Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod look23 » úte 10 lis, 2020 9:03 pm

lajblt píše:Jo, pánové, mí rodiče takhle bohužel nacpali tomuto podvodníkovi 6000,- Kč ve třech dárkových poukazech pro mne, nic zlého netuše. Objednal jsem za ně dva Brejlovce MTB a nic. Volal jsem tam, dokonce jsem osobně jel do Letovic (ztráta času a dalších 500,- Kč za jízdné vlakem), nemám ani Brejlovce, ani peníze. Jen ty tři potištěné papíry...

Je několik cest: Černé ovce, ČOI, případně ještě dál a hůře (navíc podvod nad 5 tisíc je už trestný čin).

Chce by se to spojit se všemi poškozenými a začít postupovat jednotně a znát celkovou sumu škod.
TT/H0, ČSD epocha IV, V - z21+MM
look23
 
Příspěvky: 1180
Registrován: ned 17 lis, 2013 2:20 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod HO Dušan » sob 06 úno, 2021 7:53 pm

...obchod stále funguje. WEB funguje. Tak co je tu špatně? :roll: Jeho otec by mu asi měl dát pár fecek když to doposud neudělal některý z nás kolegů. Já měl také marmeládu kolem huby. :D :D
Mé příspěvky a jejich obsah, bez mého předchozího souhlasu se nesmí využívat ke komerčnímu účelu.
Uživatelský avatar
HO Dušan
 
Příspěvky: 106
Registrován: pát 20 bře, 2020 7:37 pm
Bydliště: Krnov

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod HO Dušan » stř 08 zář, 2021 6:27 pm

...internetové stránky stále fungují. Polepšil se? Má někdo další zkušenosti. :roll:
Mé příspěvky a jejich obsah, bez mého předchozího souhlasu se nesmí využívat ke komerčnímu účelu.
Uživatelský avatar
HO Dušan
 
Příspěvky: 106
Registrován: pát 20 bře, 2020 7:37 pm
Bydliště: Krnov

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Jirka Černý » čtv 09 zář, 2021 2:43 pm

Je to njaký čas co jsem sháněl ze sentimentu parní lokomotivu v H0 co jsem měl jako kluk v TT. Dobré zjištění bylo že opravdu v H0 existuje a dokonce ji má jak tento obchod tak je na Aukru, začal jsem porovnávat detaily která je méně poškozena atd. a u toho jsem zjistil že nemám na výběr protože je to totožný kus. Přišlo mi divné jak můžou nabízet něco okamžitě k odběru když jinde to jede ještě pár dní v aukci, napadlo mně spousta komplikací na které jsem neznal odpovědi a tak jsem to raději dal k ledu, po pravdě byl to dost otřískaný kus a tak mně to njak nemrzelo. Ale nevím třeba je to běžná praxe že někdo něco takhle prodává a zároveň to draží na Aukru a můžu v tom vidět problém jen já.
Jirka Černý
 
Příspěvky: 123
Registrován: úte 05 led, 2021 5:17 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod hank » čtv 09 zář, 2021 3:08 pm

Jirka Černý píše:


Aukce se dá kdykoli zrušit. Morální to není, ale trestné taky ne a podle pravidel Aukra je to přípustné.

Mě spíš překvapuje, že prodávají i na Aukru. Pod jakým nickem?
... i my dědci ještě můžeme být všelijak užiteční...
Es ist viel später als du denkst.
hank
 
Příspěvky: 6106
Registrován: stř 24 čer, 2009 4:43 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Jirka Černý » čtv 09 zář, 2021 7:16 pm

Bohužel, pod čím to bylo na Aukru už nedohledám. Po tom co Aukro zavedlo ten vlezlý formulář který se mi po čase už nepodařilo obejít jsem na něj dost zanevřel, nikdy neříkej nikdy, ale podle zdejších názorů že už je tam málokdy něco zajímavého jsem se zamyslel a došel k v podstatě stejnému závěru. A tohle bylo těsně před tím. Navíc se mi už z principu nelíbil z mého pohledu poměrně agresivní přístup ke kupujícímu od některých řekl bych profesionálních prodejců.
Naštěstí to pro mě není až tak ztráta, zasekl jsem se v ÖBB a např na modelbazaru je vždy víc věcí co bych chtěl, než kolik si můžu dovolit. Koukám že jsem dost odbočil od tématu, no stane se.
Jirka Černý
 
Příspěvky: 123
Registrován: úte 05 led, 2021 5:17 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod stefanb » sob 25 zář, 2021 1:27 pm

Niečo podobné zažívam teraz ja ale s Petrem Kubíčkem ...KU BER Brno.
stefanb
 
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 27 lis, 2014 6:24 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod simon-cz » úte 26 říj, 2021 1:00 pm

Ja mam spatnou zkusenost s timto e-shopem. Dostal jsem darkovy poukaz pro nakup v tomto eshopu a zbozi jsem objednal jen jednou a urcite naposled. Zbozi prislo pouzite a vidim podle jinych prispevku, ze muzu byt vubec rad, ze nejake zbozi vubec prislo. Na emaily nereaguje, telefony nezveda. Bydlet trosku blize, tak si tam dojdu a panovi vycistim zaludek osobne.
(pozn. zbozi jsem si radeji nechal pouzite, protoze asi kdybych jej poslal nazpet, tak nebudu mit ani zbozi ani penize !!!)
H0, DCC, Digikeijs DR5000, sw.Rocrail, app.Z21,
simon-cz
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 04 bře, 2019 7:30 am
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod czcharlie » úte 26 říj, 2021 1:32 pm

Kdysi na majitele platily recenze na Heurece (odkaz jsem tady možná i několikrát dal), to se mi v téměř stejné situaci ozval telefonicky okamžitě. Nejdřív mi vyhrožoval, že pokud recenzi nestáhnu peníze už neuvidím, na moji poznámku, že když mi uvede co je v recenzi nepravda tak ji okamžitě s omluvou uvedu na pravou míru samozřejmě nijak nereagoval. Teprve když jsem mu oznámil, že jeho telefonáty mám nahrané a zveřejním je byly peníze skoro obratem vráceny na účet.
czcharlie
 
Příspěvky: 344
Registrován: čtv 15 pro, 2016 10:42 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Jirka Černý » úte 26 říj, 2021 5:30 pm

Já bych byl docela opatrný při nákupu v e-shopu který mně k dnešnímu datu vítá v novém roce 2021 a skladem toho má v modelech pomalu míň než já doma. Obecně na mně dlouho neaktualizované stránky na cokoliv nebudí důvěru.
Jirka Černý
 
Příspěvky: 123
Registrován: úte 05 led, 2021 5:17 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Gulda » úte 26 říj, 2021 6:52 pm

...tento shop je několik let mimo mísu, tak nechápu, že ho někdo vůbec chce využívat nebo o tom zbytečně tlachat...
guli
Gulda
 
Příspěvky: 82
Registrován: ned 21 zář, 2008 11:54 am
Bydliště: Bučovice

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Ivan » stř 27 říj, 2021 8:49 am

když objednávám cokoli z neprověřeného e-shopu, stačí napsat do gůglu:

"hodnoceni zeleznicni-modelarstvi.cz"


První odkaz heureka, jen negativní hodnocení...
Druhý odkaz d-test, 4/5 nevyřešených stížností.

atd...

Co je stále nechápu, že ten eshop i přes to stále běží. To tam tolik lidí nakupuje?
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1701
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Franky » čtv 28 říj, 2021 6:34 pm

Ten provoz eshopu stojí nula nula nic, takže jakmile tam jednou zaloguje zboží, tak už vlastně nic moc dalšího nemusí dělat. To si myslím, že je hlavní důvod než že by t byl zlatý důl :)
Uživatelský avatar
Franky
 
Příspěvky: 315
Registrován: pát 09 pro, 2011 12:03 pm
Bydliště: Praha - Vršovice

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod adapet87 » stř 04 kvě, 2022 7:07 pm

Taky jsem se nachytal. Já blbec ci obchod nevygooglil před nákupem.
Kupoval jsem bazarový model, který byl nabízený jako nejetý, vitrýnový a i na faktuře bylo napsáno nový. Fotografie by tomu i odpovídaly.
Přišel ovšem model dost použitý - prach, mastné fleky, na hřídelých motoru namotaný prach a tak jsem se rozhodl to vrátit.

Musím říci, že peníze jsem dostal zpět a to v termínu stanovým zákonem.
Nechápu, proč se nabízí něco, co neodpovídá pak realitě, ale nejhorší je komunikace. Při reklamaci probíhala jen přes SMS, protože telefon mi nikdo nezvedl. Vzhledem k tomu, že to do Letovic nemám tak daleko, tak jsem uvažival i o osobní návštěvě, ale nakonec to nebylo nutné.
adapet87
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 18 bře, 2022 5:32 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod sPy-Ro » pát 06 kvě, 2022 10:28 am

adapet87 píše:Nechápu, proč se nabízí něco, co neodpovídá pak realitě, ale nejhorší je komunikace


Protože zatím nikdo nebyl schopen toho lumpa praštit přes prsty.
sPy-Ro
 
Příspěvky: 52
Registrován: sob 11 led, 2014 11:08 am

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků