Brejlovec MTB

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti N (1:160).

Moderátor: Michal Dalecký

Brejlovec MTB

Příspěvekod Settebello » stř 29 pro, 2010 9:01 am

Re: Brejlovec 750, 753 a 754 od MTB v TT


Settebello píše:

Držím palce, jako eNkař můžu jen závidět.


od V_Báňa » ned pro 26, 2010 7:45 pm

když by se tady podařilo rozpustit 200ks, tak není důvod závidět ....... V_Báňa

-----------------------------------------
!!!! CO NA TO eNkaři?? !!!
Tomáš
-----------------------------
N, A, DCC, ČSD-ČD, lll - V
Uživatelský avatar
Settebello
 
Příspěvky: 35
Registrován: pon 27 črc, 2009 1:02 pm
Bydliště: Choceň

Re: Brejlovec MTB

Příspěvekod Jirka1 » stř 29 pro, 2010 10:59 am

To mi nepovídej, že by se těch 200 brejlovců v N-ku neprodalo.
Předpokládám, že populace českých N-kařů je početnější než těch 200. Tedy snad?
Uživatelský avatar
Jirka1
 
Příspěvky: 534
Registrován: pon 28 led, 2008 6:30 pm
Bydliště: Ústeckoorlicko

Re: Brejlovec MTB

Příspěvekod alfik » stř 29 pro, 2010 1:22 pm

Na stránce http://www.honzikovyvlacky.cz/ je přesně na tohle téma anketa. Zatím tam hlasovalo 129 lidí, z toho 95 se vyslovilo "pro". Je samozřejmě otázka, jakou vypovídací hodnotu něco takového má (kdo z těch 95ti lidí by to pak opravdu koupil, až by došlo na lámání chleba, na druhou stranu se v té anketě určitě (zatím) nevyslovili zdaleka všichni tuzemští eNkaři), ale aspoň to, že by se počet zájemců řádově pohyboval v třímístných číslech, z ní podle mně plyne docela zřetelně.

Snad kdyby se vědělo, kolik se nakonec prodalo např. ČSD Sergejů od Trixe, daly by se tyhle cifry asi použít i tady. V každém případě zrovna ty Sergeje mi přijdou jako docela povedený příklad toho, jaký je zájem o ČSD lokomotivy v eNku - mám pocit, že už se nějakou dobu nevyrábějí, ale na eBayi i jinde se s nimi dál čile kupčí, a že by je nikdo nechtěl to nevypadá.

Minimálně aspoň za sebe říkám, že já, coby začínající eNkový zatímsnílek bych do Brejlovce šel bez váhání (stejně jsem hlasoval i v té anketě). Možná bych vzal i dva, ale to by záleželo na ceně.
alfik
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 25 led, 2010 8:22 am

Re: Brejlovec MTB

Příspěvekod Dan Buchtela » stř 29 pro, 2010 7:22 pm

Vážení N-kaři, jako obchodník a zároveň N-kař si dovoluji garantovat prodej minimálně 400 kusů tohoto sériově vyráběného modelu. V této chvíli je to však lehce předčasná diskuze. Nechme Víťu Báňu v klidu dokončit jeho projekt ve velikosti TT, stabilizovat jeho výrobní možnosti...
Co mohu říci nyní, že pevně věřím, že sériově vyráběného brejlouna v N-ku se v řádu jednoho dvou let dočkáme...aniž bych nyní konkretizoval odkud :) Prosím, dejte této věci svůj čas...jakmile to bude aktuální, budete informováni :P :wink:
Uživatelský avatar
Dan Buchtela
 
Příspěvky: 1175
Registrován: pon 13 srp, 2007 9:21 pm
Bydliště: okres ÚL

Re: Brejlovec MTB

Příspěvekod modeln » stř 29 pro, 2010 7:29 pm

Co sa tyka ''brejlovce'' i na Slovensku by sa zopar kusov stratilo :lol: ,min. u mna by zaparkovali 3 ks-bez ohladu na cenu.Inak cez vianoce som zacal pracovat na T 478.3xxx/cislo este netusim ake bude/,je to vlastna stavba od piky,teda okrem motora a ozubenych koleciek,ked budem mat nieco publikovatelne ,tak to ukazem.
modeln
 
Příspěvky: 427
Registrován: stř 20 úno, 2008 7:42 am

Re: Brejlovec MTB

Příspěvekod Jarda H. » čtv 30 pro, 2010 5:19 pm

Dan Buchtela píše: .....Co mohu říci nyní, že pevně věřím, že sériově vyráběného brejlouna v N-ku se v řádu jednoho dvou let dočkáme...aniž bych nyní konkretizoval odkud :) Prosím, dejte této věci svůj čas...


Takže pánové, i pro vás v eN-ku dobrá zpráva :lol: časem i vy se dočkáte brejlovce !
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: Brejlovec MTB

Příspěvekod aldrin » úte 25 led, 2011 11:55 am

Ja k tomu dodam kacirskou myslenku. Jeste by slo vytvorit novou kastli na remotorizovane verze, ktery sly do Italie. Myslim, ze tam by se potencial nasel taky. Ja osobne mam N-ko spis DB-OBB a v dnesni dobe by se tam par soukromych Brejlaku taky ztratilo. Ale to je jen otazka do plena. Myslim, ze by to slo i v TT.
aldrin
 
Příspěvky: 65
Registrován: pát 12 úno, 2010 8:55 am
Bydliště: Praha / Jilemnice


Zpět na Velikost N (komunita N)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků