Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod badliner » pon 17 říj, 2011 5:35 pm

A co kdybys nám třeba prozradil,kteréhože to prodejce poslal p.Báňa do .....

Třeba mě, měl jsem zájem již v počátcích a bylo to přesně tak...odběr stovky kusů......
badliner
 
Příspěvky: 238
Registrován: pon 30 říj, 2006 8:37 pm

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod Jeff Hopper » úte 18 říj, 2011 8:18 am

Tak co kluci jak jezděj vaše MTBčka - už se někomu něco po....... :?: :?: Dolepujete na to díly :?: :?: :?: :?: Tabulky jste nachali origo nebo jiné :?: :?: A co srovnání s Roco brejlema - jízda, tah :?: :?: :?: A máte je vůbec někdo :?: :?: :?:
Jeff Hopper
 
Příspěvky: 577
Registrován: stř 05 led, 2011 6:32 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod JBr » úte 18 říj, 2011 10:10 am

Jeff Hopper píše:Tak co kluci jak jezděj vaše MTBčka - už se někomu něco po....... :?: :?: Dolepujete na to díly :?: :?: :?: :?: Tabulky jste nachali origo nebo jiné :?: :?: A co srovnání s Roco brejlema - jízda, tah :?: :?: :?: A máte je vůbec někdo :?: :?: :?:


Jezdi, nic se mu nepo... Dily jsem jeste nedolepoval, neb kdyz jsem se v navalu prvotni radosti pokusil dostat ze stromecku hak na celo, tak jsem ho pinzetou prelomil vejpul. Tohle si nechavam na nekdy az na to budu mit klid (nedaval jsem krom houkacek zatim nic ani na Roco). Tabulky jsem lepil, nastesti na Cargo jsou potreba jen dve, hned ta prvni mi nesla odtrhnout od podkladu a nakonec neprezila. Necham si ale asi casem udelat klasicke tabulky u Banku.

Srovnani s Roco... MTB pomalejsi, na prvni stupen jede hooooooooooodne pomalu (mozny castecny vliv dekoderu - Roco Keuhn N025, MTB Zimo MX630P), tahne pekne, i bez bandazi minimalne stejne jako Roco. Mam trochu netradicni podobu kolejiste, takze nemam sanci to vic overit s hodne vozy na velkem ovalu.
TT/D V/VI.
Uživatelský avatar
JBr
 
Příspěvky: 1265
Registrován: čtv 20 zář, 2007 7:25 pm
Bydliště: Hostivice a obcas Chotebor

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod vvitty » úte 18 říj, 2011 10:11 am

Jeff Hopper píše:Tak co kluci jak jezděj vaše MTBčka - už se někomu něco po....... :?: :?: Dolepujete na to díly :?: :?: :?: :?: Tabulky jste nachali origo nebo jiné :?: :?: A co srovnání s Roco brejlema - jízda, tah :?: :?: :?: A máte je vůbec někdo :?: :?: :?:


Ja se o vikendu pustim do dolepovani stitku a asi i drobnych detailu, tak jsem zvedavy jak to dopadne :-)
Bohuzel se ten muj moc neprojede, vetsinu casu travi prisroubovany na soklu s koleji :-(
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod Colonel32 » ned 20 lis, 2011 11:28 pm

MTB brejlovce (pouze zelenobílou verzi) jsem tenhle týden zaregistroval ve vitríně v Království železnic na Andělu. Pokud stále ještě někdo potřebuje vidět na živo ale ne na burze.
Colonel32
 
Příspěvky: 862
Registrován: čtv 24 pro, 2009 12:43 pm

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod wendycrx » pon 05 pro, 2011 11:35 am

Je to celkem smutné,chtěl jsem koupit 2x brejle od MTB ale nikde neni jiná varianta než klasika (bílo/zelené nebo Rudé ) a o ty zájem nemám,tak že jsem koupit od Roca.Proč sakra nejsou jiné varianty a hlavně brejláci na prodejnách??!!Teď před vánoci jsem čekal že toho bude plno,kor když Keuhen brejle né a né vydat.Škoda,když se najde někdo kdo brejláky ale vůbec České stroje udělá a českej človíček chce podpořit prodejce koupí nějakého kusu tak nemůže protože prostě nejsou!!A objednávat opravdu nechci a nebudu když u jiných výrobců stačí dojít do obchodu,model prohlédnou a koupit... škoda,fakt škoda.Doufám že se zamračenými to bude lepší...
wendycrx
 
Příspěvky: 132
Registrován: sob 16 kvě, 2009 6:10 pm

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod Colonel32 » pon 05 pro, 2011 12:18 pm

Trváš na prodejně i přesto, že na netu modely běžně vycházejí třeba o 10% levněji?
Colonel32
 
Příspěvky: 862
Registrován: čtv 24 pro, 2009 12:43 pm

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod mkcompTT » pon 05 pro, 2011 12:30 pm

Colonel32 píše:Trváš na prodejně i přesto, že na netu modely běžně vycházejí třeba o 10% levněji?

A k čemu je objednávka, když není vůbec jisté, jestli bych ho do vánoc dostal? Po první váce brejlí MTB se slehla zem a také jsem čekal, že na netu budu mít alespoň možnost si objednat brejlovce s nějakou rozumnou dobou dodání, ale místo, aby tu před vánoci byl trh zaplaven berejlovci, jsou k dispozici pouze dvě verze a tím to končí. Osobně mám pocit, že nechápu tuto obchodní politiku. A je to sakra škoda :(
Uživatelský avatar
mkcompTT
 
Příspěvky: 363
Registrován: stř 20 dub, 2011 1:13 pm
Bydliště: Kladno

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod smekac » pon 05 pro, 2011 12:42 pm

Je to škoda, ale prostě nejsou lidi kdo by je montoval ... a ti co montují jsou 100% vytíženi.
Psi štěkají, karavana jede dál ...
smekac
 
Příspěvky: 59
Registrován: ned 21 bře, 2010 4:12 pm
Bydliště: Praha

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod Jeff Hopper » pon 05 pro, 2011 2:59 pm

Ne každý nakupuje na netu - je spousta lidí co to chtěj vidět nejprve na živo a potom za to utratí své těžce vydělané peníze.(já jsem zvolil něco mezi, ale jenom díky tomu, že jezdím často do prahy)

Jinak ti co dělaj tak makaj na mračence, ale ta už bude alespoň v prodejnách(i s reprákem) :lol:
Jeff Hopper
 
Příspěvky: 577
Registrován: stř 05 led, 2011 6:32 pm
Bydliště: Nymburk

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod wendycrx » pon 05 pro, 2011 4:27 pm

Jak zde psali kolegové,neni problém objednat po netu,ale odmítám čekat měsíc na dodávku něčeho co mohu v +- stejné,né li lepší,koupit hned... je to ale opravdu škoda že MTB neni schopno zajistit výrobu a dodávky do obchodů to se pak může na kšeft vyprdět... Tak že MTB, dělejte s tím sakra něco!! Spousta z nás chce podpořit českého výrobce ale není nám dána možnost!!!!!!!!!!!!
wendycrx
 
Příspěvky: 132
Registrován: sob 16 kvě, 2009 6:10 pm

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod vvitty » pon 05 pro, 2011 11:13 pm

mkcompTT píše:A k čemu je objednávka, když není vůbec jisté, jestli bych ho do vánoc dostal? Po první váce brejlí MTB se slehla zem a také jsem čekal, že na netu budu mít alespoň možnost si objednat brejlovce s nějakou rozumnou dobou dodání, ale místo, aby tu před vánoci byl trh zaplaven berejlovci, jsou k dispozici pouze dvě verze a tím to končí. Osobně mám pocit, že nechápu tuto obchodní politiku. A je to sakra škoda :(


Cervena s kremovym pruhem, pripadne Cargo nevyhovuji?
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod pepiknemecek » úte 06 pro, 2011 10:17 pm

Nezapomínejte že lidé co dělají pro MTB včetně zakladatele jsou zaměstnaní lidé a modely dělají po pracovní době :!:
Uživatelský avatar
pepiknemecek
 
Příspěvky: 159
Registrován: stř 02 úno, 2011 6:43 pm

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod vlk30 » úte 06 pro, 2011 10:28 pm

Tomu naprosto rozumim a chapu ze jde o take o obchod no na druhou stranu by vyrobce mel byt realista, nestihaji se brejle a jsem zvedavy jak to dopadne se zamracenou.I kdyz staci se podivat ke konkurenci tam se to opozduje o mesice ne-li o rok.Hlavne at spech neni na ukor kvality , samozrejme drzim palce a kdyz se zlepsi distribuce a realnost terminu bude to velke plus proti jinym. :!:
vlk30
 
Příspěvky: 62
Registrován: pon 03 led, 2011 9:54 pm

Re: Brejlovec MTB - srovnání s konkurencí

Příspěvekod rendo » úte 13 pro, 2011 7:23 pm

Zdravim...chcem sa spytat(to ozaj na ZSR verziach je 3-polovy motor??? http://www.modely.biz/modelova-zeleznic ... -zsr/..ked na ostatnych verziach je 5-polovy :?: :?:
rendo
 
Příspěvky: 186
Registrován: stř 12 led, 2011 2:01 pm

PředchozíDalší

Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků