Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Tipy, ceny, zkušenosti, poznatky.....

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H.

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Stanin » pát 04 črc, 2014 7:55 am

V loni jsem s nimi řešil vrácení start setu (brejle + 2*Y). Bylo to v krabici od jiného setu a zabalené v ubrouscich. Celkem rychle vyhověli a při osobní návštěvě se to vyřešilo. Podle mě nejsou podvodníci, spíš zmatkáři.

Letos jsem zkusil zase štěstí, objednal jsem si loko skladem a osobní odběr. Mám týden volno, tak že si pro to zajedu. No týden pryč, tak píšu panu Tesařovi, jak to vypadá, že se pro to můžu otočit a 3 dny čekám na odpověď. Jsem se těšil, jak si budu hrát s novým modelem a nezklamal :) (stále čekám)
Stanin
 
Příspěvky: 541
Registrován: ned 16 čer, 2013 8:48 pm
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » pát 04 črc, 2014 8:00 am

když to tady čtu tak mě někdy napadá ,že to je jediný obchod v republice kde mají vše hned skladem teda v uvozovkách a ceny má stejný jak skoro jinde
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Stanin » pon 07 črc, 2014 7:44 am

Tak mašinka dorazila. Ale k našim domů a to jsem dával osobní odběr :) Ale cena pěkná, bo jsem využil věrnostního programu a slevy na zboží skladem.
Stanin
 
Příspěvky: 541
Registrován: ned 16 čer, 2013 8:48 pm
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Mara7 » sob 23 srp, 2014 6:57 am

Tak dnes jsem definitivně s panem Tesařem skončil. Objednal jsem si lokomotivu kterou měl psanou jako poslední kus skladem. Po několika urgencích z pana Tesaře vylezlo že loko vůbec nemá a každý telefonát končil tím že až to bude mít tak se ozve. No nechtělo se mi čekat až by pan Tesař třeba za rok milostivě zavolal že už loko má, tak jsem sedl do auta a jel na osobní návštěvu. Pánové tak nepříjemného prodejce jsem nezažil a že máme v Brně z čeho vybírat :D. Jeho vytríny zejí prázdnotou takže to co má na webu psané skladem tak to asi tak nebude. Takže objednávku jsem zrušil a myslel jsem si že si vyberu nějakou jinou loko na prodejně ale skoro žádné tam nebyly. Tak jsem požádal pana Tesaře aby mi ukázal zvuk do bardotky. Zvuk se mi líbíl tak jsem neváhal. Cena už tak dobrá nebyla, pan Tesař si řekl cenu 2900,- za zvukový dekodér!! Tohle už mi přijde opravdu drzost a ojebá...ní zákazníků.

Toť mé pocity z tohohle obchůdku.
Mara7
 
Příspěvky: 20
Registrován: pon 19 srp, 2013 10:29 am

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod PeLi » pát 16 led, 2015 9:49 am

jano007 píše:Zdravim.
Tento obchod vobec nedoporucujem. Pan Tesař vobec na maily neodpoveda, a zo zasielok posiela len to, co sa mu hodi.
Ja som mal u neho objednavku cca za 15 000CZK a poslal mi veci ani nie zo 1/4 ceny :-(
Smutne ked sa takyto obchodnik tvari ako seriozny e-shop.

jano

Niečo podobné teraz zažívam aj ja. Keby som tieto príspevky objavil o 2 mesiace skôr, tak by som sa teraz nemusel naťahovať s p.Tesařom :cry: Trápim sa len ja - on ma evidentne všetkých oklamaných zákazníkov na háku! Odkedy som odstúpil od zmluvy a vrátil tovar späť, tak vôbec nereaguje na moje maily a to už prešlo 6 týždňov. Poslal mi totiž uplne niečo iné ako som si objednal a ešte bol jeden nový vagón Kuehn bez vrchnej časti obalu! Faktúra bola vypísaná asi na kolene - absolutne nečitatelné. Takéto jednanie sa absolutne nehodí k seriozne sa tváriacim WWW stránkam. Inak už neexistuje stránka http://www.zeleznicnemodelarstvo.sk/ a neviem sa so svojimi prihlasovacími údajmi prihlásiť ani na českej stránke.

Verdikt teda znie - Absolutne nedoporučujem. Radšej si priplatím za seriózneho obchodníka.
Uživatelský avatar
PeLi
 
Příspěvky: 52
Registrován: úte 04 úno, 2014 6:46 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Barbucha » pát 16 led, 2015 10:08 am

Nechte ho už v klidu zkrachovat a netrapte ho objednávkami.
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Tkadlec Jaroslav » pát 16 led, 2015 10:12 am

Barbucha píše:Nechte ho už v klidu zkrachovat a netrapte ho objednávkami.

:lol: :lol: :lol: :lol: :D
Tkadlec Jaroslav
 
Příspěvky: 1086
Registrován: sob 19 pro, 2009 1:38 pm
Bydliště: Javorník u Jeseníku

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod milan3791 » úte 10 úno, 2015 1:26 pm

také přidám zkušenost. Dnes mi po dvou týdnech dorazila objednávka starter setu Roco 41358 (Brejlovec + 2 osobní vagónky). Lokomotiva byla zabalena v ubrousku, avšak nepožkozená, včetně doplňků. Vágonky byly jiné,něž měly být, nicméně nové a sice lehátkový WLAB (aspoň se mi hodí do nočního rychlíku) a k tomu A (měl být A/B). Na druhou stranu musím uznat, že jinak bylo v setu vše co má být, bez známek požití, byla dokonce přibalena jedna geoline vyhýbka navíc a byla poskytnuta slíbená sleva 25% a tak za cenu 6.749 jsem to moc neřešil a přemyšlím, jestli neobjednat jestě nějaký set s takovou slevou.

edit: pokud by měl někdo prosím na prodej originální krabičku k Roco brejlovcovi, tak koupím.
milan3791
 
Příspěvky: 60
Registrován: pát 26 pro, 2014 12:53 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod radekkrupka » úte 10 úno, 2015 2:05 pm

milan3791 píše:také přidám zkušenost. Dnes mi po dvou týdnech dorazila objednávka starter setu Roco 41358 (Brejlovec + 2 osobní vagónky). Lokomotiva byla zabalena v ubrousku, avšak nepožkozená, včetně doplňků. Vágonky byly jiné,něž měly být, nicméně nové a sice lehátkový WLAB (aspoň se mi hodí do nočního rychlíku) a k tomu A (měl být A/B). Na druhou stranu musím uznat, že jinak bylo v setu vše co má být, bez známek požití, byla dokonce přibalena jedna geoline vyhýbka navíc a byla poskytnuta slíbená sleva 25% a tak za cenu 6.749 jsem to moc neřešil a přemyšlím, jestli neobjednat jestě nějaký set s takovou slevou.

edit: pokud by měl někdo prosím na prodej originální krabičku k Roco brejlovcovi, tak koupím.

Lokomotiva v ubrousku avšak bez známek "požití" :)
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Barbucha » úte 10 úno, 2015 2:07 pm

Já bych to moc nepokoušel. Mohla by klidně dorazit nepoužitá lokomotiva zabalená v použitém toaletním papíru. Ale pokud někdo rád adrenalin při nákupech, tak proč ne?
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod milan3791 » úte 10 úno, 2015 2:25 pm

za překlepy se omlouvám :)
milan3791
 
Příspěvky: 60
Registrován: pát 26 pro, 2014 12:53 pm

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod MIKO-VLAKY » úte 10 úno, 2015 2:40 pm

S tímto obchodem jsem ukončil bilaterální vztahy před 2 roky poté, kdy mi byla doručena neúplná zásilka. Po reklamaci mi pán poslal jako útěchu stavebnici plošinového vozu, který jsem si neobjednal. Předmětná krabička leží dodnes nedotčena v knihovně. Dále už jsem to neřešil a nakupuji u dobrých prodejců.
Milan Kovářík
HO (III. epocha)
http://www.miko-vlaky.cz
Uživatelský avatar
MIKO-VLAKY
 
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 01 kvě, 2014 10:26 am
Bydliště: Husinec

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod vrbav » čtv 26 úno, 2015 5:04 pm

Dnes som mal cestu cez Letovice, po kamennej predajni ani stopy, Tesařství sa zmenilo na Rybařství........uvidíme ako dlho ešte bude fungovať e-shop.....
vrbav
 
Příspěvky: 109
Registrován: ned 18 zář, 2011 8:52 pm
Bydliště: Považská Bystrica

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod Barbucha » čtv 26 úno, 2015 6:00 pm

vrbav píše:Dnes som mal cestu cez Letovice, po kamennej predajni ani stopy, Tesařství sa zmenilo na Rybařství........uvidíme ako dlho ešte bude fungovať e-shop.....

Dokud se najdou troubové, co si neváží peněz :-).
DR, H0, epocha III c, v neplánované pauze.
Uživatelský avatar
Barbucha
 
Příspěvky: 2311
Registrován: pát 06 čer, 2008 7:20 am
Bydliště: Brno

Re: Zkušenosti s e-shopem www.zeleznicni-modelarstvi.cz

Příspěvekod milan3791 » čtv 26 úno, 2015 6:05 pm

vrbav píše:Dnes som mal cestu cez Letovice, po kamennej predajni ani stopy, Tesařství sa zmenilo na Rybařství........uvidíme ako dlho ešte bude fungovať e-shop.....


stěhuje se, má to na webu...
milan3791
 
Příspěvky: 60
Registrován: pát 26 pro, 2014 12:53 pm

PředchozíDalší

Zpět na Modelářské obchody a výrobci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků