesat do kamene!!!! Tiež mám najradšej bankovky v obálke...
A tiež mám rád všetky tie obchody, kde bez problémov a v pohode vždy nakúpim! :D
Naposledy upravil Tatranka dne pát 28 dub, 2017 8:57 am, celkově upraveno 1
Tatranka

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci