Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Ruda72 » úte 28 dub, 2020 3:18 pm

souhlas. tenhle obchod už nikdy. V ČR existuje několik velmi dobrých a seriózních obchodníků.
Ruda72
 
Příspěvky: 202
Registrován: ned 14 led, 2018 10:11 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod HO Dušan » pát 15 kvě, 2020 7:48 pm

.
Naposledy upravil HO Dušan dne ned 21 úno, 2021 1:34 pm, celkově upraveno 2
Mé příspěvky a jejich obsah, bez mého předchozího souhlasu se nesmí využívat ke komerčnímu účelu.
Uživatelský avatar
HO Dušan
 
Příspěvky: 106
Registrován: pát 20 bře, 2020 7:37 pm
Bydliště: Krnov

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod look23 » pát 15 kvě, 2020 8:58 pm

V H0 je pár čmeláků tady odkaz, ale jsou červení.
TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1177
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Karl » pát 19 čer, 2020 7:32 pm

UFFF!
Objednal jsem zde zboží a zboží minulý týden dorazilo. Stavebnice za 2500Kč (POLA). Evidentně někým rozbalená -ne jednou. Na krabici uschlé rozlité kafe, v krabici nebyly díly vůbec zabalené (originál vždy v slabém papíře). Výplně oken samozřejmě poškrábané. Polovina dílů vylámaná z platíček. Prostě jsem otevřel krabici a viděl jeden velký bordel. Řekl jsem si, že si snad ze mě někdo dělá prdel, to by jste museli vydět! Napsal jsem e-mail. Do teď žádná odezva. A tak pátrám zde na diskuzi a ejhle. Můžu být rád, že vůbec něco dorazilo. Jen doufám, že tam všechny ty drobné díly jsou. :-(

Takže jednoznačně nedoporučuji!!!
Uživatelský avatar
Karl
 
Příspěvky: 25
Registrován: pát 08 lis, 2019 4:07 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Karl » pát 19 čer, 2020 7:57 pm

mikinko píše:Komu niet rady, tomu niet pomoci. Hovorí sa tu o tom už roky rokúce a aj tak si niekto nedá pokoj ... a poradiť ...

Ne každý má čas trávit hodiny u internetu. Příště mi tyto zkušenosti pošlete rovnou na e-mail abych věděl předem. :lol:
Uživatelský avatar
Karl
 
Příspěvky: 25
Registrován: pát 08 lis, 2019 4:07 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod sidlo » pát 19 čer, 2020 8:13 pm

Běžný, normální, spotřebitel
1) předpokládá slušné chování,
2) toto fórum vůbec nezná.
Uživatelský avatar
sidlo
 
Příspěvky: 3590
Registrován: ned 27 dub, 2014 7:32 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Karl » pát 19 čer, 2020 8:14 pm

mikinko píše:Len mi je ľúto, že sa mnohí ľudia nepoučia, a tak p. Tesař môže ďalej podnikať ... keby si ľudia dávali väčší pozor čo a od koho kupujú, už to mohol dávno zabaliť a nemuseli sme tu riešiť nové príspevky ... čo by bolo pre všetkých modelárov len dobre ... :-)


Nové příspěvky jsou taky důležité. Upozorňují další, že problém stále trvá. A proč jsem zde nakoupil? Protože měl jako poslední v ČR stavebnici, která se již nevyrábí.
A co mě překvapilo hned po objednávce? Ty e-maily, jako by šlo o neskutečně velký obchod. :mrgreen:
Vaše objednávka přijata, objednávka zpracována, objednávka předána do expedice, objednávka expedována, objednávka předána přepravci...
Uživatelský avatar
Karl
 
Příspěvky: 25
Registrován: pát 08 lis, 2019 4:07 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Pavel 152 » sob 20 čer, 2020 9:07 am

Nejsem zastánce p. Tesaře, ale není mi jasné nač si Karl stěžuje. Na to, že si u něj něco objednal?


Nové příspěvky jsou taky důležité. Upozorňují další, že problém stále trvá. A proč jsem zde nakoupil? Protože měl jako poslední v ČR stavebnici, která se již nevyrábí.
A co mě překvapilo hned po objednávce? Ty e-maily, jako by šlo o neskutečně velký obchod. :mrgreen:
Vaše objednávka přijata, objednávka zpracována, objednávka předána do expedice, objednávka expedována, objednávka předána přepravci...

Sám uvádí, že věděl s kým má tu čest, mohl to dát do jednoho příspěvku.
Tak si koupil bazarové zboží u Tesaře, došlo, taky jako bazar. Co víc chtít. Sám uznává do jakého rizika šel, protože měl jako poslední v ČR stavebnici.
Pak si měl vykomunikovat, zda je nová, úplná, nerozbalená. Vždyť se Tesařovi všeobecně nevěří, ale byla poslední, že.
A výlevy Mikinka jsou zbytečné, stačila jasná informace v jednom příspěvku a nemusí se tady další vyjadřovat.

Pavel
Pavel 152
 
Příspěvky: 419
Registrován: ned 09 led, 2011 5:24 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Martin70 » sob 20 čer, 2020 9:30 am

Pavel 152 píše:Sám uvádí, že věděl s kým má tu čest, mohl to dát do jednoho příspěvku.
Tak si koupil bazarové zboží u Tesaře, došlo, taky jako bazar. Co víc chtít. Sám uznává do jakého rizika šel, protože měl jako poslední v ČR stavebnici.
Pak si měl vykomunikovat, zda je nová, úplná, nerozbalená. Vždyť se Tesařovi všeobecně nevěří, ale byla poslední, že.
A výlevy Mikinka jsou zbytečné, stačila jasná informace v jednom příspěvku a nemusí se tady další vyjadřovat.Pavel

Já jsem z příspěvku nakupujícího "Karl" nevyšetl nikde, že by věděl o renomé "známé firmy" předem a že stavebnice za 2,5 litru byla v sekci bazar. Nebo mě něco uniklo? :? Jinak nic nového a vše pořád dokola. :roll:
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Karl » sob 20 čer, 2020 9:56 am

Jeden tu umí číst, jiný ne.
Druhý zase více sedí na netu, než aby modelařil a oplývá neskutečnou chytrostí.
Nemá smysl rozebírat vaše příspěvky v tomto vlákně. Co jsem chtěl napsat, napsal jsem. Jen pro ty pomalejší shrnu a upřesním:

Drahá polovička mi řekla, co se ji hrozně líbí, že by to chtěla mít doma(narozky). Souhlasil jsem a hodil dané zboží do gůglu -jediný, kdo měl skladem byl zmíněný obchod.
7.6. jsem objednal. Žádná zmínka o poškození, či nekompletnosti stavebnice
11.6. stavebnice dorazila. Ještě týž den jsem si e-mailem postěžoval na kvalitu odeslaného zboží
19.6. do tohoto dne jsem čekal na nějaké vyjádření e-shopu, nedočkal jsem se, tak jsem začal hledat nějaké zkušenosti jiných nakupujících

A ano, uznávám, že jsem si měl obchod zjistit předem, ne až potom. Nicméně to tu neřeším, jen jsem chtěl upozornit případné další objednávající.

Nic víc, nic míň.
Uživatelský avatar
Karl
 
Příspěvky: 25
Registrován: pát 08 lis, 2019 4:07 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod look23 » sob 20 čer, 2020 4:38 pm

Karl: Pošlete tam ČOIku ať ten shop konečně zavřou.
TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1177
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Martin70 » ned 21 čer, 2020 4:59 pm

Karl píše:Druhý zase více sedí na netu, než aby modelařil a oplývá neskutečnou chytrostí.

Nevím zda to bylo myšleno na mě? Je pravda, že bych určitě měl více modelařit než číst a psát na toto fórum. Beru to jako přátelskou radu. Chytrý si nepřipadám, proto čtu tady co píší zkučenější, aneb jak se říká : "První stupeň pitomosti je pocit vlastní geniality!" :)
V příspěvku co jsem napsat jsem se Vás zastal a pochopil situaci, tedy snad to nepůsobilo opačně. Já jsem měl jednu zkušenost s tímto prodejcem v počátku, ale naštěstí to dopadlo nakonec dobře. No chvilku jsem se potil, to jo... Škoda že nejde na stránky tohoto prodejce dát vyskakovací okno s odkazem na toto fórum a nekonečnou diskusi + před objednávkou dotaz na objednávajícího : " Jste si jist, že i přes varování o možných problémech chcete dokončit svoji objednávku?" Tož tak a více psát nebudu. Přeji každému modeláři, aby dostal co si objednal v řádné kvalitě a ceně dle webu prodejce. :)
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod JaroHo » ned 21 čer, 2020 5:21 pm

já myslím že to bylo myšleno na někoho jiného :wink:
s tímhle krámem mám zkušenosti, první modely nové mám odsud,čmeláci piko byli za 2500,- sergej se zvukem roco 5100,- tuším, pak přišel hektor ale nebyl netknutý podle koleček jinak vše cajk, pan Tesař přiznal že s nim jezdil, ale i tak byl hektor jako nový a neměl jsem s tím problém. Pak už šly ceny vejš a dost věcí skladem pak nebylo ale vždycky komunikace byla.K panu Tesaři jsem přistupoval vždy slušně a vždy i on ke mě. Dneska už bych tam nenakoupil, jednak kvůli Vašim zkušenostem a i cenám. Při i po nákupech u nich jsem rozhodně o tomto vinikajícím fóru neměl ani tucha a ani heurece je nenajdete takže si myslím, že není fér se pouštět do lidí kteří sem napíší se špatnou zkušeností. :wink:
Naposledy upravil JaroHo dne ned 21 čer, 2020 7:57 pm, celkově upraveno 2
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1423
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod jipol57 » ned 21 čer, 2020 6:10 pm

Moje první zkušenost tímto e-shopem začala asi před 5 lety. O téhle diskuzi jsem ještě neměl potuchy. Nemám to do Letovic daleko, tak jsem chtěl osobní odběr. Nebylo vyhověno a nakonec s mírným spožděním přišel balík, ale ne přeně podle objednávky.
Po první objednávce, kdy nepřišlo přesně to co jsem si objednal, jsem chtěl jen osobní odběr, bez objednávky, když má kamennou prodejnu. Ta byla ale stále zavřená a výmluvy v telefonu nebraly konce.
Pak mě ještě jeho pěkný web zlákal, a zkusil jsem ještě jednu objednávku, na dobirku, a zase to nebylo přesně podle objednávky. Ale škodný jsem nebyl a jiné zboží jsem nakonec rád přijal. I cena odpovídala. Takže si zase tolik stěžovat nemůžu. Nedopadl jsem jak mnozí tady. Ale je tam ta nejistota, jak to dopadne.

Když jsem se později přes inzerát, setkal s jedním modelářem, a mimo jiné padla řeč na pana Tesaře, překvapilo mě, že o něm mluví jako o spolehlivém obchodníkovi, u kterého dříve rád nakupoval. Nechápal jsem, ale asi se časy změnily. Něco jsem zaslechl, že to dříve vedl pan Tesař starší.
jipol57
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pát 06 dub, 2018 5:18 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod look23 » ned 21 čer, 2020 10:27 pm

jipol57 píše:Když jsem se později přes inzerát, setkal s jedním modelářem, a mimo jiné padla řeč na pana Tesaře, překvapilo mě, že o něm mluví jako o spolehlivém obchodníkovi, u kterého dříve rád nakupoval. Nechápal jsem, ale asi se časy změnily. Něco jsem zaslechl, že to dříve vedl pan Tesař starší.


Ano obchod vedl pan Tesař starší. Do jisté doby to fungovalo, ale pak se začali nulovat bonusové body, rušit účty a pak už to šlo od 10 k 5.
TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1177
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků