Kamenná prodejna a e-shop SC- Team

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Příspěvekod kvasha » pon 26 led, 2009 8:41 pm

Víte, přátelé, já osobně nemám vůbec rád tyhle žabo-myší války, ale co nemám rád ještě víc, je, když někdo dělá z lidí (dvojnásob ze mne) blbce. A tenhle případ to již zjevně je. Proto se veřejně pod svým nickem hlásím k podpoře "uživatele" jjfans. Alespoň si dotyčný/dotyční uvědomí, že pokud budou dělat z lidí blbce a slibovat něco o čem už dopředu vědí, že je to nereálné, čeká je za to min. veřejný výsměch. A to si myslím, že za takovéhle mazání medu kolem huby, je to ještě mírný "trest". A teď nemám na mysli sponzorování nějakého lemura, ale obchodní a rádoby organizační sliby. ...

Vím, že tímhle si u spousty lidí udělám jen zle, ale za svým názorem si stojím.
H0 - digitál - RailCo 7.0 Gold - ep.V
kvasha
 
Příspěvky: 551
Registrován: pon 05 bře, 2007 2:16 pm
Bydliště: KLADNO, Ústí n.L.

Příspěvekod petrh » úte 27 led, 2009 7:00 am

No tak trochu si rikam, zda takovyto nazor treba do budoucna nepozastavi start i dalsich projektu kohokoliv. Dejme tomu, ze si zacnu zarizovat prodejnu, budu chtti vam toto rict, ale tesne pred koncem se muze cokoliv komujkoliv z nas nepovest a je to tu, budu de facto pranyrovan verejnym posmeskem... taky bych nebyl moc stastny (nerikam, ze je to treba tento pripad), ale radej bych aby lide mohli pripadne sem davat i projekty, ktere jiz nejsou na ulici a vydelavaji, jestli si rozumime...
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod konopaslik » úte 27 led, 2009 7:53 am

petrh píše:No tak trochu si rikam, zda takovyto nazor treba do budoucna nepozastavi start i dalsich projektu kohokoliv. Dejme tomu, ze si zacnu zarizovat prodejnu, budu chtti vam toto rict, ale tesne pred koncem se muze cokoliv komujkoliv z nas nepovest a je to tu, budu de facto pranyrovan verejnym posmeskem... taky bych nebyl moc stastny (nerikam, ze je to treba tento pripad), ale radej bych aby lide mohli pripadne sem davat i projekty, ktere jiz nejsou na ulici a vydelavaji, jestli si rozumime...


Petře, to není o jedný neotevřený prodejně. Z tý už mají lidi jen legraci. Projektů, které pan Jirásek nasliboval a nedokončil, je mnohem více a těmi byli postiženi i jiní. Namátkou:

- Výlet do Wunderlandu: Lidé si zařizovali volno s několikatýdenním (či měsíčním) předstihem, aby se pět dnů před plánovaným odjezdem dozvěděli, že se nikam nejede. Pan Jirásek následně dlouhou dobu nereagoval na žádné kontakty. Po čase přišel s teorií, že do Wunderlandu se nakonec jelo, ale schválně z výletu vynechal lidi z Walter-klubu. Nutno říci, že plánovaný výlet se měl konat cca půl roku předtím, než se tito lidé vůbec seznámili...

- Bobina do laku: Veřejná finanční sbírka. Netuším, zda někdo nějakou korunu přispěl, ale vyhlášení sbírky jako takové a následné zrušení projektu také není zrovna fér přístup. I když pan Jirásek by patrně řekl, že projekt ještě zrušen nebyl... :)

- Taurusy s Ujfalušim: Na stránkách pana Jiráska i jinde v diskusích jsem zaznamenal nabídku i několik objednávek Taurusů v českých barvách. Jak tento projekt dopadl, také víme.

- Kradené články na SCT magazínu: Většina článků na SCT byla uveřejněna bez souhlasu jejich autorů, kteří ani netušili, že nějaký SCT-m a pan Jirásek existují. Souhlasy byly uděleny dodatečně, když si členové jednoho modelářského klubu (Ostramo? Nebo něco na Slovensku? Nevim, omlouvám se) dali tu práci a kontaktovali původní autory článků. Tito se tvářili překvapeně, že jejich články na SCT-m jsou a souhlasy nakonec udělili.

- Lemur: No, chlubit se anonymní třicetikorunovou SMSkou na konto Lemura je víc než vtipné.

- Pár pokusů Richarda0404 a Zdeňka Waltera se s panem Jiráskem sejít: Ve všech případech tyto pokusy skončily tím, že se zmínění pánové dostavili na domluvené místo v domluvený čas a po JJ ani vidu ani slechu - telefony nebral, na maily dlouho nereagoval. Těchto pokusů proběhlo navzdory špatným zkušenostem několik - bezvýsledně. Cesta z Prahy do Čelákovic není dlouhá, ale když je zbytečná, tak dokáže naštvat.

Revoluční e-shop, kamená prodejna, to jsou jen další sliby, které se jednoduše zařadily na konec tohoto seznamu bludů. Schválně, zkus si uvědomit, kolik z těch výše uvedených případů jsou jen nevinné sliby a kolik z nich lze považovat za podvody.

Já sám jsem jednáním pana Jiráska nikdy postižen nebyl, proto jsem se do těchto diskusí příliš nezapojoval, ale jako víceméně nezaujatá osoba si jsem schopen udělat poměrně jasný obrázek. A na základě toho jsem si jist, že jeho jednáním už ani postižen nebudu, protože mu jednoduše nevěřím ani nos mezi očima a nesvěřím ani víčko od lahváče.
Uživatelský avatar
konopaslik
 
Příspěvky: 384
Registrován: pon 28 dub, 2008 6:17 pm
Bydliště: Praha - Čimice (dřív Letňany)(dřív Holešovice)(dřív Kobylisy)(dřív Prosek) - prostě Praha-sever :)

Příspěvekod petrh » úte 27 led, 2009 7:59 am

Nu ma toho ten clovek, konopasliku, na hrbu vela, to nepopiram, jen jsme se spis bal toho, co a jak vyslovil kvasha, to znelo spis ne proti tomuto konkretnimu clvoeku, ale proti ne dobre dopadlym shopum:)
ale to co jsi napsal, to beru jako fakt a bohuzel nerikam, ze ten clovek je duveryhodny...
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod Doja » úte 27 led, 2009 8:02 am

Konopaslíku, to jsi mě promluvil s duše a k tomuto se také podepisuji!
Uživatelský avatar
Doja
 
Příspěvky: 187
Registrován: stř 12 zář, 2007 1:04 pm
Bydliště: Praha 10-Vršovice

Příspěvekod Yarda » úte 27 led, 2009 8:07 am

Petřeh, Kvasha psal konkrétně o tomto jednom člověku, nikoliv obecně o shopech. O důvěryhodnosti JJ dost napoví výpis z veřejně přístupného živnostenského rejstříku http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB. ... historie=1
Uživatelský avatar
Yarda
 
Příspěvky: 255
Registrován: pon 08 říj, 2007 11:48 am

Příspěvekod petrh » úte 27 led, 2009 8:38 am

ad Yarda: ted nevim, co mi mel rejstrik napovedet? jen to ze pan Jirasek od 30.6 neni podnikatel, coz ovsem neznamena, ze nemuze byt zamestnanec (i jednatel s.r.o. je bezny zamestnanc v 65% pripadu:) ) - nejak mi unikala souvislost:(
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod kvasha » úte 27 led, 2009 8:55 am

petrh píše:No tak trochu si rikam, zda takovyto nazor treba do budoucna nepozastavi start i dalsich projektu kohokoliv. Dejme tomu, ze si zacnu zarizovat prodejnu, budu chtti vam toto rict, ale tesne pred koncem se muze cokoliv komujkoliv z nas nepovest a je to tu, budu de facto pranyrovan verejnym posmeskem... taky bych nebyl moc stastny (nerikam, ze je to treba tento pripad), ale radej bych aby lide mohli pripadne sem davat i projekty, ktere jiz nejsou na ulici a vydelavaji, jestli si rozumime...


víš, i já měl v životě spoustu plánů, které nevyšly... Nikdy jsem ale nikomu nemazal med kolem huby a nevymlouval se na spoustu nesmyslů a už vůbec jsem obratem nikoho neurážel a nedělal naschvály. Vždycky jsem šel s pravdou ven. Minimálně jsem u důvodů uvedl, že je z nějakých důvodů nechci zveřejňovat. Kolikrát mi to bylo strašně trapný a svým způsobem i ponižující, že jsem něco nezvládl, ale nikdy jsem výše uvedenou zásadu neporušil. Kdyby p.JJ sdělil všem, kterým něco nasliboval pár větama:" Velice se omlouvám. Můj záměr s tím a tím nevyšel, proto, proto a protože. Pokud jsem někomu způsobil nepříjemnosti ještě jednou se omlouvám. Budu se v budoucnu snažit ... bla, bla, bla", tak si dokonce myslím, že naopak by se spousta lidí snažila mu pomoct. ... ale takhle chápu a souhlasím s tím, že se mu každý jenom směje. Takhle se totiž normální člověk nechová!

Hezký den
H0 - digitál - RailCo 7.0 Gold - ep.V
kvasha
 
Příspěvky: 551
Registrován: pon 05 bře, 2007 2:16 pm
Bydliště: KLADNO, Ústí n.L.

Příspěvekod Zdenek Valter » úte 27 led, 2009 8:56 am

petrh píše:ad Yarda: ted nevim, co mi mel rejstrik napovedet? jen to ze pan Jirasek od 30.6 neni podnikatel, coz ovsem neznamena, ze nemuze byt zamestnanec (i jednatel s.r.o. je bezny zamestnanc v 65% pripadu:) ) - nejak mi unikala souvislost:(


Jenže ten jednatel by pak byl vidět v jiném rejstříku - tedy obchodním.
Obávám se, že jej tam také nenajdete. Proto jsem asi Yarda poslal výpis ze živnostenského rejstříku.

Mimochodem znám i člověka kterému JJ dluží za odebrané zboží.
Zdenek Valter
 
Příspěvky: 2683
Registrován: pon 09 říj, 2006 2:38 pm
Bydliště: Ústí n.L.

Příspěvekod petrh » úte 27 led, 2009 9:06 am

nu to nepopiram, kazdopadne mozna bychom pak se meli zamyslet, zda by nemel vzniknout nejaky registr eshopu a prodejen z naseho "oboru", kde by mohlo fungovat neco jako komentare aukra a obchody by sbiraly hodnoceni. Bohuzel proti je asi vicero veci, jako objektivita hodnoticich, ochota shopu pripojit se do toho a pod:(
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod Yarda » úte 27 led, 2009 9:15 am

Zdenek Valter píše:Jenže ten jednatel by pak byl vidět v jiném rejstříku - tedy obchodním.

Přesně tak, v OR není osoba JJ z Č vedená. JJ tedy není ani společník ani jednatel.

petrh píše:nu to nepopiram, kazdopadne mozna bychom pak se meli zamyslet, zda by nemel vzniknout nejaky registr eshopu a prodejen z naseho "oboru", kde by mohlo fungovat neco jako komentare aukra a obchody by sbiraly hodnoceni. Bohuzel proti je asi vicero veci, jako objektivita hodnoticich, ochota shopu pripojit se do toho a pod:(

No já myslím, že nefungující eshopy už jsou profláknuté dost i bez registru... :wink:
Uživatelský avatar
Yarda
 
Příspěvky: 255
Registrován: pon 08 říj, 2007 11:48 am

Příspěvekod petrh » úte 27 led, 2009 9:19 am

pak v tom pripade ma snaha zde konci;)
H0 se synem
1981-2001 dom. st. Včelnička | 2001-4 Slaný | 2004-6 Nelahozeves | od 2006 Kralupy n.V.
Uživatelský avatar
petrh
 
Příspěvky: 1429
Registrován: čtv 26 čer, 2008 11:14 am
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Příspěvekod Pavel-HP » úte 27 led, 2009 2:31 pm

Předpokládám, že nyní toto fórum plně pochopil i panV.V. A je už úplně jasné kam celá diskuse byla směrovaná. Pavel HP.
TT, epocha III. - V., U profil
www.vlakytt.cz
Uživatelský avatar
Pavel-HP
 
Příspěvky: 1024
Registrován: čtv 11 pro, 2008 2:47 pm
Bydliště: Praha

Příspěvekod dan » úte 27 led, 2009 4:08 pm

No byl bych docela rád, kdyby se k tomu vyjádřil i Pan Jirásek. Je zřejmé, že už byl prokouknut nejenom ,,mafií ze Zababova" (citace z jednoho příspěvku na jiné diskuzi od Pana Jiráska), ale už i dalšími modeláři, kteří se pohybují na vlnách internetu.
N TT H0 www.skoda100nacestach.cz
dan
 
Příspěvky: 516
Registrován: úte 10 říj, 2006 10:33 pm
Bydliště: Strašín, Říčany

Příspěvekod vlastimil vašíček » úte 27 led, 2009 5:17 pm

Pavel-HP píše:Předpokládám, že nyní toto fórum plně pochopil i panV.V. A je už úplně jasné kam celá diskuse byla směrovaná. Pavel HP.


nevím v čem máš problém. si asi myslíš že si ve 30ti sedím na vedení? frajer co. nehrajte si tu na diplomaty

tady huj, doma fuj

já aspoň mluvím jak mi zobák narostl. vy se tu hrajete na slušňáky, ale skutek utek
E103 001 moje životní láska

Digital by Roco & Lenz silver

r.v. 1979, bývalý výpravčí ČD
vlastimil vašíček
 
Příspěvky: 576
Registrován: úte 24 říj, 2006 8:57 pm

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků