Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Tatranka » stř 23 pro, 2015 9:34 am

Chyba? Najskôr niekde medzi klávesnicou počítača a stoličkou zákazníka toho eshopu... :mrgreen:
Chápem, ak sa človek spáli raz, tiež mi veľa nechýbalo. Nie každého napadne skúsiť pohľadať si referencie niekde na nete skôr ako dačo objedná. Alebo skúsiť objednať najprv nejakú prkotinu na otestovanie predajcu. Nie každý je hneď podozrievavý štúral a proste sa nechá zlákať hoc aj serióznym dizajnom stránky. Sme ľud omylný a každá sranda niečo stojí. Treba trochu rozmýšľať nad investovaním svojich peňazí, sú to predsa NAŠE peniaze, ktoré sme hlavne my pracujúci, nenašli ležať na zemi a len my máme právo rozhodnúť sa ako s nimi naložíme. Tým nemyslím naše dane a odvody... :evil:
Takže aktuálne heslo dňa: Nakupujte u konkurencie! :mrgreen:
Uživatelský avatar
Tatranka
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 21 pro, 2015 8:23 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod look23 » čtv 24 pro, 2015 10:47 pm

FrantaHO píše:No nevím, školy nemám, ale první negativní příspěvek je z roku 2009. Taže kde je chyba?

Nejsou Tesařové dva? Otec a syn?
TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1180
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Brejla » pát 25 pro, 2015 6:58 am

Jsou
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod look23 » pát 25 pro, 2015 4:18 pm

Brejla píše:Jsou

Tak jeden po dlouho budoval reputaci, tak ji syn teď zazdí.
TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1180
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Mara7 » pát 22 led, 2016 8:21 pm

http://www.zeleznicni-modelarstvi.cz/p/ ... -kus-14899

Pan Tesar je velky vtipalek :D vzdyt tento model se uz novy neda na 100% sehnat a urcite ne od vyrobce, ja sam jsem ho kupoval cca pred 2 roky z druhe ruky protoze uz nebyl k dostani a to jeste za cenu o 50% nizssi nez jakou chce ten podvodnik
Mara7
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 19 srp, 2013 10:29 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod look23 » pát 22 led, 2016 11:39 pm

Tak to je teda síla.
Obdobně je to i s položkou Parní lokomotiva řady 555 ČSD za 9 999,-
TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1180
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod lesak » sob 23 led, 2016 5:39 pm

Mara7 píše:http://www.zeleznicni-modelarstvi.cz/p/cs/motorova-lokomotiva-754-cd-posledni-kus-14899

Pan Tesar je velky vtipalek :D vzdyt tento model se uz novy neda na 100% sehnat a urcite ne od vyrobce, ja sam jsem ho kupoval cca pred 2 roky z druhe ruky protoze uz nebyl k dostani a to jeste za cenu o 50% nizssi nez jakou chce ten podvodnik


Ano máš pravdu nedá se sehnat ale já ho chtěl tak jsem koupil samotnou karoserii (v IT vlaky ji pořád mají)a jiného brejlovce a loko si jednoduše složil.
lesak
 
Příspěvky: 19
Registrován: sob 27 pro, 2014 12:48 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Mara7 » sob 23 led, 2016 7:49 pm

lesak píše:
Mara7 píše:http://www.zeleznicni-modelarstvi.cz/p/cs/motorova-lokomotiva-754-cd-posledni-kus-14899

Pan Tesar je velky vtipalek :D vzdyt tento model se uz novy neda na 100% sehnat a urcite ne od vyrobce, ja sam jsem ho kupoval cca pred 2 roky z druhe ruky protoze uz nebyl k dostani a to jeste za cenu o 50% nizssi nez jakou chce ten podvodnik


Ano máš pravdu nedá se sehnat ale já ho chtěl tak jsem koupil samotnou karoserii (v IT vlaky ji pořád mají)a jiného brejlovce a loko si jednoduše složil.



Jasne to je samozrejme jedna z mosznosti ale me spis pobavilo ze pan Tesar to nabizi jako nove nepouzite a originalni zbozi a jeste s cenovkou 6600 :D nove originalni to uz nikde nesenez....
Mara7
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 19 srp, 2013 10:29 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Tatranka » pon 25 led, 2016 8:33 pm

To už je štandard toto... :lol:
Uživatelský avatar
Tatranka
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 21 pro, 2015 8:23 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Miloš » sob 06 úno, 2016 3:06 pm

Železniční modelářství před stěhováním bylo u p. Teasaře v několika místnostech přímo v Letovicích, objednávky, reklamace nové modely na zemi, rozbalené s krabičkami i bez, bohužel byla vidět velká nepečlivost což se u prodeje modelů neodpouští. Objednávky přestaly fungovat a věrnostní program se s postupem času zhroutil a s tím i zajímavé ceny. Veliká nesolidnost je s přímým odběrem na místě, i když si domluvíte přesnou dobu předání (v době, kdy má být obchod otevřen), je pan Tesař mimo obchod opakovaná zkušenost. Pozor na posílání peněz předem a na dobírky. Je to smutné, ale tento obchod nelze nikomu doporučit je to jak ruleta.
Miloš
 
Příspěvky: 19
Registrován: pon 16 črc, 2012 8:01 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod michal_n_cz » stř 06 dub, 2016 12:53 pm

Náhodou jsem našel model co bych rád objednal na http://www.zeleznicni-modelarstvi.cz , rád bych to vyřídil vzhledem ke zdejším referencím osobně. Dá se p. Tesař nějak zastihnout? Telefon nikdo nebere... Byli jste tam někdo letos třeba osobně? Bylo otevřeno?
Uživatelský avatar
michal_n_cz
 
Příspěvky: 845
Registrován: stř 09 led, 2008 9:17 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Jacek » stř 06 dub, 2016 1:18 pm

Podle této diskuze je naprosto přesně jasné proč dodnes neustále fungují předváděcí akce a různí šmejdi i přes obrovskou kampaň proti nim. Můžete někomu tisíckrát říkat jak ho podvedou, okradou, jaké praktiky používají. Stačí zamávat slevou a už je tam.
michal_n_cz: co takhle si přečíst příspěvek hned před Vámi, nestačí? Komu není rady, tomu není pomoci...
Uživatelský avatar
Jacek
 
Příspěvky: 888
Registrován: sob 20 led, 2007 10:03 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod FrantaHO » stř 06 dub, 2016 2:36 pm

První příspěvek do tohoto tématu je ze čtvrtka 26 února 2009. A neustále se opakující situace. Tak nevím. Že by hloupost? :roll:
Uživatelský avatar
FrantaHO
 
Příspěvky: 164
Registrován: sob 07 úno, 2015 2:59 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod michal_n_cz » stř 06 dub, 2016 2:51 pm

Jacek píše:co takhle si přečíst příspěvek hned před Vámi, nestačí? Komu není rady, tomu není pomoci...


V pohodě... Nemám v úmyslu platit a čekat. Jen mě zajímá průběh nějakých aktuálních nebo nedávných transakcí.
Uživatelský avatar
michal_n_cz
 
Příspěvky: 845
Registrován: stř 09 led, 2008 9:17 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod vvitty » stř 06 dub, 2016 5:32 pm

a stoji ti to za pripadne dohadovani pri reklamaci, pokud by nahodou nakup probehnul bez problemu?
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 12 návštevníků