Eshop Delta-model

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Eshop Delta-model

Příspěvekod Petr666 » ned 07 led, 2024 9:15 pm

Jsem v oboru železničního modelaření začátečník, ale dovolil bych si tady upozornit na jednoho nového výrobce stavebnic budov, protože jsem tady na fóru četl, že nejste všichni na FB :)
http://www.delta-model.cz
Šikovný kluk, dělal mi nějaké drobnější stavby na zakázku, má stavebnice budov jiné než ostatní výrobci, začal chodit i do opletalky na výměnné setkání. Myslím si, že si jeho tvorba zaslouží trochu reklamu, i když mi psal, tak se asi měsíc a půl nezastavil, a maká až se z laseru kouří :D Stáhl jsem nějaké fotky z jeho Facebooku, tak můžete podívat, jak mu to jde :)
Přílohy
8.jpg
4.jpg
7.jpg
Petr666
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 31 srp, 2023 9:10 am

Re: Eshop Delta-model

Příspěvekod hank » ned 07 led, 2024 11:18 pm

No vida. Některé kousky jsou sice poněkud free-lance, ale všechny na fotkách vypadají jako živé. A je sympatické, že se dal do věcí, které ještě nikdo nedělá. Nedávno jsme tu na jiném místě protřepávali zastávku s nákladištěm Černousy, tak se to třeba někomu bude hodit...
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6112
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: Eshop Delta-model

Příspěvekod TomHrom » pon 08 led, 2024 1:10 pm

Tak ti Petře děkuju za reklamu :) tu sámošku ti dám zadarmo! :D
Stavím TT kolejiště pro svoje syny a stavebnice budov pro ostatní modeláře... // www.delta-model.cz
TomHrom
 
Příspěvky: 34
Registrován: ned 23 čer, 2019 11:11 pm

Re: Eshop Delta-model

Příspěvekod TomHrom » pon 08 led, 2024 1:23 pm

hank píše:No vida. Některé kousky jsou sice poněkud free-lance, ale všechny na fotkách vypadají jako živé. A je sympatické, že se dal do věcí, které ještě nikdo nedělá. Nedávno jsme tu na jiném místě protřepávali zastávku s nákladištěm Černousy, tak se to třeba někomu bude hodit...


Díky! V eshopu jsou i věci které jsem kreslil před 3 lety, když jsem s tím začínal. Už jsem od té doby ale dostatečně a náležitě poučen :) A používám výkresy, fotky, metr, Google, a výlety s dětmi plánuju abych něco někde oběhl, apod :D Z drážních staveb je opravdová freelance jen zděná vodárna, to tam píšu. U jiných "divných" jsem doplnil info jak vznikly, často v podstatě tvořím na zakázku, podle přání, a podle toho to i vypadá (např. 2 malé výtopny).
Civilní stavby ale přiznávám, že jsou často tvořeny pouhou inspirací podle jiné skutečné budovy, je to dané i prostorem kolejiště které doma plánujeme a děláme (ale tchánovu chalupu Josefov 19 jsem udělal "skoro" přesně :D )
Zdraví Tomáš.
Stavím TT kolejiště pro svoje syny a stavebnice budov pro ostatní modeláře... // www.delta-model.cz
TomHrom
 
Příspěvky: 34
Registrován: ned 23 čer, 2019 11:11 pm


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků