Kamenná prodejna a e-shop SC- Team

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod Petr Zatrepalek » úte 25 lis, 2008 1:12 pm

Co platba pres Paypal? Nebylo by to pro net rešení místo platba kartou?
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod petrh » úte 25 lis, 2008 1:27 pm

Petr Zatrepalek píše:Co platba pres Paypal? Nebylo by to pro net rešení místo platba kartou?

to samozrejme muze byt, cim vice nastrju, tim sirsi spektrum navstevniku, ja osobne platim online kartou:) pokud mozno vsude:) jen pro nektere platby do zahranici mam EUR konto u LBBW (napad do eshopu, treba dvoji ceny (CZK, EUR pro snazsi srovnani s cenamam v zahranici?)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod Jan Jirásek » úte 25 lis, 2008 1:38 pm

petrh píše:
Petr Zatrepalek píše:Co platba pres Paypal? Nebylo by to pro net rešení místo platba kartou?

to samozrejme muze byt, cim vice nastrju, tim sirsi spektrum navstevniku, ja osobne platim online kartou:) pokud mozno vsude:) jen pro nektere platby do zahranici mam EUR konto u LBBW (napad do eshopu, treba dvoji ceny (CZK, EUR pro snazsi srovnani s cenamam v zahranici?)


Budeme tam mít CZK, EUR i SKK ale postupně. Jinak taky hodně lidí mi psalo, že používá internet banking, stačí převést peníze na účet ap. přímá platba je dle mého názoru lepší! No uvidím co bude lepší. PayPal neznám a nemám zkušenosti...
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Dan Buchtela » úte 25 lis, 2008 2:11 pm

Jan Jirásek píše:Budeme tam mít CZK, EUR i SKK ale postupně. Jinak taky hodně lidí mi psalo, že používá internet banking, stačí převést peníze na účet ap. přímá platba je dle mého názoru lepší! No uvidím co bude lepší. PayPal neznám a nemám zkušenosti...

SKK i když za měsíc končí?
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Příspěvekod Jan Jirásek » úte 25 lis, 2008 2:17 pm

Dan Buchtela píše:
Jan Jirásek píše:Budeme tam mít CZK, EUR i SKK ale postupně. Jinak taky hodně lidí mi psalo, že používá internet banking, stačí převést peníze na účet ap. přímá platba je dle mého názoru lepší! No uvidím co bude lepší. PayPal neznám a nemám zkušenosti...

SKK i když za měsíc končí?


Měna SKK je obchodovatelná do konce roku 2009!
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Petr Zatrepalek » úte 25 lis, 2008 4:03 pm

výhoda paypal účtu je, že máš virtuální konto s propojením na plateb. kartu - její číslo nikam neposíláš a protistrana nemusí řešit problém s přijímáním internetových plateb - vše se dočteš na www.paypal.com Převod je pak dílem okamžiku - peníze na paypal účet mi naběhnou dřív než mi přijde e-mail o tom že mi klient prachy posílá! Za vše ale platíš - tady taky... Jinak ze "svého" paypal účtu si můžeš prachy převést na normální bankovní účet. Jen bacha že od 80000 korun výše budou od tebe chtít údaje kvůli boji proti praní špinavých peněz!
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Petr Zatrepalek » úte 25 lis, 2008 4:07 pm

Bohužel - chceš-li dělat se Slováky byznys, musíš brát i SKK - souběh EUR a SKK je u nich dokonce dán ze zákona! To samé nás "bohužel" čeká i v případě přechodu CZK na EUR - už aby to ale bylo :twisted: - jen za tenhle rok jsem kvůli nízkému a p.... kurzu koruny měl 20% pokles obratu!
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pon 08 pro, 2008 5:09 pm

Koncem týdne bych měl jet pro něco do Nerátek - uvažuju že bych se stavil i v Brandýse... Je ten obchod už otevřený?
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod PaMi » pon 08 pro, 2008 6:24 pm

Petr Zatrepalek píše:Koncem týdne bych měl jet pro něco do Nerátek - uvažuju že bych se stavil i v Brandýse... Je ten obchod už otevřený?

Dnes jsem byl ve Staré Boleslavi, tak jsem zastavil na náměstí a šel se tam podívat. Obchod je přesně v takovém stavu, jak to má Honza Jirásek na fotkách na svém webu. Pusto prázdno, pouze kousky nábytku.
-- TT -- ČSD -- Jenom pro radost -- TrainController 8.0 Gold -- Moduly
Uživatelský avatar
PaMi
 
Příspěvky: 487
Registrován: úte 04 bře, 2008 1:57 pm

Příspěvekod Petr Zatrepalek » pon 08 pro, 2008 7:01 pm

Dík za info! Vemu to teda na Vinoř a přes Pečky...
ČSD 1970-1988 v HO, jinak kitařina (éra, tanky), zakázková patinace a stavba modelů
Uživatelský avatar
Petr Zatrepalek
 
Příspěvky: 2680
Registrován: pát 07 zář, 2007 11:20 pm
Bydliště: Sázava - Černé Budy

Příspěvekod dan » pon 08 pro, 2008 7:51 pm

No a to už máme 8. prosince jen doufám, že na mě Honza nezapomene s tím dárkovýkm balíčkem k vánocům co nabízel :D
N TT H0 www.skoda100nacestach.cz
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod Doja » úte 09 pro, 2008 9:07 am

Jo, jo ekonomická krize zasáhla i železniční modelářství :D
Uživatelský avatar
Doja
 
Příspěvky: 187
Registrován: stř 12 zář, 2007 1:04 pm
Bydliště: Praha 10-Vršovice

Příspěvekod Jan Jirásek » úte 09 pro, 2008 3:58 pm

Opravdu se tady dobře bavím, je zcela čistě má věc kdy obchod otevřu, stejně tak i e-Obchod. Jen nedokážu pochopit, že to tolik lidí zajímá. Pomlouváte kde můžete aníž by někdo něco věděl, a také se snažíte zakládat další témata která už byla dávno zodpovězena.
Omluvou snad je jedno, jednoduchost některých jedinců, resp. jejich smýšlení. Tohle není nic podobného, jako vzít nákupní tašku a jít do velkoskladu na nákup. Opravdu mě překvapuje dost lidí, co si vůbec nedovedou představit, kolik je s tím práce. Někdy se zdá, že se jen nudíte a potřebujete vyvolávat hloupé dusno, jasně, česká povaha s v mnohých nezapře... :lol:

Ale opravdu je to má věc, kdy vše uvedu v život, žbleptejte si co chcete, mě to náladu a zápal do této věci nepokazí!!! Kdyby se každý z Vás nechoval jak Švejk, diskutovat by se dalo na mnohé, takhle jen melete furt dokola už mnohokrát zodpovězené...
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Jan Jirásek » úte 09 pro, 2008 4:03 pm

Ještě dodatek:

abych tak nějak shrnul průběh této diskuze. Když zde bylo několik pitomců psajíce o tom, že ta prodejna ani neexistuje a že to je jen nafocená nějaká provozovna kdesi v Praze (dle podobnosti kterou v tom někdo při cestě z putiky viděl), tak v momentě, kdy jí asi 2-3 lidi našli dle mého popisu, zase figurují myšlenky o tom, že proč to není ještě otevřené a plno slintů kolem!!

Myslím, že hodně lidí by si mělo před prahem pečlivě zamést, a také si nevidíte do úst pánové.
Uživatelský avatar
Jan Jirásek
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 27 dub, 2007 3:01 am
Bydliště: Česko/Německo

Příspěvekod Michal Šuhajda » úte 09 pro, 2008 5:00 pm

Vážený pane Jirásku,
velmi mě překvapuje váš přístup. Vy jste inzeroval otevření obchodu v určitém termínu, který jste si (předpokládám) určil sám. A nedodržel ho.
Pokud s vámi má někdo již podobnou zkušenost, kdy jste nedokázal dodržet slib, tak se nedivte, že se ozve. Navíc jste podobným jednáním neblaze proslulý. Inu málokdo řekne, "jo ten je dobrej", zatímco opak se šíří rychlostí blesku.
Je jasné, že začít s podnikáním v podobné záležitosti není jednoduché, ale nakonec každý rozjezd v podnikání je nesnadný. A k podobnému skluzu může dojít. Nicméně v takovou chvíli je spíš vhodné nasypat si popel na hlavu a říct, ano, neotevřel jsem, špatně jsem odhadl své schopnosti a možnosti, mám skluz, firmy nedodali zboží... Promiňte, ale snažím se jak můžu a otevřu v nejbližším vhodném termínu!
Bohužel Váš přístup, kdy začnete tvrdit, že zákazníkům (byť potenciálním) do toho nic není a místo přecházení uštěpačných poznámek humorem, začnete nadávat do pitomců. Tohle dost snižuje vaši pověst. Zkuste se zamyslet nad svým vystupováním.
Přiznám se, že bych si nákup u podobně jednajícího obchodníka dal velký pozor. Co když mi něco slíbí, pak nedodá v domluveném termínu a nakonec mi ještě vynadá?
Ve chvíli kdy se vám povede otevřít vytřete zrak všem, kteří trousí poznámky na vaši adresu.
Držím vám palce, přestože budu mít váš obchod z ruky, ale pokud bude i e-shop určitě se na něj podívám.
PS: Taky mám svých pár kostlivců ve skříni, ale rozhodně mi jako argument nepomůže, že to mají všichni.
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2391
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků