Zkušenosti s e-shopem / vistamodel

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Zkušenosti s e-shopem / vistamodel

Příspěvekod hopeter » pon 02 zář, 2019 4:49 pm

EDIT moderátor : přesunuto po dohodě do sekce Modelářské obchody a výrobci

shark-cz píše:Zdravím přátelé
... musím se trošku postěžovat ...

Sháním po netu nějakou zříceninu hradu... kolega zde na foru mi doporučil https://www.vistamodel.cz/ .
na stránkách je krásný model zříceniny pro kolejiště TT https://www.vistamodel.cz/Zricenina-hra ... 05-d37.htm

Byl jsem nadšen firma je v Chrudimi odkud pocházím takže si budu moci osobně přivézt velice pěkně provedený model hradu za příznivou cenu.
Spojil jsem se telefonicky s majitelem firmy a model hradu jsem si chtěl závazně objednat s tím, že si jej vyzvednu osobně. (ušetřím 160,- za poštu a balné). Ale jaké bylo mé překvapení ,osobní vyzvednutí není možné, prodejce se vymlouval na vše možné (že nebývá doma, že nemá čas na mě čekat, a pokud chci tak jedině poštou). Snažil jsem se mu vysvětlit, že bydlím cca 3 min autem daleko, proč používat poštu , on nebude muset balit a vozit na poštu a já ušetřím 160,-. Připadal jsem si jako v "Kocourkově" , prodejce byl neoblomný a trval na poště.
:arrow: A pokud budu hrad chtít kdykoli mi ho pošle ale pouze poštou.
:arrow: Prodejce mi nedokázal udat jeden rozumný důvod proč nelze osobní převzetí...
Tak sháním zříceninu dál ... :(


To je fakt divnej pavouk... V podstatě byste šli oba na stejnou poštu a sponzorovali zbytečně ten neslavný ústav. :o
Já tu zříceninu objednával poštou ,protože to mám kousek dál. Balení a dodání perfekní a provedení odlitku solidní. Samozřejmě bude třeba doladit přetoky v oknech apod. a nabarvit.
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3038
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec

Re: TT Mini 130 x 85

Příspěvekod workous » pon 02 zář, 2019 9:33 pm

No možná nechce EET předání v hotovosti... Poštou už je to převod :)
Roco Geoline/DCC DR5000 + RocRail/JMRI momentálně v pauze..
Uživatelský avatar
workous
 
Příspěvky: 2139
Registrován: sob 15 lis, 2008 12:05 pm

Re: TT Mini 130 x 85

Příspěvekod Ivan » úte 03 zář, 2019 9:36 am

A platbu předem na účet s následným vyzvednutím by nevzal? Je to vocasovina posílat poštou...
Já taky nevedu hotovost, ale zakázku klidně zavezu.
TTmini Jizerka III/IV ep. (1.3m2, DR5000, Z21 a MM) ... hlavně že mne to baví!
Uživatelský avatar
Ivan
 
Příspěvky: 1687
Registrován: ned 06 říj, 2013 8:06 am
Bydliště: Praha

Re: TT Mini 130 x 85

Příspěvekod shark-cz » úte 03 zář, 2019 11:39 am

Ivan píše:A platbu předem na účet s následným vyzvednutím by nevzal? Je to vocasovina posílat poštou...
Já taky nevedu hotovost, ale zakázku klidně zavezu.

Také jsem to navrhoval - platba převodem , potom vyzvednutí (marně) pouze pošta.
Nejlepší rada je žádná, než-li špatná... (TT epocha III-IV) jen tak pro radost
Uživatelský avatar
shark-cz
 
Příspěvky: 83
Registrován: pon 18 úno, 2019 4:41 pm
Bydliště: Chrudim

Re: TT Mini 130 x 85

Příspěvekod hopeter » úte 03 zář, 2019 4:49 pm

Třeba je to tichý společník pošty... :) Nevím jestli jsem špatně hledal ale nic podobného jsem nenašel když jsem ten odlitek sháněl. Asi bych těch 160,- Kč navíc obětoval i když tě naštval. Jak jsem psal výše tak nákup u mě proběhl k plné spokojenosti.
TT a G , epocha III / IV , jen si tak hraju ...,V jednoduchosti je síla... HOnza PETERa
Uživatelský avatar
hopeter
 
Příspěvky: 3038
Registrován: pát 20 pro, 2013 3:03 pm
Bydliště: Červený Kostelec


Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků