INFO - stavebnice pojezdu v TT (Brejlovec / Zamračená)

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

INFO - stavebnice pojezdu v TT (Brejlovec / Zamračená)

Příspěvekod Jarda H. » pon 19 kvě, 2008 7:59 pm

Na stránkách ES-Pečky jsem si všimnul novinky, stavebnice pojezdů vel TT pro naše (hodně oblíbené) lokomotivy :
18055 Stavebnice pojezdu pro lokomotivu Brejlovec cena:2199,-
18056 Stavebnice pojezd pro lokomotivu Zamračená cena:2199,-

odkaz na novinky zde : http://www.es-pecky.cz/modely.php?AnchorID=72&Lng=CZ
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod xxvojtikxx » stř 21 kvě, 2008 12:44 pm

Taky jsem si toho všimnul, ale nikde tam není, co to všechno obsahuje, což je za tu cenu docela podstatná záležitost. Jestli je tam někde schovaný motor, tak já ho teda nevidím. Ale zase za ty peníze mi přijde blbost (nebo drzost) aby to nemělo motor a byla to jen maketa.

Navíc trošku nepraktický je kupovat pojezd už s rámem, protože všechny odlitky a lepty jsou "v kuse" a muselo by se to uřezávat na tenhle rám. Tak nevím no...

Začínám si připadat trochu jako trouba že musím každýmu výrobci psát, co to všechno umí a jak to všechno vlastně je, protože z těch informací co najde normální člověk na webu, to bych brečel. A to není jen případ Peček.
xxvojtikxx
 
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 07 úno, 2008 10:32 am
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jarda H. » stř 21 kvě, 2008 3:09 pm

xxvojtikxx píše:Taky jsem si toho všimnul, ale nikde tam není, co to všechno obsahuje, což je za tu cenu docela podstatná záležitost. Jestli je tam někde schovaný motor, tak já ho teda nevidím. Ale zase za ty peníze mi přijde blbost (nebo drzost) aby to nemělo motor a byla to jen maketa.


Ano, souhlasím s tebou - s ohledem na cenu by to "mělo" mít motor :wink: Pokud ne, je to dle mého DRAHÝ :cry: !

xxvojtikxx píše:..... Začínám si připadat trochu jako trouba že musím každýmu výrobci psát, co to všechno umí a jak to všechno vlastně je, protože z těch informací co najde normální člověk na webu, to bych brečel. A to není jen případ Peček.

Taky souhlas, zde v konkrétním případě jen malý obrázek, cena a dál NIC - nešlo to otevřít, rozklíčovat co sada obsahuje atd.

Já to sem hodil hlavně jako informaci, že něco takového existuje, ale pravda je jak píšeš výše v textu :!:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod xxvojtikxx » stř 21 kvě, 2008 3:33 pm

Logiku mi to bude dávat, až začne ES produkovat ještě kastli brejlovce (jestli už teda neprodukují?) která bude zase bez rámu :) Ideálně tak za 800 Kč, takže máme krásný polotovar v kvalitě BDDP za krásných 3000 Kč :)

I když jak znám český kupující, jsou schopný jim vykoupit za tejden zásoby se slovy "jééé hotovej pojezd i s rámem, to už jen nasadím odlitek a je to", aniž by je zajímalo, co vlastně kupují...

Ale tak to už je trochu mimo téma :oops:
xxvojtikxx
 
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 07 úno, 2008 10:32 am
Bydliště: Praha

Příspěvekod JBr » stř 21 kvě, 2008 3:50 pm

Mimochodem, kdyz uz jsme u tech stavebnic, pojezdu a T478, tak si dovolim mirnou odbocku... Hekttor zacal delat v TT stavebnice masek podvozku CKD s rozvorem 2,4 metru, takze presne padnouci na kocoury, brejlovce, zamracene. A vypadaji dost dobre.
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Příspěvekod xxvojtikxx » stř 21 kvě, 2008 4:03 pm

Pečky je mají myslím i samotné z polyuretanu taky. Je super že se dá konečně vybírat z víc výrobců, ještě před dvěma měsíci to bylo téměř k nesehnání.
xxvojtikxx
 
Příspěvky: 124
Registrován: čtv 07 úno, 2008 10:32 am
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jarda H. » stř 21 kvě, 2008 4:19 pm

Masky podvozku / tedy jejich odlitek / jsem u ES Pečky viděl taky - bohužel :wink: ?! Dle fotky mi připadají dost hrozné ? Ale třeba je to jen kvalitou fotky ?! Oproti tomu leptík od "hekttoru" je parádní :shock: :!:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2794
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod VoVo » stř 06 srp, 2008 7:20 pm

Svůj příspěvek jsem se rozhodl odstranit jako nesouhlas s praktikami, které zde probíhají ze strany majitele diskuzního fóra, kdy jsou nezištně míněné diskuze a poskytnutné informace od modelářů zneužívány pro komerční aktivity, překrucovány, je zde na úkor komerčních aktivit omezováno svobodné vyjadřování, probíhá neustálé řízení diskuzí, zamykání vláken, odstraňování příspěvků a sám vlastník se zde chová mnohem méně vhodně a slušně, než co ostatním uživatelům vyčítá. Nashledanou v lepších časech :)
Přátelé, tak s tímhle fórem, já jsem skončil.
Uživatelský avatar
VoVo
 
Příspěvky: 383
Registrován: pon 16 čer, 2008 11:58 am
Bydliště: kdekoliv, hlavně mimo toto fórum :)


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron