Pojezdy.eu

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Jirka Dvorak » čtv 22 říj, 2020 8:35 am

Má někdo konkrétní informaci jak to s obchodem momentálně vypadá? Mám zaplacenou a nevyřízenou objednávku od července a na e-mail nikdo nereaguje. Telefon jsem zkoušel pouze dvakrát, ale pokaždé se stejným výsledkem - volané číslo je nedostupné. Takže ztrácím optimismus, přestože z minulosti mám dobrou zkušenost. j.
Uživatelský avatar
Jirka Dvorak
 
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 01 led, 2009 8:22 pm
Bydliště: J. Hradec

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Trixt » čtv 22 říj, 2020 9:04 am

No popravdě netuším, neb vždy se dalo s panem Pohořelým spojit minimálně telefonicky a i zdejší fórum pravidelně navštěvoval. Aktuálně je to tak, že sem zavítal naposledy minulý pátek a jak již bylo napsáno, telefonní číslo je minimálně dva dny nedostupné. Snad ho nedohnal COVID nebo jiný zdravotní problém.
TT, panel 2520x1010 mm, epocha V, centrála DR5000, sběrnice LocoNet, sw RocRail, TC, MP1
Trixt
 
Příspěvky: 1328
Registrován: stř 13 čer, 2018 9:44 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Tomas Lebeda » čtv 22 říj, 2020 10:10 am

Já mám více jak 14 dní objednané skladové zboží s osobním vyzvednutí.
Taktéž jsem nedostal odpoveď na své maily.
Nicméně veřím, že je to pouze drobné zdržení a vše se vyřeší.
Doposud jsem měl s tímto obchodem jen dobré zkušenosti.
Tomas Lebeda
 
Příspěvky: 282
Registrován: úte 24 led, 2017 12:41 pm
Bydliště: Praha 6

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Robert Lebl » čtv 22 říj, 2020 10:35 am

Musím se bohužel také přidat k čekatelům na zaplacené zboží, a to už od června! Na e-maily nebylo reagováno a tak jsem zkoušel telefon. Dvakrát jsem s panem Pohořelým mluvil a pokaždé mi slíbil, že ještě týž týden zboží zašle. Nestalo se ovšem nic a utekly další týdny! Pro mě je tohle ze strany obchodníka velice neseriózní jednání! Zvláště když vidím, kolik lidí má stejný problém.
H0
kitařina-bojovka
Robert Lebl
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 10 úno, 2009 8:53 am
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod MirekTT » čtv 22 říj, 2020 11:06 am

Je to éšop "jednoho muže" se všemi atributy, které to přináší. Viktor Pohořelý není ten typ, který by se vysloveně zapíral. Aspoň já s ním tuto zkušenost nemám. Předem zaplacené zboží je nepříjemné, o tom žádná. Zkusil bych vyčkat, nějaký důvod mít bude.


Ad covid. U všech éšopů jsem přešel na úhrady dobírkou. Nikdy nevím, kdo co provozuje a kolik lidí kolem toho chodí. Někoho zatkne karanténa a nemůže ani poslat balík. S tímto vědomím poslední dobou objednávám a nemám problém.
Upozornění! Toto je diskuzní fórum, a ne vševědopedie absolutních pravd!
www.ModulyBrno.cz
MirekTT
 
Příspěvky: 2573
Registrován: stř 03 pro, 2008 7:39 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod prcek » čtv 22 říj, 2020 1:36 pm

Mne pred casem odpovidal na e-mail, v tom smyslu, ze resi(l) nejake rodinne zdravotni problemy. Tak mozna ma stale nejake trable...
Pro nekoho pozde, ale Mirkova rada je momentalne rozumna. Uz se mi stalo u jinych e-shopu, ze zrusili obednavku "z technickych duvodu" atp.
--
Všechno je snadné, než to zkusíš sám.
prcek
 
Příspěvky: 507
Registrován: ned 05 dub, 2009 11:36 am
Bydliště: kousek jižně od Brna

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod jipol57 » čtv 22 říj, 2020 4:28 pm

Já taky platívám často předem, ale ne až tak moc dopředu. Až je skutečně objednané zboží k odeslání, tak teprve peníze převedu. A tak to bývalo taky s p. Pohořelým, že objednávka přešla ve vzájemnou mailovou komunikaci. A taky to často bylo s oboustrannou důvěrou, že balík a převod šli současně. Ne čekání na peníze, potom balík.
Tak si myslím, že v tom bude nějaký závažný důvod.
jipol57
 
Příspěvky: 1186
Registrován: pát 06 dub, 2018 5:18 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod marek74 » ned 25 říj, 2020 9:24 pm

Tak by mohl mít trochu slušnosti a oznámit to tady všem.
marek74
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 20 říj, 2020 3:00 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Trixt » ned 25 říj, 2020 9:29 pm

marek74: Pokud by to byl vážný zdravotní důvod, pak nám to tady asi těžko oznámí. Pořád platí to, že zde se objevil naposledy 16. října a že dříve se zde objevoval pravidelně. Já osobně doufám, že to dobře dopadne a že se nám brzy ozve.
TT, panel 2520x1010 mm, epocha V, centrála DR5000, sběrnice LocoNet, sw RocRail, TC, MP1
Trixt
 
Příspěvky: 1328
Registrován: stř 13 čer, 2018 9:44 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Radek Strnad » pon 26 říj, 2020 6:47 am

Já jsem jim poslal peníze předem, aniž bych čekal jakýkoliv problém. Pan Pohořelý byl vždy naprosto spolehlivým obchodním partnerem. 19.10. mi přišel potvrzující mail, že platba byla přijata a zboží bude už, už odesláno. Zatím nic........ :(
KYKLOP68
Uživatelský avatar
Radek Strnad
 
Příspěvky: 1187
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:44 pm
Bydliště: Kostelec n.Čern.lesy

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod vvitty » pon 26 říj, 2020 9:21 pm

Omlouvam se za komplikace a vypadek sluzeb, navrat k "normalnimu" provozu (nakolik to v dnesni dobe lze) je pomalejsi nez jsem cekal :roll: .
Vetsi mnozstvi zasilek bylo expedovano v patek (Zasilkovna/DPD), dalsi budou expedovany ve stredu (Posta) a dalsi opet koncem tydne. Verim ze do konce pristiho tydne bude vse co ceka vyrizeno nebo alespon budou mit zakaznici informaci o polozkach ktere pripadne nejsou skladem a jejich ocekavane dostupnosti.
----------------------
O penize nikdo neprijde, kdokoliv pozada o vraceni platby tak ji samozrejme dostane zpet.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2626
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Trixt » pon 26 říj, 2020 9:42 pm

Vítejte zpět, už jsme se báli, že se stalo něco špatného. A co zvukové dekodéry Zimo, již došly?
TT, panel 2520x1010 mm, epocha V, centrála DR5000, sběrnice LocoNet, sw RocRail, TC, MP1
Trixt
 
Příspěvky: 1328
Registrován: stř 13 čer, 2018 9:44 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod vvitty » čtv 29 říj, 2020 11:08 pm

Dneska jsem hodil nejake zasilky na postu, zapomel jsem ze streda je svatek. Z tech co se ozvali zde napr. pro pana Lebla.
Dalsich asi 30 zasilek na postu a zasilkovnu je zabalenych a odejdou v nejblizsich dnech. O vikendu budu pokracovat.
Na dekodery netrpelive cekam.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2626
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Trixt » pát 30 říj, 2020 7:19 am

Díky za info, také se těším, až dekodéry dojdou. Tak ať se daří. :)
TT, panel 2520x1010 mm, epocha V, centrála DR5000, sběrnice LocoNet, sw RocRail, TC, MP1
Trixt
 
Příspěvky: 1328
Registrován: stř 13 čer, 2018 9:44 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Robert Lebl » pát 30 říj, 2020 10:49 am

Zásilka dnes dorazila a obdržel jsem i dárek za dlouhé čekání. Děkuji. RL
H0
kitařina-bojovka
Robert Lebl
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 10 úno, 2009 8:53 am
Bydliště: Jindřichův Hradec

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků