USAmodel.cz - KONEC

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

USAmodel.cz - KONEC

Příspěvekod Tomas.Brezina » sob 13 dub, 2024 9:08 am

Vážení zákazníci, kamarádi, kolegové,
je tomu přesně 5 let, co jsem se odvážil spustit projekt prodeje modelů amerických železnic u nás v ČR.
Za poslední rok se stala spousta osobních a pracovních věcí, které mi brání nadále v tomto projektu prokračovat.
Protože jsem za těch 5 let získal spoustu skvělých zákazníků a kamarádů, je mi neskutečně líto, že se k tomuto kroku musím uchýlit.
Obchod se nedá dělat napůl, musí se dělat srdcem a na 100%, a to bohužel momentálně nejsem schopen.
Nepodařilo se nám najít firmu, která by obchod převzala a tak jsem nucen obchod USAmodel.cz ukončit.

Zboží, které u nás zakoupíte nebo jste v minulosti zakoupili, má nebo bude mít nadále platnou záruku 2 roky, žádných povinností se zbavovat nechceme.
Všechny položky, které máme na skladě půjdou do výprodeje se slevou 30%. Položky, které nejsou skladem, nebo se vyprodají nebudou na webu zobrazeny.
Kontakty jako je emailová schránka a tel. číslo budou nadále platné.

Pro případně více informací mě neváhejte kontaktovat.
Se srdečnou omluvou a s díky za pochopení.
Tomáš Březina, USAmodel.cz
Tomáš Březina
On30 úzkorozchodná americká železnice
z21/Multimaus/Rocrail
Uživatelský avatar
Tomas.Brezina
 
Příspěvky: 219
Registrován: úte 01 led, 2013 8:27 pm
Bydliště: Bošilec

Re: USAmodel.cz - KONEC

Příspěvekod Dovi » ned 14 dub, 2024 8:36 am

Obchod se nedá dělat napůl, musí se dělat srdcem a na 100%, a to bohužel momentálně nejsem schopen.
Nepodařilo se nám najít firmu, která by obchod převzala a tak jsem nucen obchod USAmodel.cz ukončit.

Je mi to líto nejen obecně (že zmizí obchod s modelovou železnicí), ale hlavně i kvůli Vám osobně. Viz též Úzkorozchodná trať Black Butte RR / On30 a taky vzpomínka na setkání s Vámi, na Vaši slušnost a celkové Vaše jednání par excellence - viewtopic.php?f=31&t=13158&start=30#p294392

A máte pravdu, že v jedné osobě se více pánům sloužit nedá - obchodu je potřeba se věnovat naplno, má-li člověka a jeho rodinu slušně uživit a vytvářet rezervy na horší časy. Navíc Česko je asi malá země pro samostatný úzce specializovaný obchod orientovaný čistě jen na US modelovou železnici.

P. S.
Ale zkusit provozovat klasický, třeba i skromný modelářský obchod se zde běžnými "středoevropskými mašinkami" (jako jeden z dalších zde v ČR fungujících) a k tomu tu oblast USA přidat jako bonus pro zájmovou klientelu, to by dávalo větší šance.
- v dětství H0 a následně N
- teď už si jen hraju (nemodelařím) s H0, H0e a H0f, analog+digi
Uživatelský avatar
Dovi
 
Příspěvky: 546
Registrován: pon 25 kvě, 2020 5:47 am


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Zdenek Valter a 3 návštevníků