Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Donatelli » čtv 28 zář, 2023 7:41 am

Info pro všechny co mají u Tesaře nějaké pohledávky. Občas bývá na veletrhu co od zítra začíná v Lipsku ( modell-hobby-spiel ). Bývá tak ob rok, někdy i častěji. Tak si ho tam odchytněte, páč jezdí na nákupy " nového " zboží do svého vykutáleného obchodu a tak by u sebe mohl mít nějaké peníze ( teda pokud vám nevadí že bude platit v € )....
Donatelli
 
Příspěvky: 355
Registrován: sob 17 kvě, 2008 6:50 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Donatelli » pát 29 zář, 2023 10:00 pm

Tak Tesař se dneska zúčastnil...
Donatelli
 
Příspěvky: 355
Registrován: sob 17 kvě, 2008 6:50 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod valecko » pon 22 led, 2024 6:16 pm

Tak musím napsat svojí první zkušenost s tímto e-shopem. Našel jsem tam spoustu vagonků TT, které jsem chtěl, za dobré ceny. První podezření, které jsem pojal bylo, že tam ty vagonky vůbec za ty ceny "má skladem". Protože na Aukru se ty vagonky vždy okamžitě prodají a i za vyšší ceny. To mi bylo dost divné. Dále mi bylo divné, že vagonky měl pořád skladem celé 2 týdny, kdy jsem objednávku vytvářel. Pořád jsem nějak váhal, tak jsem si ověřil, jestli ta firma není na trhu moc krátce - doménu mají funkční už od 2005 myslím! Tak to by mělo být OK. Pro jistotu jsem tam zavolal a na něco se zeptal. Taky OK. Tak jsem objednal - chvála Bohu na dobírku. Čekal jsem, že za pár dní budu mít balík doma, jak jsem zvyklý. Po třech dnech, kdy se nic nedělo, jsem tam volal - a že prý mi dá vědět, jak to s mojí objednávou je. Po dvou dnech nic. Načež jsem objevil toto vlákno a recenze na heurece. No a bylo jasno - napsal jsem stornující mail a tím to doufám končí. Jsem zvědav, jestli mi náhodou třeba za rok nepřijde nějaká dobírka..... Nechápu, že tenhle člověk ještě může vůbec podnikat a být na svobodě!!!!
valecko
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 04 led, 2024 6:46 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod valecko » stř 21 úno, 2024 2:59 pm

Tak pokračování předchozího příběhu. Balík od Tesaře byl 2 týdny po mém mailovém zrušení objednávky odeslán poštou na dobírku. Takže Tesař zřejmě maily nečte. Následně mi přišlo mi SMSkou i mailem upomínka od ŽM, že si mám balík na poště vyzvednout. Odepsal jsem na mail, že jsem objednávku dávno zrušil. Načež pár dní na to mi Tesař volal, že to mám na poště. Řekl jsem, že jsem to dávnou zrušil. Odvětil celkem v klidu, že ho to stálo 250 Kč a proč jsem to tedy objednával, když jsem to zrušil (řečnická otázka - po skutečném důvodu se nepídil) a že mi "děkuje". No a to je asi celé. Nemám z toho vůbec radost, ale co se dá dělat. Kdyby to nestálo tolik peněz, tak bych to možná i vyzvedl abych zjistil co v tom Mystery boxu bylo.
valecko
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 04 led, 2024 6:46 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod MirekTT » stř 21 úno, 2024 6:54 pm

Mě by spíš zajímala jiná věc. Z čeho takový člověk žije. Spočítejte si náklady na normálního smrtelníka a jaké musí mít příjmy. Přece není možné z deseti milionů čechů, po extrakci železničních modelářů, generovat takovým způsobem po dobu téměř devatenácti let příjem dostatečný obživy. A to mluvím o čistém průběhu "podnikání", nepočítám žaloby, storna, hrozby.
Jak to takovým lidem funguje?
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2573
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Pavel 152 » stř 21 úno, 2024 7:10 pm

K té Vaši trpělivosti, netrpělivosti. Mám zkušenosti z modelbazaru, objeví se , mám zájem, ihned reaguji, 3 dny a nic, pak se dotyčný asi probudí a žádá číslo konta, adresu nesděluje, 4 dny zase nic, někdy se dál neozývá. Rezervovat nebo nabídnout dalšímu? Někdy se stane po urgenci, že se omlouvá a na vše zapomněl. Náš zákazník náš pán, třepu se aby o mně nenapsal na zdejším fóru.
Tak ty Vaše 3a 3 dny jsou v pohodě. A stornování? Když jste ho měl na telefonu a balík byl na cestě, stačilo upřesnit jeli v balíku vše, co má být a obchod uzavřít. No 250 Kč jste neplatil a tím jste potvrdil, že je to podvodník.
Pavel
Pavel 152
 
Příspěvky: 422
Registrován: ned 09 led, 2011 5:24 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod apa » pát 12 dub, 2024 9:23 pm

Zdravím

Taky bych rád reagoval na tento e-shop. Objednán Pomeranč od MTB, který pochopitelně nikde není, jen v e-shopu pana Tesaře. Objednám ho, ale raději po přečtení recenzí do dvou dnů emailem objednávku stornuji. Žádná reakce, ze strany e-shopu, žádná komunikace ze strany pana Tesaře. Po dvou dnech od storna sms. od České pošty, že přebrala zásilku. To jsem ještě netušil co bude následovat... Nevím kolik lidí za tím stojí, ale jeden člověk to určitě nebude. Každý den bombardování sms. z tlakem a výhružky na vyzvednutí zásilky a pozor sms. dokonce z České pošty z Indie a také Tanzánie?? To podle předčíslí a sálodlouhých čísel, no masakr!! Stále jen tlak a nucení k vyzvednutí zásilky. Další a další sms. mimochodem i ze Slovenska z TT Martin?? No nic celkem se tím bavím a píšu panu Tesařovi proč to dělá a proč mi to odeslal, když objednávka byla dva dny před odesláním stornována. Pochopitelně žádná reakce, dalo se čekat. Zásilka byla naštěstí na dobírku a odjela zpět před týdnem. Dnes po týdnu u dveří zvonek, kouknu a Česká pošta, že má pro mně dobírku od pana Tesaře. Vše Poště vysvětleno a také předány podvodné sms...Neskutečná drzost tohoto pána!!!
Takže asi tak
apa
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 10 dub, 2021 5:59 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod jamik22 » sob 13 dub, 2024 5:37 pm

Neskutečná drzost tohoto pána!!!

"Nenechte zlost cloumat vaším majestátem" :D
Pan Tesař má za sebou mnoho hříchů, ale za maily z Tanzanie nemůže. Má nejspíš hacknutý server a internetoví trollové mu kradou mailové adresy. Dost běžná záležitost v dnešní online době. Obdobné upozorňovací, případně výhružné maily typu zaplať´chodí maskované za Českou poštu, PPL i za Zásilkovnu.
jamik22
 
Příspěvky: 481
Registrován: pát 22 úno, 2008 9:05 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod roberT.T » ned 14 dub, 2024 7:15 am

[quote="apa"]Zdravím

Taky bych rád reagoval na tento e-shop. Objednán Pomeranč od MTB, který pochopitelně nikde není, jen v e-shopu pana Tesaře.

Pomaranče (T678.003 aj T678.017) od MTB sú na sklade napr. v e-shope model-shop.sk. V tomto eshope som za 15 rokov nemal žiadny problém.
roberT.T
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob 23 lis, 2019 9:07 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod vvitty » ned 14 dub, 2024 7:56 am

roberT.T: to je ale spatne meritko ....
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod apa » ned 14 dub, 2024 6:22 pm

roberT.T: Ano tento e-shop má Pomeranče, ale jen v měřítku TT. Já měl objednanou velikost H0.
apa
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 10 dub, 2021 5:59 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Michal Šuhajda » pon 15 dub, 2024 9:46 am

Inu P. Tesař nabízí spoustu modelů, které "svět neviděl" :D
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2385
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod BohousP » úte 16 dub, 2024 11:37 am

jamik22 píše:Pan Tesař má za sebou mnoho hříchů, ale za maily z Tanzanie nemůže. Má nejspíš hacknutý server a internetoví trollové mu kradou mailové adresy. Dost běžná záležitost v dnešní online době. Obdobné upozorňovací, případně výhružné maily typu zaplať´chodí maskované za Českou poštu, PPL i za Zásilkovnu.

Viz https://www.ceskaposta.cz/o-ceske-poste ... -informace
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2931
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Předchozí

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků