Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Tatranka » stř 26 dub, 2017 6:34 am

A nemohlo to byť poškodené už pred tým? :?: Pokiaľ je krabička neporušená samozrejme!! :roll:
Naposledy upravil Tatranka dne sob 29 dub, 2017 1:28 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Tatranka
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 21 pro, 2015 8:23 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Dan Buchtela » stř 26 dub, 2017 8:48 am

Miloš Pavlát píše:Požadoval jsem osobní odběr. Naše firma má pobočku nedaleko a kolega byl ochoten vyzvednout.
21.4.2017 bez předchozího varování odeslán dobírkový balík na mou adresu navýšen o 175 Kč za poštovné.
Když Ti, Miloši, nevadí těch zbytečně vyhozených 175 Kč, pak je vše o.k. Mně by to tedy vadilo dost a požadoval bych jejich vrácení...
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1174
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod mlha » stř 26 dub, 2017 9:17 am

Tak kulisa taky asi nevypadla sama od sebe, pan Tesař podle mě zabalil už poškozený vůz.
H0/MODULY SLOVÁCKO/ep.IV
http://www.kzmslovacko.cz/.
Uživatelský avatar
mlha
 
Příspěvky: 2688
Registrován: ned 27 led, 2008 7:27 pm
Bydliště: Hluk

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Radek Strnad » stř 26 dub, 2017 9:29 am

Píšu to už poněkolikáté: Nechápu, jak vůbec může někdo u takto nespolehlivého prodejce nakupovat. Pořád a pořád to někdo zkouší a ten, co nakonec zboží vůbec dostane, se může považovat za šťastného člověka. Je hromada těch, co své peníze už nikdy neuvidí, stejně jako objednané modely.Dřív bývali běžně Tesařové v Praze na každé burze. Několik let už tam ani nepáchnou, protože je spousta lidí, která by jim za ty jejich podvody na místě jednoduše rozbila hubu. Nakupovat jezdí na výprodeje a burzy do Německa, kde lezou pod stoly a shání vše, na čem se dá nějak vydělat. Ta kvalita zboží podle toho také vypadá(pokud vůbec nějaké zboží je). Vždyť oni mají kolikrát skladem modely, které ještě nejsou ani vyrobené, jen aby je měli v nabídce jako první a nějaký neznalý nedočkavec jim poslal peníze. Co jsem viděl, tak z poslední burzy v Drážďanech se mohou těšit, hlavně H0-káři, na nějaké "pěkné kousky". Kde na nákup berou peníze? No přece od těch hlupáků, kteří u nich pořád a pořád nakupují - vždyť jsou tam tak výhodné ceny a ještě ty poukazy.......nekup to, že.
KYKLOP68
Uživatelský avatar
Radek Strnad
 
Příspěvky: 1186
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:44 pm
Bydliště: Kostelec n.Čern.lesy

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Miloš Pavlát » stř 26 dub, 2017 10:30 am

mlha píše:Tak kulisa taky asi nevypadla sama od sebe, pan Tesař podle mě zabalil už poškozený vůz.

Krabička byla v balíku volně a právě v místě kde byla uložena dostal balík při přepravě ránu. Na fotce je pak vidět jak jsou v krabičce utrhány přepážky. Vytržení kulisy odpovídá i zlomené spřáhlo.
Dan Buchtela píše:Když Ti, Miloši, nevadí těch zbytečně vyhozených 175 Kč, pak je vše o.k. Mně by to tedy vadilo dost a požadoval bych jejich vrácení...

Dane vadí mi to, ale obávám se, že je to nedobytná pohledávka. Než si cuchat nervy tak to nechám být.

Myslím, že jsem ještě dopadl docela dobře.
Miloš
Miloš Pavlát
Přechod z poloviční nuly na plnotučnou nulu.
Uživatelský avatar
Miloš Pavlát
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř 05 lis, 2014 7:27 am
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod amirinda » stř 26 dub, 2017 11:04 am

Dane vadí mi to, ale obávám se, že je to nedobytná pohledávka. Než si cuchat nervy tak to nechám být.


asi bych to taky nechal, zas na druhou stranu, když mu každej nechá 175,- kaček - dobrej kšeft a nemusí ani nic prodávat :?
popojedem bo zme v utlumu...
Uživatelský avatar
amirinda
 
Příspěvky: 580
Registrován: pon 12 pro, 2016 4:00 am
Bydliště: Planá

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod hopeter » stř 26 dub, 2017 11:27 am

Omyl musí loupit i jinak z poštovného s dobírkou 175 Kč mu cca 130 Kč sebere Česká pošta.... :wink:
Jsem rád , že se je kde poučit o spolehlivosti prodejců , díky kluci... :)
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3038
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod amirinda » stř 26 dub, 2017 11:35 am

a poště bych to už vůbec nenechal :lol: , ale to už je (OT)
popojedem bo zme v utlumu...
Uživatelský avatar
amirinda
 
Příspěvky: 580
Registrován: pon 12 pro, 2016 4:00 am
Bydliště: Planá

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod czcharlie » stř 26 dub, 2017 11:37 am

Radek Strnad píše:Píšu to už poněkolikáté: Nechápu, jak vůbec může někdo u takto nespolehlivého prodejce nakupovat. Pořád a pořád to někdo zkouší a ten, co nakonec zboží vůbec dostane, se může považovat za šťastného člověka...


S tím se nedá než souhlasit. Ale a už to tu zaznělo, ruku na srdce, kolik lidí navštěvuje toto fórum, kolik železničních modelářů o něm vůbec ví? A kolik "nezúčastněných"? Troufnu si tvrdit že z té druhé skupiny žádný. Trh se železničními modely není Alza či Mall a náhodní kupci předpokládají (bohužel mylně), že takovéto obchody by už dávno zkrachovaly. Navíc web firmy působí docela věrohodně a označení Spolehlivá firma snad ještě víc. Přitom ani ČOI podle mého zjištění netuší jak jednoduché je toto označení získat. Mám dojem, že na pana Tesaře asi nejvíc působí recenze na Heurece, když mi volal jeho jediný zájem byl abych tuto recenzi smazal. Také v minulých dnech urychleně ke všem recenzím z poslední doby dodal svůj komentář.

Takže můj návrh aspoň pro ty, kteří toto čtou, dávejte na Heureku recenze, ale pokud možno s ověřitelnými informacemi. Informace typu nekorektní jednání, plané sliby atd. nejsou-li ověřitelné třeba mailovou korespondencí nakonec působí opačně a znevěrohodňují recenzi.
czcharlie
 
Příspěvky: 344
Registrován: čtv 15 pro, 2016 10:42 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod vvitty » stř 26 dub, 2017 12:00 pm

Radek Strnad píše:Píšu to už poněkolikáté: Nechápu, jak vůbec může někdo u takto nespolehlivého prodejce nakupovat. Pořád a pořád to někdo zkouší a ten, co nakonec zboží vůbec dostane, se může považovat za šťastného člověka.....


U lidi co navstevuji toto forum je to celkem nepochopitelne. Ale pak existuje jeste (o dost vetsi) hromada lidi kteri o mistni diskuzi nemaji ani poneti a nenapadne je si obchod proverit - staci ze eshop vypada duveryhodne, na DPH taky nedluzi, certifikaty spolehliva firma za posledni dva roky ... beznemu zakaznikovi to staci.

Ze ma skladem modely ktere nejsou ani vyrobene? To bezny clovek co chce nejakou masinku pro dite prece nepozna, ja na tom budu uplne stejne kdyz pujdu kupovat treba zehlicku.
Pro me je treba odrazujici uz kdyz nekde vidim logo Spolehliva firma, jenze ja vim jak ho nabizeji. Kdyz se zeptate na ulici dopadne to jinak...
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Brejla » stř 26 dub, 2017 2:13 pm

vvitty píše:
Radek Strnad píše:Píšu to už poněkolikáté: Nechápu, jak vůbec může někdo u takto nespolehlivého prodejce nakupovat. Pořád a pořád to někdo zkouší a ten, co nakonec zboží vůbec dostane, se může považovat za šťastného člověka.....


U lidi co navstevuji toto forum je to celkem nepochopitelne. Ale pak existuje jeste (o dost vetsi) hromada lidi kteri o mistni diskuzi nemaji ani poneti a nenapadne je si obchod proverit - staci ze eshop vypada duveryhodne, na DPH taky nedluzi, certifikaty spolehliva firma za posledni dva roky ... beznemu zakaznikovi to staci.

Ze ma skladem modely ktere nejsou ani vyrobene? To bezny clovek co chce nejakou masinku pro dite prece nepozna, ja na tom budu uplne stejne kdyz pujdu kupovat treba zehlicku.
Pro me je treba odrazujici uz kdyz nekde vidim logo Spolehliva firma, jenze ja vim jak ho nabizeji. Kdyz se zeptate na ulici dopadne to jinak...


Chápu, že na toto forum chodí asi minimum potenciálních nakupujících, ale na mnohem známější Heureku chodí lidí dost. A jestli je nevaruje toto - https://obchody.heureka.cz/zeleznicni-modelarstvi-cz/recenze/ ..... :evil:
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod vvitty » stř 26 dub, 2017 3:40 pm

njn, o zazracnych hrncich a zdravotnich dekach se taky pise - v novinach tak jednou za mesic - a stejne to kupujou.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Barbucha » stř 26 dub, 2017 4:26 pm

Brejla píše:Chápu, že na toto forum chodí asi minimum potenciálních nakupujících, ale na mnohem známější Heureku chodí lidí dost. A jestli je nevaruje toto - https://obchody.heureka.cz/zeleznicni-modelarstvi-cz/recenze/ ..... :evil:

Jenže dostat se z titulní stránky Heureka.cz na hodnocení firem dost dobře nejde a netuším proč? Nebo to vytrvale přehlížím? Porovnání cen na Heurece, co se týče modelů, prakticky nefunguje, protože obchody s vyhledávačem nespolupracují.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod czcharlie » stř 26 dub, 2017 8:41 pm

Zřejmě proto (ale to je jen moje úvaha), že Heureka především vyhledává ceny zboží v prodejnách (a to ještě jen v těch, které s ní msjí smlouvu) a informace o firmách jsou asi jen podružné. A málokoho napadne, ža takové informace vůbec na Heurece jsou.
czcharlie
 
Příspěvky: 344
Registrován: čtv 15 pro, 2016 10:42 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Brejla » pát 28 dub, 2017 6:36 am

Tak už i Heurece došla trpělivost s Tesařovo sebechválou a začali mu mazat oslavné ódy na kvalitu obchodu. :mrgreen:
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků