ESPB - Balíček Hobby

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod Martin70 » sob 10 dub, 2021 3:56 pm

Zdravím všechny a chci se přítomných modelářů, návštěvníků fóra zeptat na zkušenosti s webovým obchodem a sortimentem firmy ESPB-Balíček Hobby. (zatím jsem zde vlákno s touto firmou nenašel, tak jsem založil tohle).
1.) Případné zkušenosti s testovací stolicí H0/TT/N alias "nekonečnou kolejí" (TiTi je spokojen jak mě psal do SZ) :) :
https://www.espb.cz/Testovaci-stolice-H ... d81477.htm
Ozvučnicemi pro lokomotivy :
https://www.espb.cz/1157674172/e-search ... %C4%8Dnice
+ další zboží co vyrábí pro železniční modeláře.
2.) Hlavně se chci zeptat i na komunikaci a rychlost zaslání objednaného sortimentu. Já jsem objednal zboží 20.3.2021 a 23.3.2021 mě přišel email o připsání částky na účet výše uvedené firmy. Od té doby žádná reakce ze strany obchodu. Zaslal jsem dva dotazy na stav vyřízení objednávky a nedostal dosud žádnou odpověď. Dnes je 10. dubna a na stránkách se dočtu, že je zakázka zaplacená a to je všechno. V celkem na můj poměr větší objednávce s mnoha položkami jsem zakoupil vše co bylo na webu obchodu v tu chvíli skladem.
Ptám se tedy zda nevíte o tom, že by tento pán byl nemocen nebo nějaký jiný důvod proč nezasílá převodem zaplacené objednávky a nereaguje na emailové dotazy? Tohle jsem nečekal, měl jsem dojem, že se jedná o seriózní firmu, ale nyní nevím co si mám myslet a co se děje. Toť má zkušenost s první objednávkou u této firmy. Děkuji všem za případné informace a zkušenosti.
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

Re: ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod Rudolf » sob 10 dub, 2021 4:49 pm

Ahoj,

já jsem tam kupoval dvakrát a bylo to bez problémů. Poslední objednávka byla odeslána asi za 4 dny od objednání.

Ruda
Uživatelský avatar
Rudolf
 
Příspěvky: 920
Registrován: ned 08 říj, 2006 11:10 am
Bydliště: Strakonice

Re: ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod vmucha » sob 10 dub, 2021 5:00 pm

Mohu doporučit. Několik nákupů a maximální spokojenost.
Doupovská dráha 2. epocha TT
vmucha
 
Příspěvky: 643
Registrován: stř 10 bře, 2010 11:42 am
Bydliště: Mšené-lázně

Re: ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod Martin70 » sob 10 dub, 2021 5:16 pm

Díky pánové za rychlé odpovědi. Právě to nechápu, všichni s obchodem spokojeni a bez problémů. Co se děje v mém případě netuším. Počkám na další reakce a snad se vše vyřeší a vysvětlí. :? :wink:
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

Re: ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod Ivan » sob 10 dub, 2021 5:18 pm

Souhlas, kupoval jsem 2x nějaké dekodéry a spíše Elektro na kolejiště a vše bylo ok (doručení do týdne, už si přesně nepamatuji kolik dní). Třeba má jen dovolenou...
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1701
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod vmucha » sob 10 dub, 2021 5:48 pm

Na svém webu má telefon, já s ním i mluvil, když jsem si potřeboval něco ujasnit. Zkus tuhle cestu.
Doupovská dráha 2. epocha TT
vmucha
 
Příspěvky: 643
Registrován: stř 10 bře, 2010 11:42 am
Bydliště: Mšené-lázně

Re: ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod milan008 » sob 10 dub, 2021 6:12 pm

Musím pochválit obchod http://www.modely-vlacku.cz , na velikonoční pondělí objednáno a ve středu doma :)

Omlouvám se, patří to jinam.
Naposledy upravil milan008 dne ned 11 dub, 2021 5:13 am, celkově upraveno 1
milan008
 
Příspěvky: 168
Registrován: ned 01 led, 2017 2:06 pm
Bydliště: Olomouc/Skřípov

Re: ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod prcek » sob 10 dub, 2021 6:59 pm

milan008 píše:Musím pochválit obchod http://www.modely-vlacku.cz , na velikonoční pondělí objednáno a ve středu doma :)

nepatri to jinam? Nebo je to obchod pana Balicka?
--
Všechno je snadné, než to zkusíš sám.
prcek
 
Příspěvky: 507
Registrován: ned 05 dub, 2009 11:36 am
Bydliště: kousek jižně od Brna

Re: ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod vvitty » sob 10 dub, 2021 7:01 pm

Martin: nedeje se nic zavazneho, jen manzelka na dvanactky v nemocnici, ctyri deti na krku na domaci vyuce a do toho prace, rekonstrukce a stehovani prodejny a baleni objednavek. Staci to jako vysvetleni ze ma obcas prodlevu v reakci? :wink:
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod Martin70 » sob 10 dub, 2021 8:06 pm

vmucha píše:Na svém webu má telefon, já s ním i mluvil, když jsem si potřeboval něco ujasnit. Zkus tuhle cestu.

Já celkem nerad telefonuji. (nějak od dětství nesnáším telefony a to ještě kulminovalo, když jsem pracoval v obchodě a musel naráz odbavovat běžné zákazníky, odpovídat na emaily lidí co si nikdy nic nekoupili a do toho ještě telefony... měl jsem chuť je rozšlapat). Takže komunikuji přednostně emailem. Na ten může "vytížený" pracovník odpovědět až má čas a nemusí přerušovat to co nyní aktuálně dělá. To na vysvětlení. Navíc mě to stojí v podstatě další peníze. Jinak díky za radu, možná to budu muset tak udělat, pokud se neozve.
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

Re: ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod Martin70 » stř 28 dub, 2021 9:56 pm

Musím napsat a informovat, že nyní je už vše v pořádku, komunikace probíhá tak jak se všemi správnými obchody s modelářským zbožím. Trefil jsem se do období kdy toho majitel měl více a nestíhal. Ono to se zbožím a vším okolo není úplně růžové nikde. Dodávky váznou a pod. Tak snad se to rozjede a bude zase lépe. Nejde o život, jen o zajímavý koníček. Obchod můžu doporučit, co není skladem na to se musí počkat. 8)
Začátečník a obdivovatel H0, nyní bez kolejiště. Hledám informace a uvidím zda se pustím do stavby.
Uživatelský avatar
Martin70
 
Příspěvky: 351
Registrován: sob 19 bře, 2016 9:07 am
Bydliště: Zlín

Re: ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod mvck » pát 30 dub, 2021 7:12 pm

Za mě jde o solidní obchod, člověk se své objednávky dočká, ale dost to trvá (někdy i v řádů týdnů). Emailová komunikace taky nic moc, pokud jde o rychlost odpovědí. Holt se projevuje, že majitel to nemá jako svůj jediný byznys a nemá na to moc času.
mvck
 
Příspěvky: 77
Registrován: sob 02 zář, 2017 7:21 pm

Re: ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod Fox » pát 07 kvě, 2021 10:57 am

Od Balíčka jsem nakoupil opakovaně a vždy OK. Včetně vyřizování reklamací (model Kocoura TT MTB). Za mne 5-stars
TT, DR5000, Z21, iTrain...
Uživatelský avatar
Fox
 
Příspěvky: 1309
Registrován: stř 02 bře, 2016 12:50 pm
Bydliště: kousek od Prahy

Re: ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod gwann » sob 08 kvě, 2021 9:08 am

s balíčkem jeden nákup, vše bez problemu. na chybějící zboží jsem si počkal. dokonce jsem platil až měli vše připravené.
gwann
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 26 úno, 2020 8:12 pm

Re: ESPB - Balíček Hobby

Příspěvekod Ivan » sob 08 kvě, 2021 1:01 pm

gwann píše:s balíčkem jeden nákup, vše bez problemu. na chybějící zboží jsem si počkal. dokonce jsem platil až měli vše připravené.


To by mělo být u všech slušných obchodů standard.
Kdysi jsem takhle objednal něco u Tesaře (zeleznicni-modelarstvi.cz), co neměl skladem. Přišla hned faktura a na dotaz, zda zboží má ani nereagoval. Tak jsem se na to vybodl a až o něco později jsem si začal pročítat toto fórum a zjistil co je zač. To je ale uz odbočka od tématu.
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1701
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Další

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků