Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod iša » čtv 11 črc, 2013 5:18 pm

Tak,trampoty jsou úspěšně ukončeny.
Pan Tesař neposlal zboží ale vrátil peníze.
iša
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte 09 črc, 2013 4:41 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod JaroHo » sob 27 črc, 2013 1:58 pm

tak já teď opět nakupoval sergeje ale se zvukem, kterej byl skladem 1 KS, zaplatil jsem dokonce převodem a sergej je doma.
Musel jsem samozřejmě ale ve středu pana Tesaře kontaktovat, jak to vypadá, objednával jsem a platil v neděli.Pan Tesař odpověděl že zítra posílají a tak se stalo.
Takže zatím OK. :mrgreen:
Jo a po mém nákupu se status sklad u toho sergeje změnil z 1KS skladem na objednání.
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1430
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod 605johnny » pát 06 zář, 2013 5:28 pm

já už s tímhle obchodem nějakou zkušenost mám. Komunikace trochu vázne, ale zatím vše dobře dorazilo. Teď čekám na vagóny, tak uvidím jak to bude dlouho trvat. Většinou to bylo kolem 1 týdne
Uživatelský avatar
605johnny
 
Příspěvky: 36
Registrován: stř 27 bře, 2013 12:55 pm
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod FloP » čtv 03 říj, 2013 8:32 pm

Korektně řečeno, tento obchod je velmi nestandardní, po cca 3leté zkušenosti s "mírnými" odchylkami, poškozenými modely, o pár dnů opožděnými balíčky, resp. jejich odeslání a většinou se snahou o vyřešení reklamace, se chyby začínají kumulovat a doby dodání ještě více prodlužovat. Poslední tři zkušenosti jsou následující - v jedné objednávce chyběl model vozu, byl po urgencích dodán v papírové utěrce..., druhá objednávka byla zaplacena a po opakovaném ujišťování, že již byla odeslána, tak samozřejmě odeslána nebyla, vše bylo krkolomně vyřešeno přes EMS... a třetí objednávka? Třetí objednávka byla po urgencích cca 2tt potvrzena s ujištěním, že po zaplacení bude obratem dodána. Po předchozích nepříjemných zkušenostech jsem se raději přímo zeptal, zda objednané zboží je dostupné skladem a byl jsem ujištěn, že je... a odeslání? Opět se prodlužuje, místo tohoto týdne možná s neurčitostí, snad až příští týden... prý... Pokud máte zkušenosti s AMB, lze snad přirovnat k dřevěnému, skákavému a skřípajícímu vozu III.třídy z počátku epoch (ŽM) a příjemně šumícímu, klimatizovanému vozu I.třídy s obsluhou a občerstvením (AMB, Valter, aj. ...). Pokud máte rádi dobrodružství a nebo jste vyznavači vyšších sázek v kasinu, pusťte se bezhlavě do toho a objednávejte u ŽM...
FloP
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 22 lis, 2012 10:52 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod FloP » pát 04 říj, 2013 7:31 am

Navrhuji vytvořit anketu zkušeností s prodejci modelové železnice, od jedniček po repetenty a recidivisty s klamavou informovaností nás modelářů, sběratelů a fandů železnčních kol, můžeme vytvořit i cenu "vzorného žáčka", "propadlíka" a "skokana" roku ... a tu cenu jim ročně zaslat.

Můj hlas je pro nejlepší:
1. AMB
2. Valter (masinky.cz)
3. EC model

A propadlíci:
X (ber jako poslední místo) ŽM (chyb a klamů je nepočítaně) a IT vlaky (3x jsem objednal a 2x reklamoval jiný než inzerovaný stav s chybějícími díly modelu, navíc u nového modelu jiná krabička...)

Skokan roku - místo je volné, nenapadl jsem na výrazně inovativního prodejce (snad mne jen napadá projekt AMB - "tunning" série)

A jaké je vaše zkušenost, pánové?
FloP
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 22 lis, 2012 10:52 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Jiri Dvoracek » pát 11 říj, 2013 2:21 pm

No tak diky, panove. Chtel jsem si koupit nekolik verzi techto vagonu:

http://www.itvlaky.cz/pkcomputers/eshop ... Valtice-CD

a vsechny jsou bud na itvlaky a nebo zm :) Tak a co ted? :D Jirka
TT - digital, CD, ZSR a OBB, epocha V a VI, Digitrax a JMRI
Jiri Dvoracek
 
Příspěvky: 1166
Registrován: ned 03 čer, 2012 12:20 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí, CZ

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod FloP » pát 11 říj, 2013 3:03 pm

...mno, teď je rada těžká :-)) nejlépe si hodit kostkou a nebo oslovit pana Struppa a nebo přímo výrobce...
FloP
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 22 lis, 2012 10:52 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Jiri Dvoracek » pát 11 říj, 2013 4:15 pm

FloP píše:...mno, teď je rada těžká :-)) nejlépe si hodit kostkou a nebo oslovit pana Struppa a nebo přímo výrobce...


Tak to abych se zacal ucit rusky :lol: :mrgreen: V poradku, jedna dobra duse mi poradila, ze se to da koupit i tady:

http://www.hobby-shop.cz/masinky/luzkove/!b(25)-tt-model/!3(3)-tt - takze bude Metropol v cele delce :lol:
TT - digital, CD, ZSR a OBB, epocha V a VI, Digitrax a JMRI
Jiri Dvoracek
 
Příspěvky: 1166
Registrován: ned 03 čer, 2012 12:20 pm
Bydliště: Valašské Meziříčí, CZ

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod badliner » pát 11 říj, 2013 5:28 pm

U TT modelu bych doporučoval si každý kupovaný kus prohlédnout osobně, neboť co kus to originál... :-)
badliner
 
Příspěvky: 238
Registrován: pon 30 říj, 2006 8:37 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod JaroHo » sob 26 říj, 2013 11:44 am

já nakupuji u Železničního modelářsví, modely BIZ, OKvláčky, Ben Zebra, Aukro. Doposud bez problémů.
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1430
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Michal Kučera » stř 20 lis, 2013 4:56 pm

Dobrý večer, škoda že jsem na tuto diskuzi nenarazil dříve.
Z tohoto e-shopu jsem si objednal zhruba před měsícem BR130 jelikož ji měli na skladě.
Bylo mi řečeno že model mi dorazí do 30.10. , ten den mi dorazil email se zněním: děkujeme za nákup.
Vzhledem k brzkému termínu dodání Vaši objednávky číslo: WEB****** bychom Vás rádi poprosily o platbu předem.

Po dotazu, kdy že mi tedy balíček dorazí mi bylo řečeno, že ho budou odesílat příští týden.
No a ani do teď mi balíček nedorazil.

Na můj dotaz co se děje a kdy že mi zásilka dorazí mi byla odeslána odpověď :

Dobrý den,

omlouvám se za nedopatření, chcete si model ponechat nebo jej chcete vrátit? Zdraví Tesař


Na tohle jsem teda panu Tesařovy odepsal, že bych měl model rád doma, ale že mi žádná zásilka od nich ještě stále nedorazila.
Tak uvidíme jak se k tomu dále postaví a co se bude dít.
Michal Kučera
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 18 lis, 2013 6:10 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod JaroHo » pát 22 lis, 2013 7:44 am

Tesař mi včera psal, že jich má objednanejch 25 a že mají přijít příští týden.
Mám ho zaplacenýho už 13 dní a v době obědnání byl skladem 1 ks. Teď jsou skladem 2 kousky.
Je to divný, ale zatím vydržím. Je to první zdržení u pana Tesaře. Jinak bylo vždycky všechno v cajku, teda až na to, že se musíte v informovat, protože od něj informace moc netečou.
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1430
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Michal Kučera » pát 22 lis, 2013 1:29 pm

Jo včera mi od něj přišel email , že je bude posílat příští týden. Tak uvidíme jak to bude.
Ale fakt netuším proč mi pořád slibuje že to pošle a pořád nic.
Michal Kučera
 
Příspěvky: 28
Registrován: pon 18 lis, 2013 6:10 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod F. Placheta » sob 23 lis, 2013 8:24 pm

Moje zkusenost: lzive informace o stavu skladovych zasob,lzive informace o terminu dodani,lzive informace pri tel.dotazu,zkratka toto nemam zapotrebi. Taky se divim,ze mu to jeste funguje...ikdyz jak znam ceske zakazniky :-\
HO - Digital - CSD IV

www.kolejiste.wbs.cz
Uživatelský avatar
F. Placheta
 
Příspěvky: 297
Registrován: ned 21 led, 2007 8:04 am
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod JaroHo » čtv 28 lis, 2013 9:11 am

No,
jenže když mu těch 25 BR130 přijde tenhle týden, očekávat ho můžu příští týden. On mi nepsal, že je bude posílat tenhle týden, jen že dorazí.
Je to ale první zádrhel u něj, takže si to ale u mě posr.....!
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1430
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron