Pojezdy.eu

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Jirkátor » úte 06 pro, 2022 6:24 pm

V tomto obchodu jsem si objednal zatím jen jednou a byla to mimo jiné i specialita, která jinde nabyla. Než dodavatel dodal, tak i má objednávka jaksi uplavala ve vyplavené garáži. Stačilo ale kontaktovat prodejce a vše se vyřešilo k mé spokojenosti. Klidně si u pana Pohořelého objednám znovu. S obchody typu itvlaky.cz a mašinky.cz se rychlostí pochopitelně rovnat nemůže, je to jiná liga, ale nabídkou specialit je jiná liga zase on.
Tohle stavím já: viewtopic.php?f=1&t=12586
Uživatelský avatar
Jirkátor
 
Příspěvky: 1026
Registrován: stř 01 led, 2020 11:09 am
Bydliště: Veselí nad Lužnicí

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod vvitty » pon 19 pro, 2022 1:07 pm

Posledni predvanocni balicky odeslany... a ted s ohledem na celorodinne horecky ktere nas od vikendu obstastnuji bude pauza az do svatku. A to jsem si rikal ze behem dovolene zase neco dodelam...

Preji vsem krasne a klidne svatky Vanocni !
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod vvitty » ned 15 led, 2023 11:54 pm

V letosnim roce dojde k obmene nabizeneho sortimentu. Vyradime polozky od nekterych vyrobcu u kterych nejsem schopen garantovat ani priblizne dodaci terminy, casto ani v radu mesicu nebo ctvrtleti. Cast nahradime vyrobky od rychlejsi konkurence, cast nahradime vlastni produkci.
Cilem je zredukovat mnozstvi casu straveneho neefiktivnim prochazenim objednavek ktere uz nekolik mesicu nebo i dele nelze vyridit protoze vyrobce nedodava. Nasledne se do skluzu dostavame i my, a to jak v expedici tak ve vlastni vyrobe a nakonec i komunikaci. Usetreny cas radeji stravime nad vecmi u kterych je potom videt vysledek, tedy zrychleni expedice a take zvyseni kapacity na vlastni vyrobu, napr. aby konecne bylo hotove dlouho odkladane osvetleni (nejen) na patrove vozy, ozvucovani modelu a nektere nove stavebnicky v nasi rezii nebo i ve spolupraci s jinymi vyrobci.
S tim jak zpracovavam podklady z inventury tak postupne z eshopu zmizi nektere polozky a nektere budou pouze do vyprodani skladu.

Naopak pribylo pres Vanoce spousta polozek - kompletni sortiment profilu EverGreen, mosazne profily, stavebnice vozu H0 Moduly, nejake ty specialitky a pridavani bude postupne pokracovat.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Zlámalík » pon 16 led, 2023 9:43 am

Díky, těším se a držím palce!
TT/současnost: Zlámalíkovy mašinky
Uživatelský avatar
Zlámalík
 
Příspěvky: 1781
Registrován: pát 14 led, 2011 10:39 pm
Bydliště: Košíkov

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod milan ferdián » pon 16 led, 2023 1:50 pm

vvitty píše:V letosnim roce dojde k obmene nabizeneho sortimentu. Vyradime polozky od nekterych vyrobcu u kterych nejsem schopen garantovat ani priblizne dodaci terminy, casto ani v radu mesicu nebo ctvrtleti. Cast nahradime vyrobky od rychlejsi konkurence, cast nahradime vlastni produkci.
Cilem je zredukovat mnozstvi casu straveneho neefiktivnim prochazenim objednavek ktere uz nekolik mesicu nebo i dele nelze vyridit protoze vyrobce nedodava. Nasledne se do skluzu dostavame i my, a to jak v expedici tak ve vlastni vyrobe a nakonec i komunikaci. Usetreny cas radeji stravime nad vecmi u kterych je potom videt vysledek, tedy zrychleni expedice a take zvyseni kapacity na vlastni vyrobu, napr. aby konecne bylo hotove dlouho odkladane osvetleni (nejen) na patrove vozy, ozvucovani modelu a nektere nove stavebnicky v nasi rezii nebo i ve spolupraci s jinymi vyrobci.
S tim jak zpracovavam podklady z inventury tak postupne z eshopu zmizi nektere polozky a nektere budou pouze do vyprodani skladu.

Naopak pribylo pres Vanoce spousta polozek - kompletni sortiment profilu EverGreen, mosazne profily, stavebnice vozu H0 Moduly, nejake ty specialitky a pridavani bude postupne pokracovat.

Tak to mě hodně zajímá a tvoje stránky eshopu ? Mám trochu binec ve tvých adresách.
-m-
milan ferdián
 
Příspěvky: 11810
Registrován: ned 30 pro, 2007 5:48 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod vvitty » pon 16 led, 2023 6:20 pm

Naposledy upravil vvitty dne pon 16 led, 2023 7:39 pm, celkově upraveno 1
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod busta » pon 16 led, 2023 6:52 pm

Ta stránka niečo nemá v poriadku, dlhodobo mi hlási:
"Website blocked due to a Trojan"
busta
 
Příspěvky: 100
Registrován: stř 05 led, 2011 8:13 pm
Bydliště: Gbelce

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod HonzaL » pon 16 led, 2023 7:23 pm

Odkaz funguje bez problémů.
HonzaL
 
Příspěvky: 51
Registrován: ned 28 dub, 2013 10:11 am

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod vvitty » pon 16 led, 2023 7:41 pm

busta píše:Ta stránka niečo nemá v poriadku, dlhodobo mi hlási:
"Website blocked due to a Trojan"


To nehlasi moje stranka ale nejaky prilis paranoidni antivir. Bohuzel nevim co pouzivate...pak s tim lze tezko neco zkusit udelat. Ale chodi mi to i na jedne velmi paranoidne zabezpecene siti.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod BohousP » pon 16 led, 2023 8:17 pm

Já mám poměrně kvalitní anwtivir a problémy nehlásí.
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2922
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod fulda » pon 16 led, 2023 8:37 pm

busta píše:Ta stránka niečo nemá v poriadku, dlhodobo mi hlási:
"Website blocked due to a Trojan"

No co co? Manželka zakázala.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.
Uživatelský avatar
fulda
 
Příspěvky: 4851
Registrován: pon 09 srp, 2010 8:08 am
Bydliště: Praha - Uhříněves

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod vvitty » čtv 09 úno, 2023 10:14 am

Děti si pořídily krásné neštovice :-( Odesílání objednávek se teď zřejmě trošku opozdí oproti trendu nastavenému v lednu ale stále platí že odejdou do týdne až 10 dnů... návštěva poštovního úřadu plánovaná na dnešek bude bohužel posunuta na víkend (už nám na vesnici nejezdí poštovní autíčko :-( ), za zpoždění se omlouvám.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod czcharlie » čtv 09 úno, 2023 11:12 am

vvitty píše:To nehlasi moje stranka ale nejaky prilis paranoidni antivir. Bohuzel nevim co pouzivate...pak s tim lze tezko neco zkusit udelat. Ale chodi mi to i na jedne velmi paranoidne zabezpecene siti.

To není hlášení antiviru, ale Google. Web se zřejmě dostal na jeden z mnoha blacklistů. U mě se u tohoto webu hláška také před časem objevovala (v době kdy jsem žádný antivir peoužíval). Já jsem v této souvislosti před lety řešil několik webových stránek, na ně virus v počítači ze kterého byly stránky spravovány vpašoval odkaz na jiný web, který virus šířil. Kdysi to postihovalo mnoho a mnoho webových stránek.
czcharlie
 
Příspěvky: 344
Registrován: čtv 15 pro, 2016 10:42 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod BohousP » čtv 09 úno, 2023 12:22 pm

Google zde používá hodně lidí (já také) a nic nehlásí. Záleží samozřejmě i na nastavení.
Např. ve škole, kde učím, se nedostanu na diskuze.modely.biz. Přes přihlašovací stránku se nedostanu, nepustí mne BitDefender. Doma i v mobilu mám Norton 360, který je poměrně restriktivní, ale s Pojezdy ani s Diskuzí problémy nemá
TT, DCC, NanoX-2017, TC8, ... http://masinky.info
Uživatelský avatar
BohousP
 
Příspěvky: 2922
Registrován: stř 12 kvě, 2010 9:17 am
Bydliště: Praha - Malešice

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Zlámalík » čtv 09 úno, 2023 4:22 pm

Doma Norton 360, v práci Eset, z obou bez problémů.
TT/současnost: Zlámalíkovy mašinky
Uživatelský avatar
Zlámalík
 
Příspěvky: 1781
Registrován: pát 14 led, 2011 10:39 pm
Bydliště: Košíkov

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků