Upozornění na "modeláře"-opravdu NEDOPORUČUJI

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Příspěvekod Jarda H. » čtv 24 led, 2008 8:50 pm





Tak jsme asi díky téhle diskuzi ve fóru dosáhli toho, že se "modelář" alespoň stáhl z inzerování na modelbazaru - a celkově věřím, že na netu už tolik reklamy mít nebude !!! Alespoň tím bylo zachráněno :D :) :D pár nešťasníků, kteří by mu naletěli !
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod JM » pát 25 led, 2008 12:25 pm

Jarda H. píše:




Tak jsme asi díky téhle diskuzi ve fóru dosáhli toho, že se "modelář" alespoň stáhl z inzerování na modelbazaru - a celkově věřím, že na netu už tolik reklamy mít nebude !!! Alespoň tím bylo zachráněno :D :) :D pár nešťasníků, kteří by mu naletěli !


Jojo, ještě že tyto fóra existujou!! :wink:
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod blekk1 » pát 25 led, 2008 7:59 pm

AD KOTEK: predané sa predáva ďalej:
http://www.aukro.cz/item300229867_restauracni_vagon_cd.html

Keby vedeli o čo sa bijú
:x
blekk1
 
Příspěvky: 156
Registrován: pon 07 led, 2008 12:07 pm
Bydliště: Púchov

Příspěvekod JM » sob 26 led, 2008 8:33 am

Smazáno!
Po projítí předmětů prodejce "yellow_mole" na Aukru se mi zdálo, že to s "kotkem" asi nemá nic společného, některé vagóny na něj byly moc čistě provedené :lol:
Takže falešný poplach- Kotek snad už opravdu skončil a budou se objevovat snad už jen ty vraky, co se mu povedly prodat mezi těch pár nešt'astníků..možná mezi nimi nevědomky byl i "yellow_mole" a takhle se nechtěně dostal na "šikmou plochu" :lol:
Naposledy upravil JM dne sob 26 led, 2008 5:54 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod vlastimil vašíček » sob 26 led, 2008 8:36 am

blekk1 píše:AD KOTEK: predané sa predáva ďalej:
http://www.aukro.cz/item300229867_restauracni_vagon_cd.html

Keby vedeli o čo sa bijú
:x


ti lidi jsou hrozní. za tu cenu co to draží mají nový , kvalitní a hlavně modelový vagon od TT model :shock:
E103 001 moje životní láska

Digital by Roco & Lenz silver

r.v. 1979, bývalý výpravčí ČD
vlastimil vašíček
 
Příspěvky: 576
Registrován: úte 24 říj, 2006 8:57 pm

Příspěvekod yellow_mole » sob 26 led, 2008 4:43 pm

Dobrý den, od uživatele aukra a zřejmě i od uživatele tohoto fóra jsme dostala mail s upozorněním, že jsem zde probírána. Odepsala jsem mu a přikládám sem celý dopis, abys si i o statní mohli udělat obrázek. Uvádím celé své jméno a dotyčnému jsem také napsala telefonní číslo - to zde z bezpečnostních důvodů nebude.


:::::
Zpráva od: yy31 (1) , from IP:
--------------------------------------------------------------------------------
Zpráva:
Zdravim mrknete se http://magazin.modely.biz/diskuze/viewt ... sc&start=3

Má odpověď:

Dobrý den, díky za upozornění, že jsem kdesi probírána. To teda koukám. Jsem ženská, žádný chlap, je mi 40 let a ty vláčky jsou mého manžela, který vyměnil celý vozový park a konečně se uvolil, že větší část své sbírky prodá, protože už to nemáme kam dávat. Některé vagóny koupil na inzeráty, něco po burzách a něco v obchodech. Nejsme tedy skutečně žádní podvodníci, ani si neměníme jméno a trvale žijeme v Mostě od narození. Vše nabízíme na rozumné ceny a občas se stane, že se něco velmi vyhází, což nás samotné udiví, mnohdy i potěší. Na druhou stranu například když jsme nabídli použité koleje za 99 Kč a nakonec se vyšplhali až na asi 450 Kč a opravdu jsou spíš na díly, tak jsme dotyčnému po aukci zavolali a skutečně je dostal za 99, přestože jsme provizi aukru zaplatili v té vyšší části. Tož tolik.

Ještě jednou moc děkuji za upozornění a mohu říci, že mne to skutečně mrzí, protože prodáváme velké množství předmětů a vláčky až teď poslední dobou a to jen dočasně. Naštěstí se nesmím rozčilovat, protože už čtyři dny mám chřipku jako hrom :-)


Mějte se hezky a jestli chodíte na to fórum, můžete to tam prezentovat.

Jana Fürstová, Most
yellow_mole
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 26 led, 2008 4:33 pm
Bydliště: Most

Příspěvekod Jarda H. » pon 11 úno, 2008 5:53 pm

JM píše:
Lubomír Dudek píše:Už jsem s nim chtěl kšeftovat.Vybral jsem si u něj pár drobností asi za 400,sliboval,že mi je hned pošle,NOHABku mi nabízel za ...

Ano, a takových "spokojených" zákazníků za sebou zanechává tento pán hodně...



Doplním aktuální situaci v tomhle už zasunutém diskuzním fóru : na modelbazaru pod jménem adam.gruna (= stejný "modelář" kvůli kterému tyhle informace vznikly, viz první příspěvky) změnil taktiku ...

a nabízí vagony LOCO série START sice od 1,- Kč, s tím, aby kupující nabídl cenu :D ! Myslím, že se bohužel :cry: najde nějaký nešťastník a nachytá se, pak koupí pouze START-model za cenu modelu kategorie HOBBY !

Už se tam někdo pokusil varovat s odkazem na stránky f. LOCO a cenu vagonů 199,- Kč / ks :!:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

p. Kotek

Příspěvekod Hanis85 » čtv 14 úno, 2008 5:45 pm

Nevím ale pokud mě paměť neklane tak před vánocema nabízel na modelbazaru serii 10 kosů 810+vlek za 1800. nevím jestli je někomu prodal. Pokud zná někdo majitele těchto 810 tak ať odepíše jaké jsou. Dále na jeho stránkách bylo uvedeno, že dodal nějaké vozy asi přívesy k 853 klubu železničních modelářu Hradec Králové. Tak nevím pokud ty modely jsou všechny stejné na tak to bohu dík :twisted:
Hanis85
 
Příspěvky: 95
Registrován: pát 04 led, 2008 10:09 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod nexus » čtv 14 úno, 2008 6:01 pm

Klubu v HK určitě nic neprodal. To je nějaký informační šum...
Uživatelský avatar
nexus
 
Příspěvky: 167
Registrován: čtv 29 lis, 2007 9:16 am
Bydliště: Nový Bydžov

Příspěvekod Jarda H. » čtv 14 úno, 2008 6:24 pm

Navíc jsem cvičně kouknul na stránky toho povedeného "modeláře-překupníka" (odkaz je v prvním příspěvku tohoto tématu), a POZOR změna (snad :lol: ) k lepšímu : na těch stránkách už nenabízí modely, našel jsem tam jen fotogalerii skutečných vlaků. A taky plno různých odkazů na "cokoliv", takže podnikavec podniká dál a ve všem ?!


Doplněno 6.3.

Pachatel se vrací na místo činu, aneb PKotekk opět inzeruje prodej vagonů na modelbazaru :
http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/Pr ... 10/161857/
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Příspěvekod Tomáš » ned 28 úno, 2010 3:27 pm

Pan Kotek se mi ozval na inzerát vagonků co prodávám,tak snad se polepšil :lol: ...na dobírku ovšem nepřistoupím
"TT" - NYNÍ UŽ DCC - IV 1985-1995 (pád ČSD)
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 3152
Registrován: pon 02 črc, 2007 8:36 pm
Bydliště: Brno - Bosonohy

Příspěvekod Mike » ned 28 úno, 2010 5:30 pm

Mike
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř 31 pro, 2008 6:49 pm
Bydliště: Praha-západ

p.Kotek

Příspěvekod radula63 » ned 28 úno, 2010 7:43 pm

S panem Kotkem jsem už také měl tu čest. Loni v létě jsem si vybíral na modelbazaru ze 2 kolejišť - jedno od p. Kotka (královéhradecko) za 30tis. ale najednou zdražil na 35! nevím proč, druhé od p. Bláhy (vysočina) za 35tis. Rozhodl jsem se pro kolejiště z Vysočiny (viz. můj podpis-prezence na rajčeti).

Nedávno (loni asi v Listopadu)jsem měnil s p.Kotkem nějaké své věci za jeho 854.030. Obchod proběhl bez problémů, ale z dalšího obchodu časem sešlo. Nevadí. Škodu žádnou nemám.

A když vidím toho jeho kocoura 742 111 za 3.400,- - K tomu dodám jen: Na burze hotová kastle 742 z LEPTu za cca 1.200,- + pojezd asi 1.000,- + postavička (aby byla slušná, tak např. NOCH nebo PREISER) cca 30,- a máte daleko vzhlednější model a za daleko lepší cenu !!! :wink:
Raďula63
MPK - moduly plzeňského kraje
KŽM Praha 3
KŽM cH0TTěboř
Psi štěkají, karavana jede dál
Uživatelský avatar
radula63
 
Příspěvky: 1306
Registrován: čtv 28 kvě, 2009 6:15 pm
Bydliště: kraj Vysočina - okres H.B.

Příspěvekod JM » ned 28 úno, 2010 8:41 pm

Mike píše:Pan Kotek už zase inzeruje:
http://inzerce.modelbazar.cz/inzerat/282327/uzivatel/

Jo, on inzeruje průběžně skoro pořád. Akorát je divný, jak každou chvíli končí s nějakým rokem/epochou a potřebuje se něčeho zbavit, ikdyž to ještě ani nemá postavené :lol: :lol:
Uživatelský avatar
JM
 
Příspěvky: 232
Registrován: stř 07 úno, 2007 4:11 pm
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod Fíkus » pon 05 dub, 2010 9:06 pm

Chlapci nekamenujte mě, ale ten Kocour je HNUS :shock: sice s mašinkama začínám, ale teď ze mě mluvi kitař, letadýlkář, kterej občas staví modely za prachy. Každej staví nějak, ale když už mám za těch pár měsících představu o cenách všeho možnýho, tak z tohoto mě je smutno
Uživatelský avatar
Fíkus
 
Příspěvky: 63
Registrován: pát 30 říj, 2009 7:45 pm
Bydliště: Chotěboř / Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Zlámalík a 10 návštevníků