Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m.ž.

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod milan ferdián » čtv 25 bře, 2010 7:52 pm

Dan Buchtela píše:
petrh píše:skoda, ze zde neni zde treba propagace

Byl článeček v Železničním Magazínu č. 2 a bude v Modeláři č. 5. Byl jsem poučen, že zdejší fórum není určeno k propagaci výrobců a toto pravdilo respektuji.
Vy si zde můžete ovšem o tom psát bez omezení, případné dotazy samozřejmě rád zodpovím.



Nerozumím..... :?: :idea:
milan ferdián
 
Příspěvky: 11826
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m

Příspěvekod diego.dan » stř 22 zář, 2010 3:51 pm

Firma Polák - známý výrobce krajinných doplňků ke kolejišti má na svých stránkách nově spuštěno fórum.Spuštěno před 3 dny.

http://forum.polakmodel.com/
HO ZATÍM PLÁNUJI,OD 28.8.2009 ZÁČÍNÁM STAVĚT
diegovaho.blog.cz
GOTHIC FOREVER
Uživatelský avatar
diego.dan
 
Příspěvky: 242
Registrován: stř 08 dub, 2009 9:32 am
Bydliště: Děčín

Re: Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m

Příspěvekod konopaslik » čtv 23 zář, 2010 5:33 am

Když už jsme u těch fór, tak Model Scene fórum šlape už nějaký ten pátek na facebooku.

http://www.facebook.com/pages/Praha-Cze ... 1779757930
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Re: Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m

Příspěvekod milostt » sob 01 bře, 2014 7:54 am

Výrobce polák
Zdravím , podařilo se prosím zde někomu za poslední tři měsíce něco dostat od Poláka?
Několikrát jsem se snažil u něj objednat , vůbec nekomunikuje , zákazník je mu fuk.
Když oslovím prodejce uvedené na jeho strankách řeknou mi jen že to skusí objednat , ale že jim polák stejně už dluží dva a více měsícu zboží.
Takže funguje nebo je potřeba hledat někoho jiného?
dík za info
Milostt
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m

Příspěvekod TomBart » pon 03 bře, 2014 7:22 am

milostt píše:Výrobce polák
Zdravím , podařilo se prosím zde někomu za poslední tři měsíce něco dostat od Poláka?
Několikrát jsem se snažil u něj objednat , vůbec nekomunikuje , zákazník je mu fuk.
Když oslovím prodejce uvedené na jeho strankách řeknou mi jen že to skusí objednat , ale že jim polák stejně už dluží dva a více měsícu zboží.
Takže funguje nebo je potřeba hledat někoho jiného?
dík za info
Milostt


Polák funguje. Byl jsem u nich ve čtvrtek. Sice momentálně nemá moc dlouhý vlákna, ale jinak jsem pořídil tak, jak jsem potřeboval. Pravda je, že to raději řeším osobně po předchozí telefonické domluvě.
TomBart
 
Příspěvky: 496
Registrován: čtv 21 pro, 2006 10:14 am
Bydliště: Chrudim

Re: Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m

Příspěvekod milostt » pon 03 bře, 2014 7:29 am

Polák funguje. Byl jsem u nich ve čtvrtek. Sice momentálně nemá moc dlouhý vlákna, ale jinak jsem pořídil tak, jak jsem potřeboval. Pravda je, že to raději řeším osobně po předchozí telefonické domluvě.[/quote]

Tak pak nechápu , že se aspoň ze slušnosti neozve.
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m

Příspěvekod greenery » pon 03 bře, 2014 7:55 am

.......... taky tam jezdím osobně. Jinak paní Poláková bývá na burze, nejlepší je asi zavolat.
greenery
 
Příspěvky: 1058
Registrován: úte 04 pro, 2007 10:12 pm

Re: Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m

Příspěvekod milostt » pon 03 bře, 2014 8:03 am

greenery píše:.......... taky tam jezdím osobně. Jinak paní Poláková bývá na burze, nejlepší je asi zavolat.

Ok dík za tip ,postrádaám pak smysl na stránkách sekce kontak rubriku napište nám, když na ní nikdo nereaguje.
Mezítím jsme obeslal většinu uvedených prodejců na jejnich stránkách a vesměs všechny žehrají na ot že dostávájí objednané zboží pozdě a ještě ne plně dodané.
Navíc dokonce jeden s prodejců napsal že polák uvažuje v letošním roce snížit produkci o 30 - 40% což je docel rána .
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m

Příspěvekod milostt » pon 03 bře, 2014 8:05 am

Jestli je možné předání na burze rád to vyzkouším.
TT moje hobby http://www.mancicke-vlaky.wz.cz/
milostt
 
Příspěvky: 876
Registrován: úte 29 črc, 2008 4:01 pm
Bydliště: Kolín

Re: Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m

Příspěvekod cipisekmp » sob 08 bře, 2014 8:22 am

Ahoj, zakoupil jsem dve foliaze statdekor v odstinu zelen borovicova a mam trochu problem, ze odstin je uplne jiny, nez mela foliaz kterou jsem koupil driv. Myslite ze to pude nejak vyreklamovat, kdyz odstin neodpovida? Ahoj Cipisekmp.
H0/MODULY SLOVÁCKO

www.kzmslovacko.cz
Uživatelský avatar
cipisekmp
 
Příspěvky: 1583
Registrován: ned 08 čer, 2008 6:55 am
Bydliště: Moravsky Pisek

Re: Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m

Příspěvekod Ferda » sob 08 bře, 2014 11:39 am

Koupili jsme 4 různé odstíny listí a dorazily všechny 4. Jenže ve třech dózách (každá měla jiné označení) byl jeden a tentýž odstín. Takže máme bohužel jen 2 barvy.
U trávy to bylo podobné. Zelenožlutá a hnědozelená měly loni taky stejnou barvu.
H0 III-IV. Dokonalost je sen!
Uživatelský avatar
Ferda
 
Příspěvky: 1583
Registrován: stř 07 říj, 2009 3:34 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m

Příspěvekod cipisekmp » sob 08 bře, 2014 12:12 pm

Vidim ze Polak ma s odstiny zrejme problem. Me to dost drazdi, protoze nemozu met vedle sebe borovice s ocividne jinym odstinem. Kdyby to bylo jen o neco tak je to fuk, ale toto je videt hodne. Ahoj Cipisek.
H0/MODULY SLOVÁCKO

www.kzmslovacko.cz
Uživatelský avatar
cipisekmp
 
Příspěvky: 1583
Registrován: ned 08 čer, 2008 6:55 am
Bydliště: Moravsky Pisek

Re: Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m

Příspěvekod martin-tt » sob 08 bře, 2014 6:44 pm

cipisekmp píše:Ahoj, zakoupil jsem dve foliaze statdekor v odstinu zelen borovicova a mam trochu problem, ze odstin je uplne jiny, nez mela foliaz kterou jsem koupil driv. Myslite ze to pude nejak vyreklamovat, kdyz odstin neodpovida? Ahoj Cipisekmp.

Ahoj,měl jsem podobný problém v odlišném odstínu naturexu-bříza.Reklamaci jsem vyřizoval přímo z pani Polákovou i když jsem naturex kupoval v e-shopu masinky.cz.Reklamaci uznala a zdarma mi poslala nový naturex.Tak že spokojenost ale je to už dva roky zpátky.
martin-tt
 
Příspěvky: 186
Registrován: stř 26 led, 2011 11:37 am
Bydliště: Ostrava

Re: Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m

Příspěvekod Trainmaniak » pon 10 bře, 2014 10:37 am

Inu, já jsem teď dělal pár stromů, objednal jsem si několik odstínů naturexu a rozdíly v odstínech zelené jsou skutečně velké. Jen břízové mám asi 3 odstíny. Něco jsem doma měl, něco jsem dokupoval. Některá břízová je téměř idenitická s osikovou, jiná břízová je naprosto odlišná od další břízové. Břízová mikro má odstín, který snad ani nemá s břízou nic společného. Když si vzpomenu, nafotím.
Další věcí jsou keře, a to jak vysoké, tak divoké. Vysoké jsou poloviční než před několika lety, divoké jsou řídké a vůbec nedrží pohromadě, rozsýpají se. Je to škoda, protože na tyto produkty jsem nedal dopustit. Snad jen foliáže neobdělávaných luk jsou zatím pořád stejně dobré. S ničím dalším jsem v poslední době nepřišel do styku.
Uživatelský avatar
Trainmaniak
 
Příspěvky: 1463
Registrován: pát 13 lis, 2009 7:54 am

Re: Web Polák, čeština Model Scene a chystaný nový web J-M m

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » pon 10 bře, 2014 10:39 am

lesní keře jsou taky jiné prostě to flákají ..
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků