TT-VIKEND - c. 12 / r.2011

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Re: TT-VIKEND - c. 12 / r.2011

Příspěvekod Radek Strnad » stř 07 zář, 2011 12:17 pm

Otázkou je,k čemu bude ve Všestarech takový TT-víkend,na kterém nejsou speciální modely,určené pro takovouto akci.Proto a kvůli pěkným doprovodným akcím se tam vždy přeci jezdilo.Kdo bude v zimě vážit cestu napříč republikou,aby si prohlédl poloprázdné vitríny a pár notoricky známých kolejišť??? :roll: No nevím,nevím....Než otrávit velkou část TT národa,nebylo by lepší přiznat,že se nedaří a TT-víkend letos nebude.Je krize,a že se nedaří není žádná ostuda a p.Rejl rozhodně není první ani poslední,kdo na nestandartní tržní situaci doplatí(pravda myslím si,že si do jisté míry může za vzniklé problémy sám).Pořád lepší vyjít s pravdou ven,než neustále mlžit a nakonec to stejně odpískat.
KYKLOP68
Uživatelský avatar
Radek Strnad
 
Příspěvky: 1187
Registrován: čtv 21 led, 2010 5:44 pm
Bydliště: Kostelec n.Čern.lesy

Re: TT-VIKEND - c. 12 / r.2011

Příspěvekod lisacik » stř 07 zář, 2011 1:57 pm

DS Model píše:Vážení přáTTelé,
pokud letos bude nějaký TT Víkend ve Všestarech, nebude to s účastí firmy Tillig a ani s jejich speciálními modely. Co a nebo proč se to nepovede je na jinou diskuzi. Ale firma Tillig v tomto roli nehraje.
Ale nezoufejte!! :-) TT Víkend na příští rok už připravujeme, modely jsou již vybrané a jakmile budou od TIlliga potvrzené všechny termíny, dozvíte se je. Nebude to ve Všestarech. Přestože je všechno připravované na poslední chvíli, myslím že je nač se těšit.

Pěkný víkend přeje

David Strupp
Obchodní zástupce firmy Tillig pro CZ a SK


Zdravim Davide.
Nuz netusim, ako ten pan cital predchadzajuce vase info, ale ja som to pochopil presne tak, ake teraz pisete.
Problem je, ze to si niekto neprecital/nepochopi ten text spravne.
-----------------------------------------------------

Mozno by stalo za uvazenie skusit sa s p. Rejlom dohodnut (aj ked moze byt dost nasrdeny) a skusit spravit TT vikend spolocne a uplne inak. Nevyhanat dodavatelov, nevyhanat malych vyrobcov, nevyhanat Zababovakov....
Ja osobne som zazil nezmyselny stav, ked firma Tillig vyrobila Sergeja (myslim, ze to bola verzia len z hviezdou) a clovek sa k nemu dostal len tak, ze zasiel za jednym panom k autu a tam to zobchodoval, lebo na oficialnom TT vikende ho vobec nemali. To nie je cesta. V samej podstate to bol "veksl" a bolo to nedostojne.
TT vikend ma byt sviatok pre vsetkych nadsencov stredu.
Lisko
lisacik
 
Příspěvky: 259
Registrován: stř 13 říj, 2010 8:29 pm

Re: TT-VIKEND - c. 12 / r.2011

Příspěvekod DS Model » stř 07 zář, 2011 3:43 pm

lisacik píše:Mozno by stalo za uvazenie skusit sa s p. Rejlom dohodnut (aj ked moze byt dost nasrdeny) a skusit spravit TT vikend spolocne a uplne inak. Nevyhanat dodavatelov, nevyhanat malych vyrobcov, nevyhanat Zababovakov....
Ja osobne som zazil nezmyselny stav, ked firma Tillig vyrobila Sergeja (myslim, ze to bola verzia len z hviezdou) a clovek sa k nemu dostal len tak, ze zasiel za jednym panom k autu a tam to zobchodoval, lebo na oficialnom TT vikende ho vobec nemali. To nie je cesta. V samej podstate to bol "veksl" a bolo to nedostojne.
TT vikend ma byt sviatok pre vsetkych nadsencov stredu.
Lisko


Byla to první varianta, kterou jsem v Sebnitz nabízel. A neprošel jsem. Ta stopka na Všestary je z Německa, nikoliv ode mne. Problém je v tom, že - a teď mluvím pouze za Zababov - Tomáš Rejl nám nasliboval spoustu věcí, které nikdy nesplnil. U prodejců - to mám info z druhé ruky, takže bez záruky - cenzuroval co smějí nebo nesmějí prodávat a to za poměrně vysoký pronájem. Já s Tomášem Rejlem komunikuju a není to snadné. Kdo se mu kdy snažil dovolat v nějaké záležitosti, měl s tím většinou problém.
Můj osobní názor - Tomáš Rejl je velký vypravěč, který si nepamatuje, co kde vyprávěl....a bohužel, pokud se nemůžete na něco spolehnout, nelze spolupracovat...a já sám jsem s ním měl v tomto směru několik nedorozumění. Pokud Tomáš bude chtít, uvedu je zde.

Takže - i když mně osobně by se líbilo nechat TT Víkend ve Všestarech, ze spousty důvodů to tak udělat nejde :-(

Howgh!!

David Strupp
DS Model
 
Příspěvky: 285
Registrován: stř 15 zář, 2010 8:56 am

Re: TT-VIKEND - c. 12 / r.2011

Příspěvekod olik » stř 07 zář, 2011 4:40 pm

No a treba me pan Rejl tvrdil ze je zamestnancem firmy Tillig a ze bohuzel nema cas na svuj obchod.
A kdyz jsem mel problem s reklamaci tak mi ani neodpovedel :oops:
Sam za sebe musim rict ze jsem stastny za to ze Tillig nasel cloveka kterym je pan Strupp a ktery podle meho nazoru jenom prospeje nasi Ceske mensine v TT svete................
Davide drz se a uz ted se tesim na lahudky ktere nas urcite cekaji..........................................Petr
olik
 
Příspěvky: 167
Registrován: úte 01 úno, 2011 6:01 pm

Re: TT-VIKEND - c. 12 / r.2011

Příspěvekod lisacik » pát 02 pro, 2011 1:07 pm

Prislo mi info, ze sa zmenila stranka Deltaxu. Tak som tam mrkol:

12. TT-VÍKEND 5.-6.5.2012
Dovolujeme si vás pozvat na 12. ročník setkání přiznivců modelové železnice, který se uskuteční opět v tradičním májovém termínu a to ve dnech 5.- 6.5. 2012.

Srdečně zveme všechny výrobce, majitele kolejišť, modelářské kluby a příznivce modelové železnice všech velikostí. Pro vystavovatele plocha zdarma, možnost prodeje vlastních výrobků. Těšíme se na Vaši účast.
Bližší informace na ......
lisacik
 
Příspěvky: 259
Registrován: stř 13 říj, 2010 8:29 pm

Re: TT-VIKEND - c. 12 / r.2011

Příspěvekod Pája » pát 02 pro, 2011 10:02 pm

TT,DCC,ČSD III-IV,člen TT ZABABOV,Sysel fóra a zatím spíše hračička než modelář
Uživatelský avatar
Pája
 
Příspěvky: 834
Registrován: stř 08 srp, 2007 6:05 pm
Bydliště: Praha -Suchdol

Re: TT-VIKEND - c. 12 / r.2011

Příspěvekod vafram » sob 03 pro, 2011 8:55 am

To budou dva!!?? Davide prosím upřesněte. Díky.
vafram
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř 02 úno, 2011 9:12 am

Re: TT-VIKEND - c. 12 / r.2011

Příspěvekod DS Model » sob 03 pro, 2011 9:11 am

vafram píše:To budou dva!!?? Davide prosím upřesněte. Díky.


Oficiální Tillig TT Víkend je pouze jeden. Ale rozhodně je dobře, že bude další podobná akce. Téčko si to určitě zaslouží a já jsem deklaroval Tomáši Rejlovi z titulu své funkce :-) svou maximální podporu.
Nuže, oficiální Tillig TT víkend bude v Pečkách, 9.6.2012. Už teď se můžete těšit na work shop s českou lokomotivou (výběr je nasnadě) a k tomu dva vozy v ČSD, které ještě nikdy nebyly.
Bude vystaveno spousta kolejiš't, jednáme ještě o nějakých dalších modelech. Bude,pravděpodobně, mašinka a v Pečkách pouť. Takže vyrazit může celá rodina.
Více upřesním po Novém roce.

David Strupp
DS Model
 
Příspěvky: 285
Registrován: stř 15 zář, 2010 8:56 am

Re: TT-VIKEND - c. 12 / r.2011

Příspěvekod vafram » sob 03 pro, 2011 11:33 am

O.K. Děkuji za odpověď.
vafram
 
Příspěvky: 26
Registrován: stř 02 úno, 2011 9:12 am

Re: TT-VIKEND - c. 12 / r.2011

Příspěvekod Scoot » ned 04 pro, 2011 7:18 pm

Co by jsem si mohl přát na TT mašinku v Pečkách?
Byl by vůbec zájem o barevné provedení německých lokomotiv? Hamburčan by byl dobrej ale drahej, pára 455 by se asi nedala moc stavět, hlavně prosím ne rosničku
Lokomotiva... co třeba ten Hektor Agrárník.
Vagón...napadá mě , že když pan Rejl chtěl mít na TT víkend z nové formy ČD CARGO chlaďák tak co třeba chlaďák ČSD
Tož se nechám překvapit a budu se těšit dvojnásob... když letos nebylo nic jako TT víkend
Scoot
 
Příspěvky: 166
Registrován: pát 18 čer, 2010 8:40 am

Re: TT-VIKEND - c. 12 / r.2011

Příspěvekod lisacik » pon 05 pro, 2011 9:13 am

Scoot píše:Lokomotiva... co třeba ten Hektor Agrárník.
Vagón...napadá mě , že když pan Rejl chtěl mít na TT víkend z nové formy ČD CARGO chlaďák tak co třeba chlaďák ČSD
Tož se nechám překvapit a budu se těšit dvojnásob... když letos nebylo nic jako TT víkend


Ja by som tiez a s velkou pravdepodobnostou typoval toho Agrarnika (kedze DavidS pise o ceskej masinke). Co sa tyka chladiaka tam davam 0%. Novy chadiak je celkom vhodne vozidlo na seriovku*. David pise o vogonoch, ktore este nikdy neboli. Pivovarske chladiaky boli, alebo nie? Skor to typujem na plosinove vozne, alebo GBSky (ale tie by bolo celkom vhodne, ako seriovky)

-------
Co sa tyka p. Rejla bolo by dobre ak chce mat uspech, aby sa vratil v niecomu co je realne. Jednoducho nema zmysel robit vozidla typu Sergej vo farbach CD CARGO.... Myslim, ze velky uspech mali CSD Easy, velky uspech mal plosinak s trolejbusom, velky uspech mal plosinak s generatorom z CKD a to je smer.

Niekde bol opat sponenuty Hamburcan. Tato masinka je vhodna len ako "limitka".

Lisko
lisacik
 
Příspěvky: 259
Registrován: stř 13 říj, 2010 8:29 pm

Re: TT-VIKEND - c. 12 / r.2011

Příspěvekod Donatelli » pon 05 pro, 2011 1:24 pm

Pardon, ale plošiňák s trolejbusem nikdy nebyl na TT víkendu ve Všestarech.
Donatelli
 
Příspěvky: 355
Registrován: sob 17 kvě, 2008 6:50 pm

Re: TT-VIKEND - c. 12 / r.2011

Příspěvekod lisacik » pon 05 pro, 2011 1:57 pm

Donatelli píše:Pardon, ale plošiňák s trolejbusem nikdy nebyl na TT víkendu ve Všestarech.


Upresnim to: Bol predavany Deltaxom v ramci TT vikendu 2004. Samotny vyrobok bol od TT Clubu a bol to 6 osy plosinak s trolejbusom ŠKODA Tr 9,červený, ep. IV. Cena : 845,- Kč. Bola to limitovana seria 100 ks. Mam ho doma.

-------
Upravujem tento prispevok a to nasledovne:

....bol to 6 osy plosinak s trolejbusom ŠKODA Tr 9,červený, ep. IV. Cena nebola 845,- Kč, ale 1358 Kč.

Lisko
lisacik
 
Příspěvky: 259
Registrován: stř 13 říj, 2010 8:29 pm

Předchozí

Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků