modely.biz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Modely.biz

Příspěvekod Synek Zdeněk » ned 28 říj, 2007 7:55 pm

Nezlobte se pane Dalecký , ale má trpělivost má i jisté meze !!!
Pro tak velký a opravdu dobrý obchod by byla slušnost odpovědět
hned při objednávce a ne , až při dalším dotazování !!!
Nevím , zda má i nadále cenu objednávat další zboží . Nejsem ani žádný překupník Vašeho zboží.
Synek Zdeněk
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 29 lis, 2006 8:40 am
Bydliště: Vracov

Modely.biz

Příspěvekod Synek Zdeněk » ned 28 říj, 2007 7:56 pm

Další email adresa : stavbamodelu@seznam.cz
Synek Zdeněk
 
Příspěvky: 73
Registrován: stř 29 lis, 2006 8:40 am
Bydliště: Vracov

Re: Modely.biz

Příspěvekod Michal Dalecký » úte 27 lis, 2007 10:27 pm

Synek Zdeněk píše:Další email adresa : stavbamodelu@seznam.cz
Předpokládám, že je vše již vyřešeno a odkomunikováno mailem.
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Re: modely.biz

Příspěvekod Myšpulín » čtv 06 bře, 2008 7:56 am

Rion píše:Ale chtel jsem se zeptat, jste-li schopen objednat od firmy Sachsenmodelle, i kdyz je nemate v nabidce.


Pane Dalecký, i mne by zajímala tato možnost. Nechcete-li tu veřejně psát odpověď, prosím SZ nebo e-mail.
Myšpulín
 
Příspěvky: 1506
Registrován: stř 24 led, 2007 7:43 pm
Bydliště: Hostinné

Příspěvekod Michal Dalecký » čtv 06 bře, 2008 1:24 pm

Samozrejme mohu zajistit cokoliv od Sachsenmodelle (Tillig H0), tak i Tillig TT a pripadne i dalsi firmy co nejsou v nabidce (Noch, Auhagen, Faller, Fleischmann a dalsi). Omlouvam se vsem, ale vsechno toto zbozi bude v nove verzi eshopu.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod George V. » úte 01 dub, 2008 10:43 am

Mám už měsíc objednané nějaké vagóny Roco, mezi nimi i vozy Shimmns. Ty už by měly být k dispozici, jiné E-shopy už je mají skladem. Chci se jen zeptat, kdy je můžu očekávat?
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Příspěvekod alexander » úte 01 dub, 2008 2:37 pm

Dobrý deň pán Dalecký!
Ide o moju objednávku č.2008550287 z 21.2.08.
Potvrdenie objednávky prišlo ale proforma faktúra stále nechodí.
Tiež som posielal už tri maily na upresnenie objednávky, ale do dnešného dňa som sa nedočkal odpovede.....
Neviem, kde sa stala chyba....
alexander
 
Příspěvky: 394
Registrován: pon 25 úno, 2008 7:47 pm

Příspěvekod Michal Dalecký » úte 01 dub, 2008 7:20 pm

George V. píše:Mám už měsíc objednané nějaké vagóny Roco, mezi nimi i vozy Shimmns. Ty už by měly být k dispozici, jiné E-shopy už je mají skladem. Chci se jen zeptat, kdy je můžu očekávat?
Tyto vozy mi zatim opravdu neprisly. Herkulesy uz jsou vsechny ale vozy ne. Viz ze uz byly v Nemecku a pokud je maji ostatni v Cechach, tak fakt nedokazu rict v cem je problem. Uz jsem to zjistoval pred mesicem a bylo mi receno ze je tu jeste nikdo nema. Myslim, ze ale dorazi kazdym dnem.
Naposledy upravil Michal Dalecký dne úte 01 dub, 2008 9:03 pm, celkově upraveno 1
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod Michal Dalecký » úte 01 dub, 2008 7:23 pm

alexander píše:Dobrý deň pán Dalecký!
Ide o moju objednávku č.2008550287 z 21.2.08.
Potvrdenie objednávky prišlo ale proforma faktúra stále nechodí.
Tiež som posielal už tri maily na upresnenie objednávky, ale do dnešného dňa som sa nedočkal odpovede.....
Neviem, kde sa stala chyba....
Pane kolego cekam jiz delsi dobu na Surfacery Tamyia, se kterymi je nekde problem. Fakturu posilam vzdy az kdyz mam vsechny polozky pripravene a nikdy neberu penize predem. Proto vydrzte a pokud bude tmel dale nedostupny, tak vam to poslu bez nej. Vice pripadne na SZ.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod George V. » pát 04 dub, 2008 7:47 am

Chtěl bych ze zeptat. Budou do nabídky na modely.biz zařazeny nové vozy Uacs/Raj z produkce Bramos v provedení ČD (Čertovy schody, Krk. vápenky, apod...)?
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Příspěvekod Michal Dalecký » pát 04 dub, 2008 2:27 pm

George V. píše:Chtěl bych ze zeptat. Budou do nabídky na modely.biz zařazeny nové vozy Uacs/Raj z produkce Bramos v provedení ČD (Čertovy schody, Krk. vápenky, apod...)?
Ahoj, skladem mam KV, Rifest a Certovy schody. Jeste byly Lafarge, ale ty jsou uz pryc. Jelikoz je mam 1 - 3 ks od verze, tak je zatim k on-line objednani nedavam. Pokud mas zajem, tak napis mail. Cena je stejna jako u hnedych a modrych verzi.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod petrh » čtv 07 kvě, 2009 6:26 pm

tak rad bych pridal svoji trosku do mlyna...
dne 7.4. jsme objednal docala malou objednavku - stromy, foliaz MSC a sterk Polak - MSC do 3 dnu, Polak 3 tydny, rikam si ok:) Jeste jsme kvuli nejakym vecem mluvil tesne pred odeslanim s panem Daleckym, rika mi, akorat tu byl Dan B. poslete to, ja to tam hned dopridam, at to je, rychle vybiram moznost platit kartou, tohle kvituju, odber na prodejne, klidne delba objednavky.
Po dvou tydnech jukam na stav, porad vyrizuje se, rikam si, MSC do 3 dnu ne? takze posilam dotaz pres eshop, doted bez odpovedi. Utekl dalsi cas a 30 dubna zasilam mail, pro odpoved jsem si asi na podesaty dovolal (z toho jsem hupsnul 4x do hlasovky) na shop, pan Dalecky vystracha muj mail nekde v inboxu a rika mi, sterk neni, foliaz neni, ostatni by melo byt, foliaz pripadne se sterkem muzeme nahradit necim adekvatnim, rikam si ok a odpovidam, ze dorazim koncem tohot tydne, nejhure zacatkem pristiho v domeni, ze vse bude nachystane a pod, jen na ten sterk a foliaz.
Dneska dohrcim pres Prahu do prodejny, kde je pan Cadek. Usmiva se, je naprosto super, ale bohuzel nejen, ze briza MSC neni, nejsou ani nejmensi smrcky, smrk na kmeni. Ze sterku jsme nakonec vybral (ono vybiraz ze 2 variant se da:) ) - ale stromky a foliaz me stvou, sice jsme si vzal 2 neplanovane o fousek vetsi, bo se budou hodit, ale nejmensi na kraj naletu a briza, smrk na kmeni, foliaz kroviny a luka, kurna neni:((
tohle mi prijde jako velika skoda a neni to moc fer...
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod Michal Dalecký » pon 11 kvě, 2009 7:24 am

Ano, jsem si vedom tohoto prusvihu z nasi strany. Vse je zpusobeno zpozdenim prechodu na novy IS, ktery spoji prodejnu a e-shop v jednotny registracni a objednavkovy system. Vase veci od MSC byly na prodejne a bohuzel se prodaly, co je nase chyba. Veci od Dana prijdou ve stredu (trochu jsem doufal, ze prijdou do patku, proto jsem psal, ze v patek to budete mit). Prosim napiste mi primo na obchod@modely.biz (ne SZ, ani specialni prani z e-shopu) co nebylo dodano a napravim to. Z teto zpravy nevim o jakou objednavku (ani jmeno) se jednalo.
:: H0, DCC, III-IV :: http://www.ambmodely.cz :: http://diskuze.modely.biz
Uživatelský avatar
Michal Dalecký
 
Příspěvky: 1823
Registrován: pát 23 lis, 2007 8:50 pm
Bydliště: Praha 6

Příspěvekod petrh » pon 11 kvě, 2009 2:12 pm

Michal Dalecký píše:Ano, jsem si vedom tohoto prusvihu z nasi strany. Vse je zpusobeno zpozdenim prechodu na novy IS, ktery spoji prodejnu a e-shop v jednotny registracni a objednavkovy system. Vase veci od MSC byly na prodejne a bohuzel se prodaly, co je nase chyba. Veci od Dana prijdou ve stredu (trochu jsem doufal, ze prijdou do patku, proto jsem psal, ze v patek to budete mit). Prosim napiste mi primo na obchod@modely.biz (ne SZ, ani specialni prani z e-shopu) co nebylo dodano a napravim to. Z teto zpravy nevim o jakou objednavku (ani jmeno) se jednalo.


Dobry den, pane Dalecky. Emailem jsme vam zaslal, co nebylo, plus jsem jeste pridal tusim jednu ci dve foliaze. Vse by melo byt od MSc. Pokud by se takto tohle pochybeni IS shopu a skladoveho systemu dalo napravit, bylo by to k me plne spokojenosti. Cislo puvodni objednavky jsme vam v mailu zaslal. Petr Hrdlicka
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod petrh » čtv 14 kvě, 2009 6:29 pm

Takze tyden utekl a pridavam dohru...
Dle nabidky opd M. Daleckeho jsme si objednal, co minule nebylo a dodal jsem jeste dve foliaze navic, vse MSC. tentokrate byla komunikace mailem s obchodem rychla a dobra, po prichodu na prodejnu me s usmevemm uvital pan Cadek a hned po vyrizeni predchoziho zakaznika se mi venoval a byl vice nez profesionalni, rekl ze spise typu starsi kamarad modelar. Takze k objednanemu jsme vzal nejaky smrcek navic a hned to bylo skorem 1000, takze nyni bych donotil 1, veliky podil na me pohode byl rozhovor s panem Cadkem, jeho pohotovost, ochota a taky dodane zbozi od MSC, takze vice zbozi, at mame mi co nakupovat a vicero prijemnych zaztitku a mene sotku v IS shopu a skladu:)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků