kolmar.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

kolmar.cz

Příspěvekod prcek » úte 17 říj, 2023 6:37 am

Založeno k diskuzi o tomto e-shopu/prodejci abychom neplevelili vlákna věnovaná modelům.
--
Všechno je snadné, než to zkusíš sám.
prcek
 
Příspěvky: 507
Registrován: ned 05 dub, 2009 11:36 am
Bydliště: kousek jižně od Brna

Re: kolmar.cz

Příspěvekod Radek Strnad » úte 17 říj, 2023 5:22 pm

Já tedy nechápu, k čemu tohle téma???? Kolmar je modelář, který se snaží o produkci zajímavých modelů ČSD a oslovuje kolegy modeláře, aby si modely koupili nebo objednali a podpořili produkci. Jeho styl oslovení mě nijak nevadí a neuráží. Je prostě jeho a je jiný. Co je na tom......Neprodává telefony, kola, auta obrovské množině potencionálních zákazníků, kterým
se musí vnucovat, aby si něco koupili. Tady je to jiné. Modelář oslovuje kolegy modeláře, aby podpořili výrobu něčeho, co jen tak někdo mít nebude. Určitě si zase objednám. Zatím vždy dodržel vše, co slíbil.
KYKLOP68
Uživatelský avatar
Radek Strnad
 
Příspěvky: 1187
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:44 pm
Bydliště: Kostelec n.Čern.lesy

Re: kolmar.cz

Příspěvekod prcek » úte 17 říj, 2023 5:33 pm

Radek Strnad píše:Já tedy nechápu, k čemu tohle téma???? Kolmar je modelář, který se snaží o produkci zajímavých modelů ČSD a oslovuje kolegy modeláře, aby si modely koupili nebo objednali a podpořili produkci. Jeho styl oslovení mě nijak nevadí a neuráží. Je prostě jeho a je jiný. Co je na tom......Neprodává telefony, kola, auta obrovské množině potencionálních zákazníků, kterým
se musí vnucovat, aby si něco koupili. Tady je to jiné. Modelář oslovuje kolegy modeláře, aby podpořili výrobu něčeho, co jen tak někdo mít nebude. Určitě si zase objednám. Zatím vždy dodržel vše, co slíbil.


Přesně k tomuto. Nechtěl jsem, aby se diskuze o stylu komunikace a podobně míchala s diskuzí o konkrétním modelu. Nic víc, nic míň.
Ostatní prodejci tu mají také svůj koutek a modely se řeší jinde.
--
Všechno je snadné, než to zkusíš sám.
prcek
 
Příspěvky: 507
Registrován: ned 05 dub, 2009 11:36 am
Bydliště: kousek jižně od Brna

Re: kolmar.cz

Příspěvekod jamik22 » úte 17 říj, 2023 7:19 pm

Také nechápu vznik tohoto vlákna! Vzniklo na základě tohoto příspěvku:
Mne ty stranky pripadaji takove divne, takove strasne buranske. Pokud chce oslovit zakazniky, tak by se snad mohl pokusit o trochu slusnosti?

Odkdy na fóru hodnotíme grafické zpracování webů? Trochu mi to připomíná bajku O lišce na vinici. Nekoupím, tak pomluvím.
Takže nyní pozitivně:
U Kolmara jsem nakupoval několikrát. Vždy profesionální, rychlé, bezproblémové dodání. Osobně jim fandím, jak se snaží rozšiřovat sortiment TT modelů. :)
jamik22
 
Příspěvky: 481
Registrován: pát 22 úno, 2008 9:05 pm

Re: kolmar.cz

Příspěvekod vvitty » stř 18 říj, 2023 8:42 am

Mne ty stranky pripadaji takove divne, takove strasne buranske. Pokud chce oslovit zakazniky, tak by se snad mohl pokusit o trochu slusnosti?


Me teda ty stranky oslovily a kdybych delal TT tak si tam klidne predobjednavku udelam. Texty jsou sice trosku odvazne ale neshledavam tam nejakou neslusnost vuci potencialnim zakaznikum... aspon to vybocuje z bezneho stereotypu velkych eshopu.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: kolmar.cz

Příspěvekod Trainmaniak » stř 18 říj, 2023 9:21 am

Pan Lalák svůj web vzal prostě neformálně, jako když se baví s modeláři na setkání. Mně se to naopak líbí. Veškeré mé aktivity s jeho osobou mohu hodnotit stoprocentně kladně. Není to běžný prodejce, ale co se týče serióznosti, tak by nejspíš některé strčil do kapsy. I proto jsem jej podpořil alespoň odkazem, neb sám už mám polomáčenku.
Uživatelský avatar
Trainmaniak
 
Příspěvky: 1463
Registrován: pát 13 lis, 2009 7:54 am

Re: kolmar.cz

Příspěvekod Jirkátor » stř 18 říj, 2023 7:04 pm

Škoda, že dělá jen TT. :cry:
Tohle stavím já: viewtopic.php?f=1&t=12586
Uživatelský avatar
Jirkátor
 
Příspěvky: 1039
Registrován: stř 01 led, 2020 11:09 am
Bydliště: Veselí nad Lužnicí

Re: kolmar.cz

Příspěvekod hank » stř 18 říj, 2023 8:47 pm

Mám od něj manku a köfku, nákupy proběhly v naprosté pohodě a každému ho doporučím. Stránky e-shopu mě neurážejí, naopak si myslím, že jde o vítané oživení oproti některým jiným e-shopům. Těžko k tomu něco dalšího dodat. Jestli/až se mi zase strefí do mých přání a představ, určitě zase nakoupím.
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6114
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků