modely.biz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

modely.biz

Příspěvekod 123ps » pon 05 úno, 2007 9:28 am

V pátek mi přišla první objednávka z modely.biz. Spolu se zbožím jsem k mé velké radosti obdržel také katalog Roco 06-07, novinky 07 a ještě prospekt Fleischmann. Můžu teď po nocích místo sexu studovat :D Je to super, že i v dnešní době můžete dostat něco zadarmo. Takže já k nákupu doporučuji modely.biz.
Uživatelský avatar
123ps
 
Příspěvky: 164
Registrován: stř 01 lis, 2006 12:10 pm
Bydliště: Přerov

Re: modely.biz

Příspěvekod Rion » stř 01 srp, 2007 8:01 pm

Dobrý večer,
nevím čím jsem si zasloužil přehlížení pana Daleckého :cry: .

V dubnu jsem si objednal "motorovou lokomotivu ČSD T679.1225" od ROCA a ještě nějaké další zboží. Z různých stránek vím, že dodávky od ROCA mívají zpoždění a proto jsem se obrnil trpělivostí a doufal, že to někdy přijde. V polovině července mi přišel email, že mnou vybrané zboží je již skladem a bylo předáno obchodnímu oddělení na vyřízení. Jediné co mě zarazilo - v objednávce jsem uvedl platba převodem. V emailu bylo psáno, že balík je poslán na dobírku (žádná proforma faktury nepřišla). To není žádný problém a proto jsem brzy očekával a měl připravené peníze v hotovosti na zaplacení dobírky. To bylo 19.7.2007. Když ani za týden nic nepřišlo, psal jsem email panu Daleckému, ale ten na něj nejspíš nereagoval. Na webových stránkách je přitom uvedeno, že objednávka byla úspěšně vyřízena.

Doufám, že ostatní mají větší štěstí než já. David Hrabálek
Rion
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 25 bře, 2007 5:45 pm

Re: modely.biz

Příspěvekod Michal Dalecký » stř 01 srp, 2007 8:14 pm

Rion píše:Dobrý večer,
nevím čím jsem si zasloužil přehlížení pana Daleckého :cry: .

V dubnu jsem si objednal "motorovou lokomotivu ČSD T679.1225" od ROCA a ještě nějaké další zboží. Z různých stránek vím, že dodávky od ROCA mívají zpoždění a proto jsem se obrnil trpělivostí a doufal, že to někdy přijde. V polovině července mi přišel email, že mnou vybrané zboží je již skladem a bylo předáno obchodnímu oddělení na vyřízení. Jediné co mě zarazilo - v objednávce jsem uvedl platba převodem. V emailu bylo psáno, že balík je poslán na dobírku (žádná proforma faktury nepřišla). To není žádný problém a proto jsem brzy očekával a měl připravené peníze v hotovosti na zaplacení dobírky. To bylo 19.7.2007. Když ani za týden nic nepřišlo, psal jsem email panu Daleckému, ale ten na něj nejspíš nereagoval. Na webových stránkách je přitom uvedeno, že objednávka byla úspěšně vyřízena.

Doufám, že ostatní mají větší štěstí než já. David Hrabálek
Ja vas neprehlizim, ale vidim, ze zapusobil elektronicky sotek. V dobe kdy vam prisla zprava o predani objednavky k vyrizeni jsem vam mailem extra posilal fakturu v pdf, kterou ocividne nemate. Od te doby cekam na platbu a uz mi to bylo divne. Rikal jsem si ze pockam a asi mate dovolenou. Bezne totiz drzim zakaznikum zbozi treba i dva mesice. Pri odeslani zpravy jsem se zrejme uklikl a zadal jsem u vas platbu dobirkou za coz se omluvam. Vas balik u nas ale ceka na odeslani (sergej, tusim polak a nejake koleje). Pokud to chcete poslat dobirkou at dele necekate, tak vam to mohu poslat zitra kdy prijede posta kolem 10. Dejte mi prosim vedet.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Re: modely.biz

Příspěvekod Rion » čtv 02 srp, 2007 4:48 am

Michal Dalecky píše:Pokud to chcete poslat dobirkou at dele necekate, tak vam to mohu poslat zitra kdy prijede posta kolem 10. Dejte mi prosim vedet.

Potesil jste me. Poslete to prosim na dobirku. Dekuji David Hrabalek
Rion
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 25 bře, 2007 5:45 pm

Re: modely.biz

Příspěvekod Michal Dalecký » čtv 02 srp, 2007 4:54 am

Rion píše:
Michal Dalecky píše:Pokud to chcete poslat dobirkou at dele necekate, tak vam to mohu poslat zitra kdy prijede posta kolem 10. Dejte mi prosim vedet.

Potesil jste me. Poslete to prosim na dobirku. Dekuji David Hrabalek
Diky a omlouvam se. Se spustenim nove verze shopu zmenime i system komunikace se zakazniky. diky.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod BLEKK » čtv 02 srp, 2007 5:13 am

Zdravím Vás p. Dalecký, neviem ale asi ste na mňa pozabudol s poslaním pistolky 3Detail a Agama oleja. Dajte prosím vedieť, v akom stave je moja objednávka. Ďakujem. Michal Kucej
BLEKK
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 04 dub, 2007 12:03 pm

Příspěvekod Michal Dalecký » čtv 02 srp, 2007 5:21 am

BLEKK píše:Zdravím Vás p. Dalecký, neviem ale asi ste na mňa pozabudol s poslaním pistolky 3Detail a Agama oleja. Dajte prosím vedieť, v akom stave je moja objednávka. Ďakujem. Michal Kucej
Podivam se, kde se to zaseklo a ozvu se mailem. Zitra jedu na Slovensko po ose Blava - Nitra - Levice. Mohu vam to pripadne nekde predat. Napiste mail.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Traviny Polák

Příspěvekod salamek » čtv 02 srp, 2007 9:48 am

Dobrý den, 7.7. jsem provedl objednávku 4 různých poláků, chtěl jsem se zeptat, jak to s nimi vypadá - v ishopu svítí už 3 týdny "přijatá".

č. obj: 2007550917 dobírkou na jméno Adam Dostál

Předem díky za informace,

s pozdravem, Adam Dostál
salamek
 
Příspěvky: 21
Registrován: sob 09 čer, 2007 10:08 pm

Re: Traviny Polák

Příspěvekod Michal Dalecký » čtv 02 srp, 2007 10:23 am

salamek píše:Dobrý den, 7.7. jsem provedl objednávku 4 různých poláků, chtěl jsem se zeptat, jak to s nimi vypadá - v ishopu svítí už 3 týdny "přijatá".

č. obj: 2007550917 dobírkou na jméno Adam Dostál

Předem díky za informace,

s pozdravem, Adam Dostál
Statdekoru prijde z celeho sortimentu vzdy taj jedna petina. Pokud to dobre dopadne. Pro vasi informaci z posledni objednavky cca 100 polozek dorazily pouze dva dvuhy teto foliaze. Jsou objednane a cekam na dodani. Ten samy problem je ted s Purexy. Pokud chcete, tak mam skladem z drivejsich zasob tato cisla 7857, 7755 a 7754. Vic nic.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Re: modely.biz

Příspěvekod Rion » pát 10 srp, 2007 4:07 pm

Zbozi dorazli v poradku, ale tentokrat EXCELOVALA Ceska posta. Obchodni balik ma byt dorucen do druheho dne. Kvuli oprave ulice nebyli schopni zanest balik 100 metru pesky a listecek o ulozeni baliku jsem dostal az v pondeli.

Ale chtel jsem se zeptat, jste-li schopen objednat od firmy Sachsenmodelle, i kdyz je nemate v nabidce:
BDs, vůz s boční uličkou, 2. třída se služebním oddílem typu Y (CSD - IV.ep)
B, vůz s boční uličkou, 2. třída typu Y (CSD - IV.ep).

Dekuji za informaci.
Rion
 
Příspěvky: 11
Registrován: ned 25 bře, 2007 5:45 pm

Obchod Modely.biz

Příspěvekod Synek Zdeněk » ned 28 říj, 2007 11:38 am

Dobrý den.
Marně se pokouším snad již měsíc o kontakt jak na email , tak SMS.
Můžete se prosím již konečně ozvat ?
Mám již delší dobu u Vás na prodejně následující zboží :
Kardany k.č.107011 2ks , dvojkolí BR 64 2ks, Rám BR 295 1ks.
Dále jsem si ve Vašem obchodě objednával další zboží
(objednávka č. 2007551303) a slušně jsem Vás žádal o předběžný možný termín dodání zboží ( 30.9.2007) . Do dnešního dne jsete se
ani nepokoušel ozvat !!! Psal jsem Vám na uvedený email alespoň
15 krát , ale asi zbytečně.
Děkuji Vám za odpověď .
Synek Zdeněk
Synek Zdeněk
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 29 lis, 2006 8:40 am
Bydliště: Vracov

Modely.biz

Příspěvekod Synek Zdeněk » ned 28 říj, 2007 1:21 pm

Snažil jsem se o komunikaci jak na email , tak i SMS
Synek Zdeněk
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 29 lis, 2006 8:40 am
Bydliště: Vracov

Re: Modely.biz

Příspěvekod Michal Dalecký » ned 28 říj, 2007 6:04 pm

Synek Zdeněk píše:Snažil jsem se o komunikaci jak na email , tak i SMS
Prosim napiste mi z jakych adres mi zpravy posilate. Je mozne ze mi ty vase, pokud to posilate poprve odfiltroval antispam a pokud to poslete nekolikrat, tak zpravy robnou uklada do kose. Neni to poprve co se to stalo a stava i nadale. Jinak vase nahradni dily uz u me mate temer pulrok (ted jsem je objevil v krabici pri stehovani). Pamatuji si, ze jsme kdysi davno komunikovali o jejich odberu na burze a dokonce jsem to nekdy v kvetnu nebo cervnu na burze mel. Pokud jsem vam neodpovedel mailem ani sms, tak nevidim duvod, proc mi nezavolate na pevnou nebo zakaznicky mobil. Ted je oboje funcni a muzeme to domluvit bez dalsiho cekani. Tak vas zitra prosim o zavolani. Na mobil se mi dovolate od 9 do 17 a na pevnou (pokud nebudu v terenu) ve stejny cas.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Modely.biz

Příspěvekod Synek Zdeněk » ned 28 říj, 2007 7:13 pm

Dobrý podvečer.
Jsem nesmírně rád ,že jste se ozval. Psal jsem Vám již několikrát
na email, tak na mobil. Prosil jsem Vás o zaslání dříve objednaných věcí
(kardany,rám,dvojkolí s objednávkou č.2007551303 ze dne 30.9.2007.
Dále jsem Vás žádal při objednání této zakázky o předběžný termín dodání zboží. V objednávce (2007551303) tento ůdaj je. Do dnes
jsem čekal na jakoukoliv informaci. Toto byla snad poslední možnost, jak Vás kontaktovat. Kdy mohu od Vás čekat konečný termín dodání
objednávky 2007551303 ? Při přihlášení ve Vašem obchodě je již měsíc u všech objednaných položek ůdaj " připravujeme k expedici" Děkuji Vám za odpověď.
Synek Zdeněk
Synek Zdeněk
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 29 lis, 2006 8:40 am
Bydliště: Vracov

Re: Modely.biz

Příspěvekod Michal Dalecký » ned 28 říj, 2007 7:43 pm

Synek Zdeněk píše:Dobrý podvečer.
Jsem nesmírně rád ,že jste se ozval. Psal jsem Vám již několikrát
na email, tak na mobil. Prosil jsem Vás o zaslání dříve objednaných věcí
(kardany,rám,dvojkolí s objednávkou č.2007551303 ze dne 30.9.2007.
Dále jsem Vás žádal při objednání této zakázky o předběžný termín dodání zboží. V objednávce (2007551303) tento ůdaj je. Do dnes
jsem čekal na jakoukoliv informaci. Toto byla snad poslední možnost, jak Vás kontaktovat. Kdy mohu od Vás čekat konečný termín dodání
objednávky 2007551303 ? Při přihlášení ve Vašem obchodě je již měsíc u všech objednaných položek ůdaj " připravujeme k expedici" Děkuji Vám za odpověď.
Synek Zdeněk
Ok, ty dily vam poslu. Tu posledni objednavku vam poslu asi nadvakrat. Ted s dily polu to PECO a rotunda a tocna bude pozdeji. Ted je to s Fleischmannem nejake divne. Termin fakt presny nevim. Radeji vam reknu do 3 tydnu. Drive chodilo vse co jsem objednal a ted tomu tak neni. Jeste jste mi nenapsal ty mailove adresy. Bylo to pouze z te, co mate v profilu shopu?
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1821
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Další

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků