Pojezdy.eu

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Akaron » úte 26 říj, 2021 4:58 pm

Zdravím Vás, všetkých,mam ten istý problem s POJEZDY.Eu.Objednal som si tovar v septembri.Po vyzvani som poslal peniaze na učet.A nič.Pisal som tak 20.9. mi napisali že obdržali odo mna platbu a v najblizších dňoch mi bude tovar odoslaný.Prešiel mesiac a nič.Písal som asi 3x email, volal som nikto mi nedvíha.Ani peniaze a ani tovar,ktorý som si objednal.Akože beriem ma veľa prace,ale aspoň odpíšem.Objednaval som motory z anglicka a prisli všetko ok, aj z číny.Ľudia píšu komunikuju,ale toto som ešte nezažil.Teraz ani neviem čo mam robiť?Či čakať?Alebo písať?
Akaron
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 26 říj, 2021 10:47 am

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod JaroHo » úte 26 říj, 2021 5:30 pm

Netuším, já nikdy problém neměl, te%d jsem kupoval do zásilkovny 3 sady kilometrovníků ačkoliv je odezva tak den na operaci jakože přijata platba atd tak nemám problém.
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1423
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod vvitty » úte 26 říj, 2021 6:27 pm

Akaron píše:Zdravím Vás, všetkých,mam ten istý problem s POJEZDY.Eu.Objednal som si tovar v septembri.Po vyzvani som poslal peniaze na učet.A nič.Pisal som tak 20.9. mi napisali že obdržali odo mna platbu a v najblizších dňoch mi bude tovar odoslaný.Prešiel mesiac a nič.Písal som asi 3x email, volal som nikto mi nedvíha.Ani peniaze a ani tovar,ktorý som si objednal.Akože beriem ma veľa prace,ale aspoň odpíšem.Objednaval som motory z anglicka a prisli všetko ok, aj z číny.Ľudia píšu komunikuju,ale toto som ešte nezažil.Teraz ani neviem čo mam robiť?Či čakať?Alebo písať?


Pokud jde o celni osvetleni tak objednane provedeni se zdrzelo ve vyrobe a melo by dorazit zacatkem listopadu. Za komplikace se omlouvam.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod vvitty » úte 26 říj, 2021 11:25 pm

Mimochodem v průběhu září jsme se stěhovali a odezva na objednávky a maily byla minimální. Info o tom že stěhování probíhá bylo na titulní stránce eshopu. Od začátku října doháním co se nahromadilo a postupně vše vyřizují. Za komplikace se omlouvám.
U některých položek z naší výroby které vyžadují například funkční frezku nebo jiné stroje byl výpadek delší, nainstalovat a rozběham vše v nových prostorách zabralo podstatné víc času než jsem čekal, ale ve finále by to mělo dodací lhůty zkrátit.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod JiriKTT » pon 01 lis, 2021 8:23 pm

v jiném vlákně jste dával naději, že by pro vozy MTB, TT, Btx761 mohlo vzniknout osvětlení. Měl bych případně zájem o verzi DCC. Je šance, že toto osvětlení bude k dispozici? Případně v jakém časovém horizontu?
Zkoušel jsem se před časem zeptat mailem, ale možná nastal nějaký technický problém nebo jste stále zahlcen prací po stěhování. V tom případě se omlouvám za netrpělivost.
TT, DR5000
JiriKTT
 
Příspěvky: 105
Registrován: stř 12 led, 2011 7:25 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Kavka_ » stř 03 lis, 2021 7:43 am

JiriKTT píše:v jiném vlákně jste dával naději, že by pro vozy MTB, TT, Btx761 mohlo vzniknout osvětlení. Měl bych případně zájem o verzi DCC. Je šance, že toto osvětlení bude k dispozici? Případně v jakém časovém horizontu?
Zkoušel jsem se před časem zeptat mailem, ale možná nastal nějaký technický problém nebo jste stále zahlcen prací po stěhování. V tom případě se omlouvám za netrpělivost.

I já se připojuji s požadavkem na 4-5 ks, S díky!
TT, V. - VI. epocha, ČD
- kolejiště realizovaná na malých plochách neškodí v jakémkoli množství -
Uživatelský avatar
Kavka_
 
Příspěvky: 419
Registrován: pon 01 úno, 2016 10:03 pm
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod vvitty » stř 03 lis, 2021 8:42 am

Ano, je to v planu, ale nejdriv musim vyresit resty ktere se nahromadily v prubehu stehovani - stale mi tam visi na muj vkus prilis objednavek nevyrizenych a do toho si zena poridila horecku, deti rymicky a domaci vyuku.... holt zacina sezona :D
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod JaroHo » stř 03 lis, 2021 10:10 am

Já díky za dodání staničníků :wink:
DR5000, Z21app,2x myš, kolejiště ve výstavbě
Uživatelský avatar
JaroHo
 
Příspěvky: 1423
Registrován: čtv 28 bře, 2013 2:59 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod bidzej » sob 30 dub, 2022 1:54 pm

Zkušenosti s tímto obchodem jsou bohužel špatné. Zboží skladem objednáno před 2 měsíci, žádná informace, žádná komunikace, to jsem ještě nezažil. Funguje vůbec ještě tento e-shop?
bidzej
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 02 kvě, 2021 3:36 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Ivan » ned 01 kvě, 2022 5:28 am

Bohužel, na některé zboží se čeká někdy i hodně dlouho, což je dáno u některých věcí malovyrobou. Dříve nebyl problém v komunikaci, bohužel už pan Pohořelý na maily neodpovídá, já už to před rokem vzdal, sem však chodí.

Nevím jak teď, ale dříve byl na každé burze.
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1687
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod vvitty » pon 02 kvě, 2022 9:29 am

bidzej píše:Zkušenosti s tímto obchodem jsou bohužel špatné. Zboží skladem objednáno před 2 měsíci, žádná informace, žádná komunikace, to jsem ještě nezažil. Funguje vůbec ještě tento e-shop?


Muzete mi prosim poslat cislo objednavky, at se na to podivam kde je problem?
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Píďalka » stř 22 čer, 2022 9:18 am

E-shop funguje trochu jinak než je u ostatních běžné. Je to pravda trochu divočejší, ale naprosto seriozní a poctivý obchod. Komunikaci s eshopem je dobré iniciovat ze strany zákazníka. Je dobré před objednáním zavolat, zeptat se na dostupnost a pak objednat. Dobré je provést registraci, pak vidíte co, kde a jak v sekci vaše objednávky. Obchod nedává klasicky do mailu vědět stylem balíme, expedujeme, balík podán... Dá se ale dobře sledovat co se zhruba děje v tom uživatelském účtu.
Nakupoval jsem 2x:
- poprvé motor Mashima. Osobní odběr naprosto bez problémů a navrch výborná rada. Nakonec jsem odešel s vhodnějším motorem a navíc se setrvačníkem. Výborné.
- podruhé osvětlení od MTB do vozů Btax. Zboží skladem, zaslání poštou na dobírku dole poznámkou, že přes zásilkovnu dobírkou. Po 7 dnech čekání co bude přichází sms od zásilkovny, připraveno k vyzvednutí. Přijdu tam a zjistím, že dobírku není potřeba hradit. Já ale za zboží zatím nikde nezaplatil! Právě proto jsem zvolil dobírku, chtěl jsem vědět jestli to normálně přijde. Normálně mi to vydali. Obratem jsem poslal peníze převodem na účet s variabilním symbolem čísla objednávky a poznámkou co kde a jak... Všechno nakonec OK.

Obchod je za mě dobrý a rozhodně doporučuji! Férové jednání a výborné poradenství navrch zdarma. Dá se tím tolerovat lehká nedotaženost provozu v obchodě. Komunikace telefonem nebo mailem je naprosto bez problémů nebojte se ozvat. Není to úplně klasický Eshop. Je to patrné už z grafiky stránek.
Píďalka
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 04 úno, 2021 3:49 pm

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod Ivan » stř 22 čer, 2022 9:58 am

vvitty píše:
bidzej píše:Zkušenosti s tímto obchodem jsou bohužel špatné. Zboží skladem objednáno před 2 měsíci, žádná informace, žádná komunikace, to jsem ještě nezažil. Funguje vůbec ještě tento e-shop?


Muzete mi prosim poslat cislo objednavky, at se na to podivam kde je problem?


Zepmněl jsem napsat, že děkuji panu Pohořelému za rychlé dořešení objednávky, včetně dovozu zboží až domů :wink: .

Objednávka zapadla, stane se :wink:
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1687
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod vvitty » pon 04 črc, 2022 7:48 pm

Omlouvam se zakaznikum, tento tyden nejsem schopen odpovidat dotazy ani odesilat objednavky. Po vikendu by se to melo opet vracet k beznemu provozu.
Přílohy
1656963894362.jpg
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Pojezdy.eu

Příspěvekod vvitty » stř 27 črc, 2022 4:20 pm

Po dvou tydnech usilovne prace uz zhruba tyden opet fungujeme a podarilo se vyridit i vetsinu cekajicich objednavek - alespon tech kde bylo zbozi dostupne. Takze se vracime zpet k normalnimu provozu... pozor, pres prazdniny budou nejake ty kratsi vypadky diky dovolenym.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2623
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků