Sergej Tillig

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Re: Sergej Tillig

Příspěvekod olik » stř 22 úno, 2012 9:08 pm

ja Ti poradim,rozeber napravu,vyndej ozubena kolecka ,urizni ten krivej snek,a nech hnanou jednu napravu,urcite to pojede i na tu jednu napravu,a nez budes rezat ten snek tak to zkus jen bez tech ozubenych kol,jinak repas je drahej a u tohohle modelu je to zbytecne
olik
 
Příspěvky: 167
Registrován: úte 01 úno, 2011 6:01 pm

Re: Sergej Tillig

Příspěvekod Hříbek » pát 24 úno, 2012 6:09 pm

Jarda_Kučera píše:Tak tady přikládám slíbené foto:
!2012-02-22-044.jpg


Na té levé straně je vychýlení dobře vidět. A teď co s tím. Bylo to ještě více, ale taklhe trochu jsem to srovnal, ale tohle prostě musí být precizní...


Pokud je ohnutá hřídelka motoru, no tak je nejjednodušší vyměnit motor (je to Buehler).
Ale upřímně řečeno, tento původní systém pohonu je dost nešťastný. Já mám také jednoho Sergeje s tímto pohonem a v obloucích to dělalo problém, dost to zpomalovalo vlivem tření
mezi šnekem a ozubeným kolem v podvozku, ani promazání nepomáhalo, tak jsem to nakonec zrekonstruoval pomocí kardanů a samostatných šneků.
Taky jsem dal nový motor (Mashima). Sice se mi tam už nevlezly setrvačníky, ale jízdní vlastnosti jsou i tak mnohem lepší.
Je ale fakt, že s tím je docela dost práce :cry:
Hříbek
 
Příspěvky: 135
Registrován: pát 24 zář, 2010 9:25 am

Předchozí

Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků