Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Ruda72 » úte 02 říj, 2018 8:19 pm

FrantaHO píše:
Ruda72 píše:Tak tenhle e-shop už nikdy. Objednal jsem si u nich nějaké věci cca před 8 měsíci. polovina zboží, která přišla, vůbec nebyla objednána. Přišly věci nechtěné a v příšerném stavu. Když jsem jim pohrozil právníkem a Čoikou, tak část peněz obratem vrátili. Býval bych na ně toho právníka poslal, protože takovou drzost jsem dlouho nezažil. Faktura totálně nečitelná, chybné a špatné zboží a pod. To by si čojka opravdu užila. Nakupuji po internetu zcela běžně nejen vláčky, ale tohle jsem nezažil. Už bych si tam nekoupil ani zlámanou kolej.

Dobře ti tak.

Tuhle blbou poznámku jsi si mohl odpustit. Před 8 měsíci jsem o tomhle fóru nevěděl. Kéž by se ti stalo něco podobného za tu tvou blbou poznámku, na kterou není nikdo zvědavej.
Ruda72

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Ruda72 » úte 02 říj, 2018 8:23 pm

Edys píše:Já to prostě nechápu. Je tu 26 stránek o tom jak je tenhle obchod špatný a jaký jsou to podvodníci. A stejně se pořád najde kavka která tam nakoupí a pak se strašně divý že ho podvedli. Pak opravdu sedí "Dobře jim tak".

No, někdo se nepodíval na fórum, někdo zase nedával pozor ve škole, když se učilo, jak se píše slovo "diví". Nikdo není dokonalý.
Ruda72

Předchozí

Zpět na Modelářské obchody a výrobci