IT Vlaky

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: IT Vlaky

Příspěvekod Kavka_ » pát 06 led, 2023 1:14 pm

Nevím, ale já na jejich webu novinky vidím - zatím tedy především modely od PIKO.... (a koukám na TT)
https://www.itvlaky.cz/zeleznice/?dd=2&pv25=16

V.K.

Edit: Ještě mne napadá, oni mají ten svůj inventrurní týden, kdy viditelnost některého zboží záměrně vypínají, tak jestli to není ještě tím....
TT, V. - VI. epocha, ČD
- kolejiště realizovaná na malých plochách neškodí v jakémkoli množství -
Uživatelský avatar
Kavka_
 
Příspěvky: 421
Registrován: pon 01 úno, 2016 10:03 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: IT Vlaky

Příspěvekod kpt.Budha » sob 07 led, 2023 8:00 am

Ok, díky
kpt.Budha
 
Příspěvky: 15
Registrován: pát 08 led, 2021 8:54 pm

Re: IT Vlaky

Příspěvekod Kudláš » pát 14 črc, 2023 12:21 am

Ano, horor s názvem MTB zažili asi všichni. U IT Vlaky jsem objednal asi před měsícem plzeňskou 363.006 ČD CARGO. Model přijde po dvou dnech. Ale hned při první jízdě světla svítí naopak. Když jedu dopředu, svítí červená světla místo bílých a k tomu reflektor. Zasílám hned zpět do IT Vlaky a ti to zasílají do Prahy. Po třech týdnech mi přijde model zpět, přímo z Prahy od MTB, a tentokrát světla nesvítí vůbec. Opět zasílám do Prahy a za další 2 dny se najednou model vrací. Teď když jedu dopředu, svítí i bílé i červené světla a do toho ještě reflektor. Fakt hrůza. To už je lepší koupit nějakou od A.C.M.E. a přestříkat. Už fakt nevím, co dál.
Kudláš
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 13 úno, 2023 1:27 pm

Re: IT Vlaky

Příspěvekod Dovi » pát 14 črc, 2023 5:21 am

Díky za podělení se o zkušenost s kvalitou výstupní kontroly a hlavně pak s firemním servisem a pohrdavým přístupem k zákazníkovi.

Ale za toto nemůže obchodník (zde např. itvlaky).
Je to vizitka známé firmy MTB.
- v dětství H0 a následně N
- teď už si jen hraju (nemodelařím) s H0, H0e a H0f, analog+digi
Uživatelský avatar
Dovi
 
Příspěvky: 544
Registrován: pon 25 kvě, 2020 5:47 am

Re: IT Vlaky

Příspěvekod Ivan » pát 14 črc, 2023 8:12 am

U MTB platí pro mne jedno pravidlo. Zásadně osobní odběr, ušetří to spoustu času.
většinou objednávám v době předobjednávky a obchodník pak mívá na prodejně více kusů a já si vyberu ten nej. Mám od nich 3 výrobky a u všech jsem vybíral ze 3 kusů a jeden z nich byl pokaždé dle mého rovnou na vrácení. Ve výsledku jsem ale vcelku spokojen.
Ostatní výrobce nemám problém objednávat a vyzvedávat na poště či zasillovně.

A ještě poznámka k IT vlaky. Sice nabízejí nějakou kontrolu před obesláním (samozřejmě za poplatek), ale co jsem tak slyšel, tak kontrola spočívá max v projetí a moc neřeší, zda to svítí a nebo funguje kinematika. Obchod jede hodně na objem a moc mne nezaujal. Mám raději jiné prodejce s osobnejsim přístupem.
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1701
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: IT Vlaky

Příspěvekod vvitty » pát 14 črc, 2023 5:37 pm

Kudlas: mate k te 363 protokol z opravy u vyrobce? Ja jen ze za posledni mesic v MTB evidenci oprav zadna 363 na servisu nebyla... tak jestli to treba "neopravoval" nekdo jiny...

Pokud to chcete opravit tak dejte kontakt a u vyrobce to normalne opravi, i kdyz tohle by mel primarne resit obchodnik co model prodal...
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků