Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Vysočina » stř 06 dub, 2016 7:46 pm

FrantaHO píše:První příspěvek do tohoto tématu je ze čtvrtka 26 února 2009. A neustále se opakující situace. Tak nevím. Že by hloupost? :roll:



URČITĚ neéé V kalendáři je pouze APRÍL ...... nechť se daří .......
(.) P R U D Í Č
Vysočina
 
Příspěvky: 138
Registrován: ned 29 lis, 2009 1:09 pm
Bydliště: 758029 HCV

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod michal_n_cz » stř 06 dub, 2016 9:52 pm

vvitty píše:a stoji ti to za pripadne dohadovani pri reklamaci, pokud by nahodou nakup probehnul bez problemu?


V pohodě... Ten model je pro mne spíše materiál - takže je dobrej nebo špatnej na první pohled. Navíc je to položka Roco - takový ten slevový outsider co samostatně nikdo u nás nechce i když je to za půlku - jeden jsem koupil zrovna minulý týden ve skoro neznámém e-shopu s letadlama, ještě nepatrně levněji než to má p. Tesař. Další kus v nepatrně jiném provedení je už hoooodně dlouho na aukru. Čekám teď jak dopadne komunikace...
Uživatelský avatar
michal_n_cz
 
Příspěvky: 844
Registrován: stř 09 led, 2008 9:17 pm
Bydliště: Olomouc

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod martin-tt » pát 08 dub, 2016 7:20 pm

michal_n_cz píše: Čekám teď jak dopadne komunikace...

Ahoj, tak potom napiš jak to dopadlo, už teď je to "dedektivka".Jeden neví jak to dopadne. Co jeden, všichni :lol: .
martin-tt
 
Příspěvky: 186
Registrován: stř 26 led, 2011 11:37 am
Bydliště: Ostrava

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod RSC » ned 08 kvě, 2016 6:22 am

Také jsem si kdysi užil, když jsem se vrátil k modelářství a nevěděl jsem nic, kdo je kdo, co vlastně vše je a bylo.....
To snad ani nebudu mluvit o tom, co jsem viděl na místě, když jsem se tam vyrazil podívat.... :shock:

Takže tady si již nikdy nic neobjednám, protože je to jak ruská ruleta s pěti náboji v zásobníku. :lol: Jejich některé tzv. malinko výhodnější ceny, jsou vykoupeny následným trestem pro zákazníka. :cry: Ikdyž občas někde něco bazarově vyhrabou, co bych snad i chtěl, ale mám rád své zdraví a klid.

Půlroční peripetie s tímto krámem plných slibů a i písemného ujišťování vyvrcholila mým velmi drsným odhodlaným způsobem....
Já nakonec donutil Tesaře, že sedl do vlaku a přijel osobně tu věc vyřešit - tomu mnozí nevěří. Tzn. vzít si svůj nesprávný model a dovést peníze. Byla to v závěru taková SMS hodinová asertivní a nekompromisní přestřelka snad 50-ti zpráv (snad jedinný způsob komunikace, na který tak nějak reaguje a to ještě musíte zjistit, zda to není synáček, aby se na sebe nevymlouvali.
Nevěřil jsem tomu, ale přijel.... :shock: A pro mne to utrpení navždy skončilo.

Žena mi na to říkala, když to slyšela jak to píšu a nakonec viděla, Nikdy se s tebou raději nebudu hádat. :lol: :lol: :lol: Ty jsi ho normalně zdeptal.... samozřejmě zaslouženě.
Naposledy upravil RSC dne ned 14 srp, 2016 9:19 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
RSC
 
Příspěvky: 520
Registrován: sob 28 bře, 2015 4:07 pm
Bydliště: Pardubice

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Idolezal » ned 15 kvě, 2016 6:36 am

Bohužel, aniž bych četl recenze jsem také objednal v Letovicích. Důvod byl, že měli na skladě dva modely, které je těžké už jinde sehnat a protože jsem se pohyboval v okolí Letovic. Udělal jsem přes web objednávku na 4 věci (754 od Roco, 2 vagony a časopis) a návrh na osobní převzetí druhý den. Ten den ale neměli otevřeno a podle pana Tesaře nebylo možné se sejít. Tak jsem jej emailem požádal ať mi zboží z oné konkrétní objednávky pošle na dobírku. V tom emailu jsem ještě zmínil původní zájem o páru od Fleischmanna s tím, že bych ji vzal jedině při osobním převzetí. Jasně jsem uvedl at pošle na dobírku jen ty řtyři položky z konkrétní objednávky. Pan Tesař potvrdil odeslání balíku, aniž zmínil nějaké odchylky.

Balík přišel včas, ale když jsem jej otevřel, nestačil jsem se divit. Ze čtyř objednaných položek byl v krabici jen jeden vagon, navíc poškozený. Druhý vagon a časopis chyběly. Místo 754 od Roco byla v krabici pára od Fleschmanna!. Dobře, tu páru jsem zmiňovat nemusel (ikdyž jsem psal, že ji neberu), ale když už nic tak já zmiňoval páru v digitálu se zvukem (konkrétní artikl), on mi poslal analog. Tak jsem se ještě pro zajímavost podíval na cenu té analogové páry na stránkách tohoto obchodu - cenu mi navýšili o 511 Kč!

Po dohodě s panem Tesařem jsem balík poslal zpět tak jak přišel na dobírku navýšenou o cenu poštovného na mé straně a čekám. Pokud balík nepřevezme, budu to řešit jako podvodné jednání.

Poučení pro mě:
V Letovicích už nikdy
Před nákupem v novém obchodu si projet recenze

Mimochodem, za mě doporučení pro itvlaky, mašinky, marathonmodel a modellbahnshop-lippe
Idolezal
 
Příspěvky: 19
Registrován: úte 04 lis, 2014 6:47 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Tatranka » stř 03 srp, 2016 1:29 pm

Práve mi prišlo mailom... :D :D :D

Vážení priaznivci modelovej železnice,
dovoľujeme si Vám ponúknuť celý rad železničných modelov, ktoré práve vztupují do predaja,
ďalej Vám ponúkame akčnú ponuku na skladové zásoby a to vo výške -15%.

Dňa 3.8. 2016 zacina Akčná ponuka na tovar skladom -15% na Všetok stiment co je momentálne na sklade,

do poznámky k Vasu objednanie prosím uveďte nasledujúce: KÓD ZĽAVY -15%.

Na bazrovej modely platí taky zľava bude odpočítaná pri fakturáciu Vasu Objednávky.

Trvania ZĽAVY 5.8. 2016 - 8.8. 2016.
Prehlad tovaru skladom náajdete na odkaze: TOVAR SKLADOM
Prehlad bazarového tovaru náajdete na odkaze: BAZAROVEJ MODELY
Prehlad bazarového tovaru velikosť TT BERLINER TT BAHN: Náajdete TU
Prehlad bazarového tovaru velikosť HO Piko: Náajdete TU
VÝPREDAJ TOVARU mesiaca august: Náajdete TU
Příslušenství k modelové železnici až -30% zľava dopredaj tovar: Náajdete TU
Posledné kusy skladom viac informácií: Náajdete TU

ČESKÉ NOVINKY pre rok 2016 viac informácií: Náajdete TU

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Budeme sa tešiť na Vašu návštevu a prípadné objednávky.

S pozdravom

Modely vlačikov

Kontakt:

http://www.modely-vlacikov.sk

Email: tt.joska@seznam.cz

A nasledovala okamžitá antispam blokácia mailového kontaktu!! Obidvoch!!! :mrgreen:
Obrovská škoda, že mi už zrušil registráciu! :mrgreen:
Naposledy upravil Tatranka dne stř 03 kvě, 2017 12:57 pm, celkově upraveno 3
Uživatelský avatar
Tatranka
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 21 pro, 2015 8:23 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod kucimsts » stř 03 srp, 2016 5:06 pm

Koukám že dostal další samolepku ( spolehlivá firma 2016 :D : D ) to by mě zajímalo kde a kolik za to zaplatil :D
kucimsts
 
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 22 pro, 2011 3:13 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod AlexD » ned 04 zář, 2016 4:17 pm

+ : V bazarové železnici má opravdu veliký výběr. (sháněl jsem loko BR92 -TT. NEPLATIT PŘEDEM!! Raději si připlatit za dobírku, tak alespoň vyřídí objednávku co nejdřív.
-: Nové výrobky nekupovat. Dlouhé čekací lhůty i na to co je údajně skladem. Vyučil jsem se. Zaplatil jsem lokomotivu TT převodem a čekal na ni tři měsíce. Komunikace meilem nulová. Telefony (má jich víc) bral jen poprvé. Připadá mi, že z platby předem vyřídil předchozí zákazníky. Předchozí dvě objednávky byly ok . Reklamace nového poškozeného výrobku nekonečná. Nekomunikuje. Tu jsem vzdal .
Náhradní díly (jichž inzeruje veliký výběr) nemá. Dvakrát mi stornoval objednávku.
Uživatelský avatar
AlexD
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte 26 led, 2016 7:53 pm
Bydliště: Dambořice

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Barbucha » ned 04 zář, 2016 4:27 pm

AlexD píše:+ : V bazarové železnici má opravdu veliký výběr. (sháněl jsem loko BR92 -TT. NEPLATIT PŘEDEM!! Raději si připlatit za dobírku, tak alespoň vyřídí objednávku co nejdřív.
-: Nové výrobky nekupovat. Dlouhé čekací lhůty i na to co je údajně skladem. Vyučil jsem se. Zaplatil jsem lokomotivu TT převodem a čekal na ni tři měsíce. Komunikace meilem nulová. Telefony (má jich víc) bral jen poprvé. Připadá mi, že z platby předem vyřídil předchozí zákazníky. Předchozí dvě objednávky byly ok . Reklamace nového poškozeného výrobku nekonečná. Nekomunikuje. Tu jsem vzdal .
Náhradní díly (jichž inzeruje veliký výběr) nemá. Dvakrát mi stornoval objednávku.


Jojo, dokud budou zákazníci, potáhne to dál.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Brejla » ned 04 zář, 2016 5:15 pm

AlexD píše:+ : V bazarové železnici má opravdu veliký výběr. (sháněl jsem loko BR92 -TT. NEPLATIT PŘEDEM!! Raději si připlatit za dobírku, tak alespoň vyřídí objednávku co nejdřív.
-: Nové výrobky nekupovat. Dlouhé čekací lhůty i na to co je údajně skladem. Vyučil jsem se. Zaplatil jsem lokomotivu TT převodem a čekal na ni tři měsíce. Komunikace meilem nulová. Telefony (má jich víc) bral jen poprvé. Připadá mi, že z platby předem vyřídil předchozí zákazníky. Předchozí dvě objednávky byly ok . Reklamace nového poškozeného výrobku nekonečná. Nekomunikuje. Tu jsem vzdal .
Náhradní díly (jichž inzeruje veliký výběr) nemá. Dvakrát mi stornoval objednávku.


Nevím jak dnes, ale v době nedávné (ještě začátkem roku) hlavně přeprodával modely z http://www.bazarmodelovezeleznice.cz . U Horského nakoupil, přihodil 30% a snažil se dále prodat. Jsou to všechny modely, které jsou foceny v typickém Horského dioramatu a přesně odpovídá i popis. :!:
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Tatranka » pát 04 lis, 2016 9:30 am

Tak to aj bolo! :D
Naposledy upravil Tatranka dne stř 03 kvě, 2017 12:54 pm, celkově upraveno 4
Uživatelský avatar
Tatranka
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 21 pro, 2015 8:23 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Fox » úte 07 úno, 2017 11:23 am

Vážení kolegové,
připojuji se s negativní zkušeností s e-shopem http://www.zeleznicni-modelarstvi.cz, resp. panem Tesařem. Máte-li někdo další podobné zkušenosti, např. se zaplaceným (a nečerpaným) dárkovým poukazem, uvítám pro případ, že půjdu do sporu. Díky předem
TT, DR5000, Z21, iTrain...
Uživatelský avatar
Fox
 
Příspěvky: 1309
Registrován: stř 02 bře, 2016 12:50 pm
Bydliště: kousek od Prahy

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Brejla » úte 07 úno, 2017 12:46 pm

Fox píše:Vážení kolegové,
připojuji se s negativní zkušeností s e-shopem http://www.zeleznicni-modelarstvi.cz, resp. panem Tesařem. Máte-li někdo další podobné zkušenosti, např. se zaplaceným (a nečerpaným) dárkovým poukazem, uvítám pro případ, že půjdu do sporu. Díky předem


Těch negativních zkušeností s Tesaři je tady více jak 20 stránek. To vám to nestačí a pořád zkoušíte štěstí :?: :mrgreen:
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Fox » úte 07 úno, 2017 1:05 pm

Pane Brejlo
Je to trochu jinak. Dostal jsem od dcery dárkový poukaz. Stálo jí to dost peněz a holt nečte tohle fórum. Vaše chytrá poznámka je mimo mísu.
TT, DR5000, Z21, iTrain...
Uživatelský avatar
Fox
 
Příspěvky: 1309
Registrován: stř 02 bře, 2016 12:50 pm
Bydliště: kousek od Prahy

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod sidlo » úte 07 úno, 2017 1:33 pm

dárkový poukaz

S tou snahou udělat radost je to někdy svízel. Taky už jsem dostal to co jsem nechtěl. Tak jsem dárky naslepo zakázal. Když mi chce někdo udělat radost, tak dostane katalogové číslo a adresu konkrétní prodejny.
Uživatelský avatar
sidlo
 
Příspěvky: 3606
Registrován: ned 27 dub, 2014 7:32 am

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků