OKvláčky

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: OKvláčky

Příspěvekod Lukas » ned 26 črc, 2020 9:08 pm

Takže ok vlacky radši ne? Maji tam model skladem kde jinde není....
Lukas
 
Příspěvky: 204
Registrován: čtv 05 lis, 2009 10:57 pm
Bydliště: Stepanov

Re: OKvláčky

Příspěvekod shiso » pát 07 srp, 2020 8:42 am

Ja Na OK vlacky objednavku nekdy ve stredu, zrovna na model, ktery nikde jinde uz nemaji. I jsem si tam s nekym psal zda jej maji opravdu skladem. Prislo mi potvrzeni o objednavce, tak cekam na pokyny k platbe a pak co a jak prijde... Dam vedet jak to dopadlo :D
shiso
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř 26 říj, 2011 8:01 pm

Re: OKvláčky

Příspěvekod Zippich » pát 07 srp, 2020 10:10 am

Lepší je zavolat o úředních hodinách přímo do krámu v Ústí a zeptat se: "pane OK-Vláčkaři, fakt to máte na skladě?" A on to ověří a ochotně odpoví. Je to nadšený vláčkař s hezkým kamenným obchodem, ale v aktualizaci webu má často mezery...
Zippich
 
Příspěvky: 385
Registrován: pát 05 led, 2007 8:00 am
Bydliště: Českolipsko

Re: OKvláčky

Příspěvekod JaroHo » pát 07 srp, 2020 12:26 pm

já mám první zkušnost, objednáno Bdms H0, zaplaceno, třetí den doručeno.
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1428
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: OKvláčky

Příspěvekod shiso » úte 11 srp, 2020 10:27 am

shiso píše:Ja Na OK vlacky objednavku nekdy ve stredu, zrovna na model, ktery nikde jinde uz nemaji. I jsem si tam s nekym psal zda jej maji opravdu skladem. Prislo mi potvrzeni o objednavce, tak cekam na pokyny k platbe a pak co a jak prijde... Dam vedet jak to dopadlo :D


Dnes zbozi dorazilo. Dobre zabaleno, s fakturou. Za mne tedy spokojenost :D
shiso
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř 26 říj, 2011 8:01 pm

Re: OKvláčky

Příspěvekod JaroHo » čtv 14 led, 2021 11:48 am

Od OK vláčky druhá zásilka:
AC52981 restaurační vůz WRmz815 Najbrt ČD
AC52750 rychlíkový vůz 2. třídy Bmz 235 najbrt ČD
RO64644 Rychlíkový vůz Eurofima 2.tř., ČD, Ep.VI
RO64644_2 Rychlíkový vůz Eurofima 2.tř., ČD, nové číslo

vše v pořádku.

třetí zásilka kterou dnes posílám zpět protože jsem zjistil problém:
Včera přišla Trix 380 a dneska jsem si ji nafotil a zjistil jsem že má dost odřený kolečka jako kdyby hrabala. Má druhá-bazarová slovenská, co mám v profilu její obrázek, je mnou jen zkušebně projetá po osazení DCC a má kolečka jen trošinku vyleštěné.
Čili nebe a dudy. Poslal jsem do OK vláčky email i s fotkama, čekám že to bude bez reakce :twisted:
Jsem teda pěkně nasr.... a s tímto obchodem jsem asi skončil
Edit:
tak pán reagoval, že mašina je nová a dodal cituji: Netušil jsem kolik je v čechách odborníků na počet ujetých kilometrů modelových lokomotiv / konec citace
Takže vracím a očekávám výměnu a možná, možná končím a to proto že tam je ještě něco co bych potřeboval :mrgreen: Takže možné je, že je v tom p.Zemanec nevinně a jedna mašina byla při testech u výrobce prostě poškozená.A ta přišla ke mě.
Uvidíme.
Přílohy
DSC_5906_00001.jpg
A novej model
WhatsApp Image 2021-01-14 at 12.11.13.jpeg
Tohle je Slovenka z bazaru
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1428
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: OKvláčky

Příspěvekod JaroHo » pát 22 led, 2021 1:12 pm

Tak do dnes od poslední komunikace emaily bez odezvy...a dle dopravce reklamovaná mašinka byla převzata
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1428
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: OKvláčky

Příspěvekod JaroHo » pát 05 úno, 2021 1:37 pm

dnes napodruhé jsem se dovolal do OKvláčky. nebudu komentovat detaily, kdo měl problém tak ví jak to asi probíhalo, výmluvy na Covid atd atd. Pán věděl o emailech ale kašlal na mě. Protože ihned věděl a seděl u počítače a stačilo zatlačit a už mám vrácené peníze za model na účtu.Takže použít ešop NEDOPORUČUJI. Osobní návštěvu dejme tomu, modely si prohlídnete a víte do čeho jdete.
Zkušenosti které jsem získal včera od dvou kolegů a dříve od šéfa sdělím případně do s.z. Nejsou pěkné ale jak píši, souvisí s prodejem přes ešop.
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1428
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: OKvláčky

Příspěvekod Jirka Černý » stř 24 úno, 2021 2:06 pm

Moje vůbec první zkušenost s modely v eshopu, pokud nepočítám že jsem to zadal a manželka mi to donesla od nich z firmy místo pošty, tato éra bohužel končí a tak vstupuji na neprobádané území.
Večer jsem se rozhodl, ráno objednal (záměrně věci co byly skladem) dopoledne přišel Email že je vše na cestě, sranda začala až druhý den s poštou která měla mezi SMS budeme doručovat a zásilku se nepodařilo doručit tak krátký čas že jsem ani nestihl zalarmovat sousedku ať mi to převezme a musel jsem přeposílat z pošty kde byl balíček odložený na jinou kde mají pracovní dobu reálně využitelnou pracujícím člověkem. K samotnému obsahu lze říct jen tolik že nějakou záhadou přežil cestu bez újmy i přes poměrně bytelné provedení balíčku došlo k poškození krabiček na samou hranici kdy ještě nedojde k poškození obsahu. Takže co příště? Poslat před objednávkou prodejci hermetickou ocelovou bednu od munice která dá obsahu větší šanci na přežití? Píšete zde jet si raději na prodejnu, ano to bych rozhodně raději a prodejce jistě také, co si budeme nalhávat v kamenném obchodě kde je vše pěkně ve vitrínách občas něco přihodíme do košíku nad rámec původního záměru. Ale tomu doba momentálně dost nepřeje.
Bonusová informace: pokud vás Pošta nezastihne nechá ve schránce dokument který obsahuje i cenu, je to důležité pro lidi jako je můj kolega který udržuje manželku v iluzi že profi rybářský naviják stojí 160 kč, po pravdě ceny modelů občas dokážou zaskočit i statného chlapa, natož křehkou ženu.
Jirka Černý
 
Příspěvky: 123
Registrován: úte 05 led, 2021 5:17 pm

Re: OKvláčky

Příspěvekod hank » stř 24 úno, 2021 2:50 pm

Jirka Černý píše:...ceny modelů občas dokážou zaskočit i statného chlapa, natož křehkou ženu.

:lol:

Submisivní manželka to bere jako nutnou cenu (některá by asi řekla nutné zlo) zaplacenou za to, že chlap je doma u vláčků a nesedí v hospodě (nebo neleží u milenky... :mrgreen: ). Rozumná a vyrovnaná manželka si v rámci kuchyňské diplomacie dokáže vyjednat, co za to, aby to bylo v rovnováze. Když je šikovná, chlap si řekne, jakou má skvělou ženu, zatímco ona si potichu užívá toho, jak si prosadila svoje. No a pokud jde o ty ostatní ženské typy, tak si chlap musí rozmyslet, co mu ještě stojí za to snášet.

Tož tak. Omlouvám se za OT.
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6099
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: OKvláčky

Příspěvekod Jirka Černý » stř 24 úno, 2021 9:05 pm

Bylo by to docela zajímavé samostatné vlákno. Jak se záliba v mašinkách promítá do vašeho osobního života. Mnohé příběhy jak se komu povedlo zdůvodnit že zabere půl baráku něčím co stojí šíleně peněz by byly jistě inspirující.
Jirka Černý
 
Příspěvky: 123
Registrován: úte 05 led, 2021 5:17 pm

Re: OKvláčky

Příspěvekod Pavel 152 » stř 24 úno, 2021 10:40 pm

Někdo jezdil na burzu jen na výlet a společensky se pobavit s kolegy, já trošku víc v záběru. Když už to nešlo být u stolu a zároveň obejít zdroje a i společensky, tak jsem začal brát manželku ke stolu. No a pak se ten pohled na hraní si s vláčky obrátil o sto osmdesát stupňů. Pak se pochopil ten čas s modely v dílně. A dnes ten kontakt s ostatními vláčkaři teď dost chybí. I žena se dostala vlastně víc do kontaktu s lidmi okolo vláčků, a víc chápe ten náš koníček.
Pavel 152
 
Příspěvky: 419
Registrován: ned 09 led, 2011 5:24 pm

Re: OKvláčky

Příspěvekod look23 » ned 07 bře, 2021 11:28 am

Objednával jsem vagon a vše v pořádku.
TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1179
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

Re: OKvláčky

Příspěvekod LukasP » pát 04 bře, 2022 7:03 pm

LukasP
 
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 07 úno, 2019 7:37 am

Re: OKvláčky

Příspěvekod Vysočina » pát 04 bře, 2022 8:27 pm

LukasP píše:Na ebay.de je v nabídce souprava ČSD pater Rivarossi HRS 4330 a 4331

:roll: A docela i lidová cena jako v současnosti .... u všeho :roll: :roll: :roll: PS: lépe již b... :!:
(.) P R U D Í Č
Vysočina
 
Příspěvky: 138
Registrován: ned 29 lis, 2009 1:09 pm
Bydliště: 758029 HCV

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků