Kamenná prodejna a e-shop SC- Team

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Kamenná prodejna a e-shop SC- Team

Příspěvekod dan » sob 22 lis, 2008 6:04 pm

Jaký máte názor na tento projekt?
http://www.modely.firenet.cz/view.php?n ... 2008110008

Máme se na co těšit?
N TT H0 www.skoda100nacestach.cz
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod vlastimil vašíček » sob 22 lis, 2008 7:00 pm

že furt musíš prudit


já mám naštěstí své dva dodavatele, takže se nemusím spoléhat na nikoho z vámi doporučovaných
E103 001 moje životní láska

Digital by Roco & Lenz silver

r.v. 1979, bývalý výpravčí ČD
vlastimil vašíček
 
Příspěvky: 576
Registrován: úte 24 říj, 2006 8:57 pm

Příspěvekod pan.martinek » sob 22 lis, 2008 7:19 pm

:lol:
H0, III./IV., Modul, Brejlovec, Zamračená, Hektor, Kufr, Hurvínek
pan.martinek
 
Příspěvky: 166
Registrován: ned 27 črc, 2008 10:47 am
Bydliště: Jihlava-Jihlavsko-Vysočina-Morava

Re: Kamenná prodejna a e-shop SC- Team

Příspěvekod boy.rough » sob 22 lis, 2008 8:47 pm

dan píše:Jaký máte názor na tento projekt?
http://www.modely.firenet.cz/view.php?n ... 2008110008

Máme se na co těšit?


Človíčku, že Ti to stojí za to, stále prudit. Že prý v tom není nic osobního. A co jiného v tom tedy je? Vysvětli to nám všem ostatním, nezasvěceným.
Jezdím na účkách (asi poslední mohykán???) a nemám s nimi problém.
boy.rough
 
Příspěvky: 620
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Příspěvekod Zdenek Valter » sob 22 lis, 2008 8:58 pm

Boy Rough a Vlasta Vašíček - Pánové co vám na Danově otázce připadá prudící ?
Je snad ta otázka vulgární či neslušná ?
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2683
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod vlastimil vašíček » sob 22 lis, 2008 9:01 pm

je prudící. je pořád na jednu osobu. pořád na jednu věc.

co zdendo...přidáš se k němu??? i ty máš s dotyčným osobní spory
E103 001 moje životní láska

Digital by Roco & Lenz silver

r.v. 1979, bývalý výpravčí ČD
vlastimil vašíček
 
Příspěvky: 576
Registrován: úte 24 říj, 2006 8:57 pm

Příspěvekod dan » sob 22 lis, 2008 9:04 pm

Zajímá mne pouze názor ostatních modelářů, již jsem tuto diskuzi vyvolal pod zmíněným článkem, ale bohužel když měla 17 příspěvků Admin jí jako obvykle smazal, proto jsem jí umístil sem.

Zde předkládám kopii diskuze zpod článku než byla vymazána pokud si jí předčteš pochopíš mé otázky:

ze dne: 20.11.2008 17:17:43 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Martin Václavík
Titulek: Super!
Jsem rád, že konečně bude prodejna i v mém bydlišti! Budu Váš věrný zákazník, protože s obchodníky v Praze jsou jen potíže. Už se těším. M.

Komentář ze dne: 21.11.2008 00:47:18 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Dan (@)
Titulek: Ať žije Jiráskov.
Jojo Pražáci myslí jen na to jak člověka oškubat, to Pan Jirásek to myslí upřímně.

Komentář ze dne: 21.11.2008 06:27:33 Reagovat
Autor: [Jan Jirásek] - Jan Jirásek (modelclub@centrum.cz)
Titulek: Re:
No hlavně že Ty, jsi ten skvělý překupník N velikosti! Pořád je rozdíl mezi překupníkem a obchodníkem ty lopato :)

Komentář ze dne: 21.11.2008 00:50:12 Reagovat
Autor: neregistrovaný - PM (@)
Titulek: AŤ žije pan Jirásek!!!!
Kdy bude tento skvělý obchod otevřen? Má už nějakou adresu ať se mohu alespoň zavřenou výlohou kochat a těšit na konečně první pořádný obchod s modelovým kolejištěm!!!

Komentář ze dne: 21.11.2008 06:28:56 Reagovat
Autor: [Jan Jirásek] - Jan Jirásek (modelclub@centrum.cz)
Titulek: Re:
Spíš se starej o to, abys odeslal v pořádku všechny balíky na handl-website Modelbazar :) než abys peskoval v obchodě, nikdo tam na tebe nebude moc zvědavej, každopádně klidně se pak můžeš stavit hlupáku.... je velkou škodou, že přes SZ lidi napíší více než do veřejného prostoru kde forum je! :))))

Komentář ze dne: 21.11.2008 08:53:17 Reagovat
Autor: neregistrovaný - PM (@)
Titulek: Re: Re:
Pane Jirásku,
svůj příspěvek jsem myslel upřímě, protože jak ten nový obchod popisujete, tak to bude konečně něco pořádného. Nevím proč mě tedy nadáváté do hlupáků. Nevím proč tady píšete v souvislosti se mnou o Modelbazaru, když jsem přes něj nikdy nic nekoupil ani neprodal.
Nebylo by jednodušší, kdybyste stejně slušně jako jsem se já ptal, tak mi stejně slušně bez vulgarit odpověděl?

Komentář ze dne: 21.11.2008 09:44:37 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Kolemjdoucí
Titulek: Re: Re: Re:
Jenze uz z toho nadpisu vaseho prispevku musi mene ci vice vzdelanemu jedinci dojit, ze to myslite ironicky a tudiz necestne! Takze blekotate nad spatnym hrobem vazeny PM! Pokud nejste primo radoby modelar pan Zdenek Valter, ten se shovava za nekolik anonymous nicku a otravuje na vsemoznych diskuzich svymi plky :D ale mozna se pletu?

Komentář ze dne: 21.11.2008 06:55:47 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Čtenář
Titulek: Opravdu smutné
Jsem častým návštěvníkem těchto stránek, musím rozhodně poznamenat, že je velice smutné, jak se někteří lidé dokáží chovat. Pokud provozovatel magazínu bude otvírat obchod a eshop, proč někteří zde vystupujete z pozice útočníka? Ukazuje to především na Vaší duševní oslabenost, nikoliv na autora tohoto článku! S politováním také musím konstatovat, že se již panu Jiráskovi nedivím, že si lidi Vám podobné, nepřipouští k tělu. Jste závistiví a arogantní přátelé! Takhle se modeláři nechovají, jen po bedlivém přečtení si tady čtenář udělá jasný názor na to, co zde prezentujete a jak napadáte jakoukoliv myšlenku zakladatelé kamenné prodejny ad.

Zdraví Josef V.

Komentář ze dne: 21.11.2008 08:06:44 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Olomoučák
Titulek: Model Scene
Hlavně ať si pan Buchtela zamete před vlastním prahem, protože jsem koukal na dodavatelské ceny Model Scene z Anglie a prodejní doporučené ceny, jeho slavný a vychvalovaný Model Scene alá Tschechishce je nikoliv o 5% levnější jak všude lamentuje, ale naopak dražší nad doporučenou cenou produktů. Proto, než hodláte zase někoho napadat, ten práh u té své prodejny zametejte častěji, něco špíny tam určitě bude. Jelikož jsem eNkař, tak Vaše argumentace na slevy oproti doporučeným z Ndetailu jsou také pohádka, lžete kde můžete! Vážený pane Buchtela, než hodláte lamentovat nad obchodem a netovým shopem pana Jiráska, uveďte vše na pravou míru, a pak ,ůžete přijít s logickou a faktickou připomínkou. Zatím jste toho moc nedokázal. S pozdravem, Holomoučák

Komentář ze dne: 21.11.2008 09:52:21 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Hovorka komůrka (blesk.m@naves.net)
Titulek: To bude jinak!
Mě to spíš připadá, že jedna banda kolem Michala Daleckého vytváří takové jakési dusno držejíce se kréda: "za dalečáka zub i krev", pak je tady další skupina, která nesnese tento magazín a snaží se jej neustále atakovat nesmyslnýma kecama původem někde z putiky, což je i důvod zdejších problémů!
Lze si pak snadno udělat obrázek o tom, kdo a jak na tom jsme pánové! Proto bych se spíše držel u zdi a šoupal podrážkama, protože ani jeden si tady nevidíte do úst. Vždy jsem si myslel, že tento prostor pod články je pro vzájemné diskuze k obsahu článku samotného, né k napadání a urážkám! Admin by měl vzít na uváženou, zda by nebylo vhodné některé články nekomentovat a tuto možnost tedy vypnout. Přestane se nám zde pak masírovat ego některých pitomců co napadají veškeré aktivity lidí kolem sct ap. protože i já hodlám být zákazníkem tohoto obchodu a rozhodně si to nějakou bandou hlupáků nenechám zprotivit :-)

Komentář ze dne: 21.11.2008 09:56:49 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Kolemjdoucí (@)
Titulek: Děs a hrůza
Spíš to vypadá na pěkně vykutálenou závist a zlost, že někdo chce otevřít prodejnu pro modeláře!!! Pánové styďte se, jsme sice češi, ale nemusíme to tady dávat takhle povahově najevo ne?!

Komentář ze dne: 21.11.2008 10:53:28 Reagovat
Autor: neregistrovaný - PaMi (pami@volny.cz)
Titulek:
Je to dobré, že tady vznikne další obchod. Konkurence neškodí. Už se těším, až tam budu moci příští týden zavítat (věřím že platí termín otevření 1.12.2008). A jakou máte adresu?

Komentář ze dne: 21.11.2008 19:15:19 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Dan (urban.daniel@centrum.cz)
Titulek: Vysvětlení
Tento magazín sleduji od samého počátku, je graficky velice povedený a udělal na mě velký dojem. Nicméně časem se zde začali objevovat články, které byli stažené z jiných webů a uveřejněny bez povolení autorů a to by se asi dělat nemělo. Další co zpochybnilo moji důvěru, byli projekty, které byli rozjeté a nikdy nedokončené, např. bobina do laku, lokomotiva v českých barvách a asi nejokatější byl výlet do Hamburgu. Kterého se měli zůčastnit mimo jiných i moji kamarádi, provozovatel tohoto cestu oznámil 2 měsíce dopředu a týden před odjezdem, se po něm slehla zem a neměl v sobě tolik slušnosti aby alespoň napsal e-mail či zvednul mobil a vysvětlil důvod proč se nejede. Ozval se až po měsíci a to tím způsobem, že začal obviňovat moje kamarády za to, že za krach výletu mužou oni a začal jim nadávat do dementů a pod. Hřebíčkem do rakve byla cenzura na tomhle webu a to v diskuzním fóru, kde byla vymazána značná část příspěvků a komentáře pod články.
Tím se zcela zlomila moje důvěra, v tento web, i ostatní projekty Pana Jiráska. Není v tom nic osobního.

Co se týká obvinění z toho, že jsme parta okolo P. Daleckého a jdeme proti Všem mi přijde až dětinské. Já jako modelář nakupuji v 5 oblíbených obchodech a u P. Daleckého také občas něco koupím, ale rozhodně ne všechno. P. Dalecký dle mého názoru dělá svoji práci celkem dobře, protože vedle obchodu provozuje i magazín a fórum a přínosné workshopy v kamenné prodejně a to mu přináší jen náklady.

Co se týká urážek na adresu Dana Buchtely a Zdeňka Valtra ty mně mrzí obzvlášť, protože jsou to moji kamarádi a před jejich modelářským uměním smekám. A navíc vím, že to jsou poctiví lidé a ne žádní křiváci.

Ještě k mému Nkovému překupnictví. 3 Roky jsem se věnoval velikosti TT na mojí práci se můžete podívat na stránkách domacimodulovka.cz Z nedostatku místa jsem přešel na N a během 2 měsíců jsem prodal vše co jsem měl na TT a za utržené peníze jsem nakoupil věci na Nko, pár věcí jsem koupil neuváženě a proto jsem je přes aukro prodal a vždy za méně než jsem koupil, takže tuto narážku nechápu.

Je mi jasné, že za toto co jsem teď napsal mě autor tohoto webu označí za dementa (pokud příspěvek rovnou nesmaže), ale to jsem si zvykl nesnese kritiku a pokud někdo poukáže na jeho prohřešky, ihned mu začne sprostě nadávat popřípadě rovnou maže.

Komentář ze dne: 21.11.2008 19:46:33 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Tomáš
Titulek: Je to ještě o modelařině?
Osobně sem si myslel že ŽM (i jiné) je v jiné kategorii. Mě spíše zajímají lokomotivy, vagonky a tak ... Přeji této prodejně i jiným prodejnám úspěch a dobré služby pro Nás, MODELÁŘE !!! SCT bych poradil zrušení komentářů ... ale jak se potom dorozumíme, to nevím :-(

Komentář ze dne: 21.11.2008 22:00:09 Reagovat
Autor: neregistrovaný - antidepresivum
Titulek: Upřesnění?!
Já si ale zase myslím, že lidi kolem Valtera a spol. jsou jen jedna umělá bublina. Pan Valter zase např. kolem sebe káže na všechny strany ale nikdy a nikde nic neukázal, tím spíše že se vydává a staví za Zababov. Tohle vše je trochu zavádějící. Já jsem od toho kluka nikdy nic neviděl! Nedávno někdo někde napsal, že vše si přečetl někde na internetu a v dost ožehavém tématu se proflánul. Mě je to vlastně jedno, jen sleduji tuhle žabomyší válku celkem dlouho a nabývám dojmu, že tady nejde jen o závist a zlost, ale především o osobní zaujetí proti majiteli obchodu, což je nejen hanebně ubohé ale jak kapitálně české že?

Komentář ze dne: 22.11.2008 14:40:20 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Dan (@)
Titulek:
Zdeněk Valter je předseda klubu Zababov, takže se za nic nevydává. Zdeněk staví hlavně pojezdy pro lokomotivy a věnuje se přezouvání lokomotiv na modelová dvojkolí rp 25, požádám jej o nějaké fotografie a uveřejním je u sebe na webu.

Prosím uvědomte si nikdy žádný obchod nebude ani kamenný ani e-shop Pan Jirásek Vás všechny tahá za nos. Jsou tací co to pochopili a někteří ještě ne. A nejde tady o žádnou závist ani nic podobného, jde pouze a jen o upozornění. Ale nemá cenu to tady řešit stačí si počkat do prosince

Komentář ze dne: 22.11.2008 15:57:26 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Kritik od Vltavy (@)
Titulek: Mám řešení
Já si zase myslím, že spolek Zababov a taktéž pan Buchtela, budou pěkně vykutálený borečci. Nechci tady Honzu, jeho obchod, shop a magazín chválit, ale mě vždy z německa nebo rakouska dovezl vše, co jsem si přál! Asi zjistitl, že zase tak růžovoučké to s panem Valeterem nebude a že jejich nekončící invektivy vůči magazínu jsou strohou ubohostí ukazujíce jen na jejich duševní vyspělost! Honza má sice své chyby, nikdo nejsem dokonalý, ale Vaše neustálé omýlání věcí kolem SCT jsou již trapné. Jak zde někdo psal, zameťte si panáčkové před vlastním prahem, než budete někoho opětovně a soustavně kritizovat, né-li napadat.
K Wunderlandu, ten zájezd se nakonec uskutečnil, bylo to perfektní a za organizaci Honzovi smekám klobouk! Měl jsem později na toto téma debatu, kde byla řeč o tom, jak několik jedinců prostě nekontaktoval. Údajně pan Valter měl v úmyslu, že Honza Jirásek nakoupí místenky+jízdenky v celkové hodnotě 31.750 Kč!!! Pak ale přišla právě informace z řad jednoho člena ze Zababova, že několik lidí nejde, ale chce nechat tyto peníze utratit z Honzovi kapsy! Proto vyškratl všechny, kdož mají pojítko k panu Valterovi a k Zababovu.

Snad mě za to Honza Jirásek neukamenuje, každopádně se mu divím, že to již někde neprezentoval, protože nekalé praktiky pana Valtera jsou již do nebe volající. Ano, i já jsem s tímto pánem měl co dočinění, na setkání v Milevsku se choval velice arogantně k mé ženě a to i přes upozornění, že je to zbytečné! Tento pán je možná v mnohých očích brán jako superlativum českého modelářstí - omluvte mě prosím, ale já si toto rozhodně nemyslím. Jen proto, že nějaký pan Valter je členem Zababova, nemusíme si My, modeláři, hned sednout z jeho arogantních pohnutek na prdel.

Příjemný a krásný sněhový den přátele a modeláři.

Pozdrav z Lovosic

Komentář ze dne: 22.11.2008 18:07:11 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Dan (@)
Titulek:
A už mi tady zmizel 1 příspěvek ze 3 á cenzura (mohu dokázat mám uloženo na svém PC) Pane od vltavy řekl bych že autorem příspěvku je sám pan Jirásek neb je tam mluveno v 1 osobě a přitom to píše osoba 3. Výlet do hamburku se neuskutečnil to je absolutní lež. Pokud ano jistě jste ssebou měli fotoapárát a pořídili jste tam nějaké autentické fotky, rád bych je viděl :-).

Komentář ze dne: 22.11.2008 18:53:28 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Dan (@)
Titulek:
Jendo tak to alespoň necenzuruj když už si sám píšeš příspěvky.
N TT H0 www.skoda100nacestach.cz
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod boy.rough » sob 22 lis, 2008 9:06 pm

Stále čekám na vysvětlení a doufám, že Dan nebude baba a vysvětlí nám všem ostatní, že napadání pana Jiráska není osobní.
( malé upozornění, nikdy jsem se s nikým z Vás nepotkal, tudíž nikoho neznám osobně)
Jezdím na účkách (asi poslední mohykán???) a nemám s nimi problém.
boy.rough
 
Příspěvky: 620
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Příspěvekod dan » sob 22 lis, 2008 9:15 pm

Nenapadám Jana Jiráska nikdy jsem o něm nic špatného nenapsal, je to nemocný člověk a je mi ho líto. Snažím se pouze varovat, modeláře před podvodným webem na kterém jsou zveřejňovány ve většině případů zcizené články, a teď ještě láká na obchod. Navíc několikanásobně podvedl mé kamarády a známé a mám obavu aby v tom nepokračoval dále.
N TT H0 www.skoda100nacestach.cz
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod vlastimil vašíček » sob 22 lis, 2008 9:17 pm

nenapadáš???? tak proč jsi založil tohle vlákno??? proto aby se zase mohlo prudit. a už to tu valí
E103 001 moje životní láska

Digital by Roco & Lenz silver

r.v. 1979, bývalý výpravčí ČD
vlastimil vašíček
 
Příspěvky: 576
Registrován: úte 24 říj, 2006 8:57 pm

Příspěvekod boy.rough » sob 22 lis, 2008 9:26 pm

dan píše:Nenapadám Jana Jiráska nikdy jsem o něm nic špatného nenapsal, je to nemocný člověk a je mi ho líto. Snažím se pouze varovat, modeláře před podvodným webem na kterém jsou zveřejňovány ve většině případů zcizené články, a teď ještě láká na obchod. Navíc několikanásobně podvedl mé kamarády a známé a mám obavu aby v tom nepokračoval dále.


Že by se nám pomalinku rodil ten seznam podvodníků :?:
V čem je podvodník, máš na to důkaz, když toto tvrdíš?
Jezdím na účkách (asi poslední mohykán???) a nemám s nimi problém.
boy.rough
 
Příspěvky: 620
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Příspěvekod dan » sob 22 lis, 2008 9:31 pm

Pouze mě zajímá názor Vás ostatních, na tento projekt SC- Teamu. Myslím si, že moje otázka z odkazem, byla zcela jasná a zcela neutrální, bez jakéhokoliv napadání. A vzhledem k tomu, že jsem toto vlákno založil v sekci Modelářské obchody a výrobci, myslím si že je zcela relevantní.
N TT H0 www.skoda100nacestach.cz
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod vlastimil vašíček » sob 22 lis, 2008 9:33 pm

myslím si, že obchod by se měl hodnotit až je otevřený. vzhledem k tomu, že není tak se ani hodnotit nemůže. a protože jsou známé názory některých na jendu tak je to jasná provokace s účelem vyvolání diskuze o SCT
E103 001 moje životní láska

Digital by Roco & Lenz silver

r.v. 1979, bývalý výpravčí ČD
vlastimil vašíček
 
Příspěvky: 576
Registrován: úte 24 říj, 2006 8:57 pm

Příspěvekod boy.rough » sob 22 lis, 2008 9:35 pm

Panu Jiráskovi přeji, aby mu to vyšlo. Ale bude to mít hodně těžké. To je moje odpověď na Tvou otázku z prvního příspěvku.
Co ty důkazy, jsou nějaké?
Jezdím na účkách (asi poslední mohykán???) a nemám s nimi problém.
boy.rough
 
Příspěvky: 620
Registrován: stř 13 čer, 2007 6:47 pm

Příspěvekod dan » sob 22 lis, 2008 9:46 pm

Například ten výlet do Hamburgu znám 3 osoby (seznámil jsem se s nimi až po krachu výletu) kteří tam měli jet a dokonce si na termín odjezdu vzali i dovolené a jak to dopadlo to víme všichni nikam se nejelo bez jakéhokoliv vysvětlení, znám 2 osoby které si s Panem Jiráskem domluvili osbní setkání a to 3 x po sobě a telefonicky pan Jirásek se nikdy nedostavil. Znám některé autory, kterým byli ukradeny články. A mohl bych pokračovat není toto snad podvodné jednání?

Ale myslím si, že Vaše otázky a moje odpovědi sem nepatří, jsme ve vlákně prodejci a já se ptal na to co si myslíte o projektu, ne o tom jestli se Vám prodejna líbí ta samozřejmě ještě nebyla otevřena a já si myslím že nikdy nebude a v tom byla podstata mé otázky.
N TT H0 www.skoda100nacestach.cz
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Další

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků