USAmodel.cz - KONEC

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

USAmodel.cz - KONEC

Příspěvekod Tomas.Brezina » sob 13 dub, 2024 9:08 am

Vážení zákazníci, kamarádi, kolegové,
je tomu přesně 5 let, co jsem se odvážil spustit projekt prodeje modelů amerických železnic u nás v ČR.
Za poslední rok se stala spousta osobních a pracovních věcí, které mi brání nadále v tomto projektu prokračovat.
Protože jsem za těch 5 let získal spoustu skvělých zákazníků a kamarádů, je mi neskutečně líto, že se k tomuto kroku musím uchýlit.
Obchod se nedá dělat napůl, musí se dělat srdcem a na 100%, a to bohužel momentálně nejsem schopen.
Nepodařilo se nám najít firmu, která by obchod převzala a tak jsem nucen obchod USAmodel.cz ukončit.

Zboží, které u nás zakoupíte nebo jste v minulosti zakoupili, má nebo bude mít nadále platnou záruku 2 roky, žádných povinností se zbavovat nechceme.
Všechny položky, které máme na skladě půjdou do výprodeje se slevou 30%. Položky, které nejsou skladem, nebo se vyprodají nebudou na webu zobrazeny.
Kontakty jako je emailová schránka a tel. číslo budou nadále platné.

Pro případně více informací mě neváhejte kontaktovat.
Se srdečnou omluvou a s díky za pochopení.
Tomáš Březina, USAmodel.cz
Tomáš Březina
On30 úzkorozchodná americká železnice
z21/Multimaus/Rocrail
Uživatelský avatar
Tomas.Brezina
 
Příspěvky: 219
Registrován: úte 01 led, 2013 8:27 pm
Bydliště: Bošilec

Re: USAmodel.cz - KONEC

Příspěvekod Dovi » ned 14 dub, 2024 8:36 am

Obchod se nedá dělat napůl, musí se dělat srdcem a na 100%, a to bohužel momentálně nejsem schopen.
Nepodařilo se nám najít firmu, která by obchod převzala a tak jsem nucen obchod USAmodel.cz ukončit.


Je mi to líto nejen obecně (že zmizí obchod s modelovou železnicí), ale hlavně i kvůli Vám osobně.

Viz též Úzkorozchodná trať Black Butte RR / On30 a vzpomínka na setkání s Vámi, na Vaši slušnost a celkové Vaše vystupování a jednání par excellence - viewtopic.php?f=31&t=13158&start=30#p294392

A máte pravdu, že dvěma pánům se asi fakt sloužit nedá, protože obchodu je potřeba se věnovat naplno, má-li člověka a jeho rodinu slušně uživit a vytvářet i potřebné rezervy na horší časy.

Navíc Česko se zřejmě jeví malou zemí pro samostatný úzce specializovaný obchod orientovaný čistě jen na US modelovou scénu.

P. S.
Ale zkusit provozovat klasický, byť třeba i skromný modelářský obchod se zde běžnými "středoevropskými mašinkami" (jako jeden z dalších zde v ČR fungujících) a k tomu tu oblast USA přidat jako bonus pro zájmovou klientelu, to by dávalo větší šance.
- v dětství H0 a následně N
- teď už si jen hraju (nemodelařím) s H0, H0e a H0f, analog+digi
Uživatelský avatar
Dovi
 
Příspěvky: 544
Registrován: pon 25 kvě, 2020 5:47 am


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků