OKvláčky

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

OKvláčky

Příspěvekod mpinta » úte 03 kvě, 2016 3:02 pm

Kontakt: http://www.okvlacky.cz/ OKvláčky.cz, Jiří Zemanec, Lukavec 100, 410 02 Lovosice
Objednávka 23.2.2016. 5 položek Auhagen a Noch, 3 položky SKLADEM, u dvou termín dodání 2 - 4 týdny.
29.3.2016 mail - zdvořilý dotaz, co je s objednávkou. Bez reakce.
23.4.2016 další mail - co je s objednávkou, proč nereaguje na mail? Bez reakce.
3.5.2016 Telefonický hovor, p. Zemanec - Žádná omluva, žádné vysvětlení. Protože pán přešel k nějakým blábolům o tom, že by se měli vyměnit... jen jsem sdělil, že objednávku zruším.
Mailem jsem následně objednávku zrušil.

Takto si tedy internetový obchod v železničním modelářství nepředstavuji.
Pan Zemanec se na mne už kdysi obrátil, chtěl poradit, a přestože jeho dotaz nebyl moc jasný, obšírně jsem se mu snažil mailem, který mne stál několik hodin času, pomoct. Celkem se mi za to dobře odvděčil. :(
Jeho eshop jsem vybral právě proto, že jsem s ním už dřív komunikoval a také pro zboží, které jsem jinde nenašel.
Martin (LokoPin)
Uživatelský avatar
mpinta
 
Příspěvky: 783
Registrován: úte 08 led, 2008 11:55 am
Bydliště: Písek

Re: OKvláčky

Příspěvekod greenery » úte 03 kvě, 2016 3:58 pm

.... zboží, které jinde není, neobvyklé nabídky,......... bývá pro mne podezřelé :-)
greenery
 
Příspěvky: 1058
Registrován: úte 04 pro, 2007 10:12 pm

Re: OKvláčky

Příspěvekod Kulsud » úte 03 kvě, 2016 6:21 pm

Osobní jednání v obchodě na pohodu. Ochota, vstřícnost i spolupráce. To jde panu Zemancovi nejlépe. E-shop a telefon nevím. Je na to sám.
Kulsud
 
Příspěvky: 420
Registrován: stř 23 říj, 2013 7:52 am

Re: OKvláčky

Příspěvekod Miloš Pavlát » stř 04 kvě, 2016 8:24 am

Mám možnost osobního jednání, které vždy proběhlo k mé spokojenosti. E-shop proto neřeším.
Miloš Pavlát
Přechod z poloviční nuly na plnotučnou nulu.
Uživatelský avatar
Miloš Pavlát
 
Příspěvky: 328
Registrován: stř 05 lis, 2014 7:27 am
Bydliště: Praha 3 - Vinohrady

Re: OKvláčky

Příspěvekod RSC » ned 08 kvě, 2016 5:59 am

Jeho slova po zavolání: TT eshop není aktuálností v pořádku, protože se věnuji především H0. Měl bych TT dát dohromady... :lol: Pravdou je, že ani za rok po tomto výroku neudělal v této oblasti nic. (Za TT vůz bych mu vystřílel položky z webu, co tam nemají co dělat, jinak to vypadá jako jistý obchod v Letovicích :idea: . Aktuálnost i u položek, které mají být skladem, je rozhodně velmi volná.
On občas nějaké ty věci, které nikde nejsou opravdu má či měl, ikdyž se tomu snad ani věřit nedalo. Tuhle jsem si takto pár věcí objednal a nespoléhal na to že jsou. A k tomu jako malý trest k aktuálnosti i položky, které si jaksi mnoho měsíců zapomněl přecenit a čekal jsem co bude, protože jsem si ověřil, že skladem jsou. :lol: Musím říci že se zachoval velkoryse a ani o tom nedebatoval, takže to přijal jako král a objednal a došly a také okamžitě zmizely z webu. :mrgreen:
Ano telefon je lepší než mail. :idea:

Já tedy k tomuto shopu takto přistupuji - lehce s nadhledem... jinak si myslím po několika nákupech, že rozhodně p. Zemanec není někdo typu Letovice a v telefonu lze vše ověřit a vyzjistit a na pohodu a pak to sedí. Maily občas trvají na vyřízení X dní... Párkrát jsem již zapomněl, že jsem se na něco dotázal a odpověd pak přišla. 8)

Pokud extra rychlou a přesnou email odpověď tak: TTmodelar, IT vlaky (z mé zkušenosti), setavil bych pořádní i dále....
Uživatelský avatar
RSC
 
Příspěvky: 519
Registrován: sob 28 bře, 2015 4:07 pm
Bydliště: Pardubice

Re: OKvláčky

Příspěvekod hank61 » ned 08 kvě, 2016 10:18 am

Od pana Zemance /okvlacky.cz/ mám několik lokomotiv, vagonu a nějaké kolejivo. Osobně spokojenost a dobrá zkušenost. Možná i proto, že si do jeho prodejny v Lukavci u Lovosic po předchozí domluvě většinou zajedu osobně.:-) Je ovšem pravdou, že aktualizace webu nepatří mezi jeho silné stránky :-)
Celoživotní hračička ;-)
https://hank61.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
hank61
 
Příspěvky: 2488
Registrován: sob 15 bře, 2014 5:42 pm
Bydliště: Hořovice

Re: Internetové obchody

Příspěvekod FloP » pát 06 led, 2017 12:43 pm

...těšil jsem se, že si opět udělám radost krásným modelem od Brawy, t.č. je v jednom obchodě ve výprodeji a ouha, zase jsem si udělal "radost" a nestačil jsem :roll:

PICT1594.JPG

PICT1598.JPG

PICT1597.JPG


...tak bohatou fantazii, jakou má výstupní kontrola Brawy, ještě němám :lol:
FloP
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 22 lis, 2012 10:52 am

Re: Internetové obchody

Příspěvekod FloP » pát 13 led, 2017 11:50 am

... a není vůbec málo otrlý, po týdnu dělá "mrtvého brouka" :!: další nákup raději v jiném obchodě.

PICT1595.JPG
FloP
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 22 lis, 2012 10:52 am

Re: Internetové obchody

Příspěvekod George V. » pát 13 led, 2017 12:53 pm

Ten dotyčný by si klidně mohl přejmenovat firmu...K.O.Vláčky se přímo nabízí...
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Re: Internetové obchody

Příspěvekod miroslav lengyel » pát 13 led, 2017 3:39 pm

Svého času jsem si objednal zboží,objednávka potvrzena a ve finále mi byly nabídnuty jiné vozy než jsem chtěl. :twisted: Takže jsem všechno zrušil a konec,mám jiného dodavatele,který je spolehlivý,případně si zajedu k sousedům. :P
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Internetové obchody

Příspěvekod Brejla » pát 13 led, 2017 5:28 pm

Mohu potvrdit taky negativní zkušenosti s OK. V roce 2015 velmi problematické, v roce 2016 tragedie, nadále nepoužitelné a problém jsem vyřešil naprosto stejně.
Brejla
 
Příspěvky: 1421
Registrován: sob 18 črc, 2015 8:25 am

Re: OKvláčky

Příspěvekod tusakvlasta » pon 23 led, 2017 9:00 pm

hank61 píše:Od pana Zemance /okvlacky.cz/ mám několik lokomotiv, vagonu a nějaké kolejivo. Osobně spokojenost a dobrá zkušenost. Možná i proto, že si do jeho prodejny v Lukavci u Lovosic po předchozí domluvě většinou zajedu osobně.:-) Je ovšem pravdou, že aktualizace webu nepatří mezi jeho silné stránky :-)

S tím mohu taky souhlasit, objednám a když jedu okolo vyzvednu. Žádný problém jsem nikdy neměl, ale pravda je že eshop a jeho aktualizace nic moc. Asi nestíhá.
FloP by měl taky k těm obrázkům dodat že ten motorák od Brawy u něj koupil výrazně levněji než se daly koupit všude jinde a hlavně už skoro nebyly k dostání. Asi B-čkový kusy. Já měl kliku a měl jsem jen křivě svítící jedno světlo (zdeformovaný světlovod). Opraveno svépomocí a spokojenost.
Uživatelský avatar
tusakvlasta
 
Příspěvky: 223
Registrován: úte 21 pro, 2010 11:03 pm

Re: OKvláčky

Příspěvekod FloP » pon 23 led, 2017 9:26 pm

...cituji sám sebe: "...těšil jsem se, že si opět udělám radost krásným modelem od Brawy, t.č. je v jednom obchodě ve výprodeji a ouha..."

a doplňuji, že ve výprodeji set byl, ale že se jedná o poškozené modely, to tam uvedeno nebylo :!:
FloP
 
Příspěvky: 218
Registrován: čtv 22 lis, 2012 10:52 am

Re: OKvláčky

Příspěvekod crea79 » pát 08 pro, 2017 2:55 pm

Taky přidám jednu zkušenost. Na jejich stránkách jsem našel model, který se sice již nevyráběl, ale bylo napsáno na objednávku.
Model jsem si tudíž objednal. Přišel mi mail, že zboží bylo objednáno. Po deseti minutách mi přišel další mail, že objednávka byla zrušena bez jediného vysvětlení! Tudíž jsem poslal mail prodejci, kde jsem se ptal, proč mi byla objednávka zrušena bez jediného vysvětlení. Dodnes jsem se nedočkal odpovědi!
A poslední zkušenost, objednán model, který je na webu skladem. Když jsem se po dvou dnech dotázal, kdy si ho můžu osobně vyzvednout, mi přišla odpověď, že je model objednán a že bude za 14 dní, na dotaz proč je objednán, když byl v době objednávky skladem jsem opět odpověď nedostal. 14 dní dávno uběhlo a nic se neděje.
crea79
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob 02 srp, 2008 9:48 am

Re: OKvláčky

Příspěvekod tomas1980 » úte 12 kvě, 2020 4:11 pm

Neví někdo co se deje s okvlačky mám u nich objednávku ale nelze s nimi komunikovat na email neodpovídají a na tel. vubec ?
tomas1980
 
Příspěvky: 62
Registrován: pon 10 pro, 2018 12:31 pm

Další

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků