Igra model

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Igra model

Příspěvekod marian1311 » pát 07 dub, 2023 7:59 pm

Ahojte ,

chcel by som sa spytat na Vase skusenosti s objednavanim a hlavne naslednym dodanim objednaneho tovaru priamo u Igra model. Ja som este 24.2 objednal laserovanu stavebnicu /s postovnym viac ako 60 €/. Do doby kym som neuhradil , komunikacia promptna , odpovede na dotazy najneskor na druhy den komunikoval so mnou p. Filip KNOB. No potom co som zaplatil akoby sa zlahla zem. Dokonca sa mi ani neunuvali odpovedat na niekolo dotazov , ci obdrzali platbu. Pat tyzdnov od uhrady a nic sa nedeje, na maily vobec nereaguju. Objednavka je v stave ako som ju vytvoril pri objednani. Mam len ja smolu , alebo je to stand. spravanie tejto firmy. Je to moja prva objednavka priamo od Igra a teda som hodne sklamany ako firma pristupuje k zakaznikovi.
marian1311
 
Příspěvky: 113
Registrován: stř 16 kvě, 2012 6:16 am

Re: Igra model

Příspěvekod Martin70 » pát 07 dub, 2023 10:35 pm

Já jsem se před měsícem pokoušel objednat na jejich webu. Mají doručování přes GLS, ale nešlo mě to dokončit při zadání doručovací adresy a zadání varinty platby převodem. Poslal jsem jim email na info@igra s dotazem zda jde zvolit přímo ParcelShop, protože by mě řidič rozvozu pravděpodobně nezastihl doma a nemožnosti dokončit objednávku na jejich stránkách. Po měsíci žádná rekce. Takže bobek oni = bobek na ně já. :wink: V komunikaci jsou naprosto nespolehliví a to jim nedělá dobré jméno. :|
Zatím jsem vždy IGRA vozy objedenával přes prodejce a tak to případně zůstane.
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

Re: Igra model

Příspěvekod Ivan » sob 08 dub, 2023 5:33 am

Na eshopu jsem sice nic nebjednaval, ale asi 3x jsem jim psal a ani jednou nepřišla odpověď. Hlavně že mají všude kontakt :roll:
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1701
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: Igra model

Příspěvekod sPy-Ro » sob 08 dub, 2023 2:31 pm

Já si objednával vloni v létě, odpověď druhý den, zásilka do týdne...
sPy-Ro
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 11 led, 2014 11:08 am


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků