IT Vlaky

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: IT Vlaky

Příspěvekod hanibal » úte 24 lis, 2020 8:58 am

Proč bych měl být podle tebe zaujatý?, kdyby zboží přišlo jak bylo objednané a neslibovali hory doly tak ani nemrknu ale pokud nabízejí zboží které nemají předem dohodnuté a dělají z lidí pitomce, tak je asi něco špatně a zaráží mě, že v dnešní době je ještě takový obrovský rozdíl mezi Německými a Českými prodejci, pořád nic jim neříká NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN! Pro hopetera!
hanibal
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 29 lis, 2014 9:38 am

Re: IT Vlaky

Příspěvekod hank » úte 24 lis, 2020 9:45 am

hanibal: Myslím, že sis spletl fórum. Tohle opravdu nejsou Parlamentní listy ani Nová republika... :mrgreen:
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6104
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: IT Vlaky

Příspěvekod hopeter » úte 24 lis, 2020 9:51 am

Mám pocit , že my všichni co nakupujeme u ITvlaky bez problémů můžeme za to, že "náš zákazník náš pán" nedostal co chtěl... :mrgreen:
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3040
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: IT Vlaky

Příspěvekod Brejla » úte 24 lis, 2020 10:22 am

hanibal píše:Proč bych měl být podle tebe zaujatý?, kdyby zboží přišlo jak bylo objednané a neslibovali hory doly tak ani nemrknu ale pokud nabízejí zboží které nemají předem dohodnuté a dělají z lidí pitomce, tak je asi něco špatně a zaráží mě, že v dnešní době je ještě takový obrovský rozdíl mezi Německými a Českými prodejci, pořád nic jim neříká NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN! Pro hopetera!


Tak se na ně vykašli a nakupuj jinde. Mně taky tato vypečená "firma" dvakrát podvedla a třetí šanci už jim nedám. Mám své ověřené dodavatele a není důvod riskovat u podobných ..... jako je IT VLAK.
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: IT Vlaky

Příspěvekod Gulda » úte 24 lis, 2020 1:01 pm

...přesně, s vypečenými IT ....nakupuji v ,,železničním modelářství,, a ušetřil jsem tisíce :D
guli
Gulda
 
Příspěvky: 82
Registrován: ned 21 zář, 2008 11:54 am
Bydliště: Bučovice

Re: IT Vlaky

Příspěvekod Jacek » úte 24 lis, 2020 1:55 pm

hanibal píše:...zaráží mě, že v dnešní době je ještě takový obrovský rozdíl mezi Německými a Českými prodejci, pořád nic jim neříká NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN! Pro hopetera!

Vy jste dle příspěvků v různých vláknech zřejmě jeden z těch co si toto heslo vykládají jako "obchodník, můj otrok". To je taky jev, který je jen u nás. Lidi, kteří chtějí všechno pokud možno včera, požadují, aby obchodník pomalu padal na kolena a rozvinoval červený koberec. A běda jak se zákazníkovi něco znelíbí, okamžitě reklamace, hrozby čoikou, pomlouvání na fórech a sítích.

Pro nezkreslený pohled je třeba vždy vidět pohled i z druhé strany... I ti zákazníci v Německu jsou chováním na zcela jiné úrovni :!:
Stránky o modelové železnici TT, digitál, zvuky http://www.jacek-modely.cz
Uživatelský avatar
Jacek
 
Příspěvky: 887
Registrován: sob 20 led, 2007 10:03 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: IT Vlaky

Příspěvekod Brejla » úte 24 lis, 2020 2:08 pm

Jacek píše: Pro nezkreslený pohled je třeba vždy vidět pohled i z druhé strany... I ti zákazníci v Německu jsou chováním na zcela jiné úrovni :!:


S takovým generalizováním bych si dovolil nesouhlasit. Zrovna v Německu spolupracuji s mnoha firmami a často i nakupuji v jejich obchodech a ze zkušeností bych řekl, že je tam i vzhledem k mnohem širšímu národnostnímu spektru mezi zákazníky mnohem větší rozdíl v jejich chování než u nás. Extrémy na obě strany jsou tam dost časté.
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: IT Vlaky

Příspěvekod hank » úte 24 lis, 2020 4:42 pm

Jenže ona se i kritika dá zformulovat slušně. Já jsem nereagoval ani tak k meritu věci jako spíš na způsob vyjadřování. Pořád doufám, že zdejší diskuse neupadne na úroveň některých nejmenovaných profláklých webů. Proto jsem se k tomuto diskutujícímu už dvakrát ozval dost neomaleně - na hrubé pytel hrubá lata.
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6104
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: IT Vlaky

Příspěvekod sPy-Ro » úte 24 lis, 2020 9:24 pm

Nezapomeň si dupnout hanibal, to prý pomáhá. :lol:
sPy-Ro
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 11 led, 2014 11:08 am

Re: IT Vlaky

Příspěvekod hanibal » čtv 26 lis, 2020 6:52 pm

Ty asi dupeš dost často ale asi to u tebe nepomáhá!
hanibal
 
Příspěvky: 20
Registrován: sob 29 lis, 2014 9:38 am

Re: IT Vlaky

Příspěvekod Rudolf » čtv 26 lis, 2020 8:28 pm

Konec diskuze, vyřiďte si to přes SZ !

Admin
Uživatelský avatar
Rudolf
 
Příspěvky: 917
Registrován: ned 08 říj, 2006 11:10 am
Bydliště: Strakonice

Re: IT Vlaky

Příspěvekod PepinTt » pát 27 lis, 2020 11:02 am

S IT vlaky (stejně jako s TT modelářem z vedlejšího chlivku) mám zatim vždy dobrou zkušenost, rychlá komunikace,rychlé dodání a zatim i cenu u věcí co nebyly skladem dodrzely. Co se mi nelíbí v poslední době, jsou jakoby nasazené ceny a následně ,,akce" za cenu +- stejnou jako má konkurence. Trochu to zavání klamáním zákazníka. Třeba prestavniky MP1 se prodávají běžně za zhruba +- 300,-.Jejich normální cena 504,- mě přijde nasazená.
Přílohy
Screenshot_20201127-114720_Samsung Internet.jpg
Já modelařím jen pro radost,dokonalé modely by měli dělat ti co se tím živí
PepinTt
 
Příspěvky: 142
Registrován: sob 28 říj, 2017 8:58 pm
Bydliště: Olomoucký kraj

Re: IT Vlaky

Příspěvekod Michal Šuhajda » pát 27 lis, 2020 11:49 am

Není to tím, že dnes Black Friday? Tato praxe je celkem populární i u dalších obchodníků mimo modely, a zrovna ten černý pátek přispívá ke zvýšenému výskytu podobných "akcí"
-MiŠ-
Velikost H0, ČSD
Jméno a příjmení je v nicku, nemám potřebu se skrývat
Michal Šuhajda
 
Příspěvky: 2383
Registrován: pon 23 říj, 2006 9:57 am
Bydliště: Plzeň - střed

Re: IT Vlaky

Příspěvekod Tomas Lebeda » pát 27 lis, 2020 1:31 pm

To, že to dělají i jiné obchody jako běžnou praxi, podle mě nevylučuje, že to zavání klamáním zákazníka.
Tomas Lebeda
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte 24 led, 2017 12:41 pm
Bydliště: Praha 6

Re: IT Vlaky

Příspěvekod prcek » pát 27 lis, 2020 1:35 pm

Svinska praxe to je, ale klamani zakaznika asi ne.
Pokud dodane zbozi odpovida popisu a cena je predem znama, tak tam podvod je jen v tom, ze si myslite, ze je to vyhodnejsi, nez obvykle. Porad ovsem mate moznost posoudit, zda dane zbozi za danou cenu chcete, nebo ne.
Nezastavam se jich, ale klamani zakaznika je striktne vzato neco jineho.
--
Všechno je snadné, než to zkusíš sám.
prcek
 
Příspěvky: 507
Registrován: ned 05 dub, 2009 11:36 am
Bydliště: kousek jižně od Brna

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků