TILLIG TT NEUHEITEN 2011

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Re: TILLIG TT NEUHEITEN 2011

Příspěvekod vlk30 » sob 29 led, 2011 9:41 pm

A vy vite ze Kuehn ty patraky v CSD bude delat,chci nejake koupit treba i na aukru,ale radsi bych koupil nove kdyz uz mam objednane brejle od stejneho vyrobce.
vlk30
 
Příspěvky: 62
Registrován: pon 03 led, 2011 9:54 pm

Re: TILLIG TT NEUHEITEN 2011

Příspěvekod DS Model » sob 29 led, 2011 9:48 pm

Ano, pokud vím, tak pan Kuehn má zájem na výrobě pater v ČSD. V pátek mám s ním schůzku v Norimberku. Pokud to tam nebude prezentovat jako novinku, zjistím co a jak..

David Strupp
DS model
DS Model
 
Příspěvky: 285
Registrován: stř 15 zář, 2010 8:56 am

Re: TILLIG TT NEUHEITEN 2011

Příspěvekod Jarda H. » ned 30 led, 2011 3:50 pm

Dobrá zpráva :D ! Že bychom se dočkali první novinky na rok 2012 ?! Měl bych k (budoucí) bardotce od MTB patráky ...

To DS-modely : předpokládám, že Kuehn ty patráky ČSD udělá v normální výrobě, ale kdyby z toho sešlo :wink: - jak velká serie vagonů jako minimum je pro objednání limitky, jako jsi Davide podobně vyřidil s brejlovci Kuehn ?! Děkuji za odpověď !
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: TILLIG TT NEUHEITEN 2011

Příspěvekod TTmili » ned 30 led, 2011 4:00 pm

No já si myslím že by Kuehn asi musel být sprominutím padlý nahlavu kdyby se nechtěl pustit do ČSD. Tím by si od svých výrobků izoloval minimálně polovinu trhu v ČR, spíš tu větší část. Já si myslím že to je obdobně i v německu, modernu tak sice jede hodně lidí, ale možná víc se jich radši ohlíží zpátky do minulosti.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Re: TILLIG TT NEUHEITEN 2011

Příspěvekod DS Model » ned 30 led, 2011 4:30 pm

To DS-modely : předpokládám, že Kuehn ty patráky ČSD udělá v normální výrobě, ale kdyby z toho sešlo :wink: - jak velká serie vagonů jako minimum je pro objednání limitky, jako jsi Davide podobně vyřidil s brejlovci Kuehn ?! Děkuji za odpověď ![/quote]

abych pravdu řekl, nevím. Na téma vozy jsem se s ním bavil asi před dvěma lety, ale tam šlo o prvovýrobu, tedy úplně nový vůz.
Ale vydržte do pátku, budu moudřejší. Téma "patra v ČSD" určitě v naší diskuzi budou. Ale jsem přesvědčený, že pan Kuehn je dá do normální nabídky. To, že ještě nejsou je způsobeno jeho dodavatelem, nikoliv panem Kuehnem. Konečně, přečtěte si článek v novém ŽM, kde je s panem Kuehnem Interview a některé věci tam myslím dobře vysvětluje...
OT: snad jsem toho neproflákl moc...zase budu poslouchat, že jsem Kuehnův přisluhovač a poskok... :-) Ale!! zrovna v tomhle případě má KAŽDÝ český obchodník informace dostupné naprosto stejně!!! Jde jen o to chtít si to zjistit..

David S.
DS Model
 
Příspěvky: 285
Registrován: stř 15 zář, 2010 8:56 am

Re: TILLIG TT NEUHEITEN 2011

Příspěvekod Jarda H. » ned 30 led, 2011 4:54 pm

Dík za info ! O tom rozhovoru s p.Kuehnem v ŽM č.1/2011 vím, a nové číslo čekám po neděli ve schránce .... Z případných "pomluv" :lol: si nic nedělej, pro nás téčkaře jsi udělal a děláš hodně :!:
TT - analog - ČSD/DR, DB - III / IV
Uživatelský avatar
Jarda H.
 
Příspěvky: 2795
Registrován: čtv 30 srp, 2007 6:25 pm

Re: TILLIG TT NEUHEITEN 2011

Příspěvekod DS Model » ned 30 led, 2011 5:07 pm

Jarda H. píše:Dík za info ! O tom rozhovoru s p.Kuehnem v ŽM č.1/2011 vím, a nové číslo čekám po neděli ve schránce .... Z případných "pomluv" :lol: si nic nedělej, pro nás téčkaře jsi udělal a děláš hodně :!:


noo, víš mně nevadí být Kuehnovým poskokem. Pro mně je to čest!! :-) A škarohlídi ať si trhnou bačkorou :-)
Co se pana Kuehna týká, je to naprosto úžasný, bezprostřední a upřímný člověk, bez jakékoliv známky nadutosti a nafoukanosti :-)....a teď jsem ty škarohlídy dorazil :mrgreen: jednání s ním v porovnání s firmou Tillig je nesrovnatelné..

ds
DS Model
 
Příspěvky: 285
Registrován: stř 15 zář, 2010 8:56 am

Re: TILLIG TT NEUHEITEN 2011

Příspěvekod Vláďa » ned 30 led, 2011 5:47 pm

Opravdu si z pomluv nic nedělejte, protože je to jen závist ze strany těch, kteří mají jen plno řečí, ale aby zvedli zadek a přesvědčili renomovaného zahraničního výrobce, který je známý vysokým standardem kvality svých výrobků, aby vyrobil model brejlovce, to se jim nechce..to už je totiž težší. Řekl bych, že kritizovat někoho, kdo něco dělá, je klasická ukázka české povahy. Ale my ostatní si toho moc ceníme a těšíme se na kvalitní modely za naše těžce vydělané a našetřené peníze (člověk je pak dává i s radostí).
Jen tak dál a víc. Doufám, že využijete znalostí českého trhu, resp. požadavků českého modeláře, a připravíte další modely..Ať pomlouvači třeba puknou :-)
My ostatní ale budeme jen rádi.
Vláďa
 
Příspěvky: 36
Registrován: stř 08 zář, 2010 8:08 am

Re: TILLIG TT NEUHEITEN 2011

Příspěvekod MOL » pon 31 led, 2011 1:38 pm

Tak jsem si ten rozhovor v ŽM 1/2011 přečetl, a nic nového v něm není. Akorát počkejte si na Norimberk/počkejte si na brejláče...
Uživatelský avatar
MOL
 
Příspěvky: 300
Registrován: pát 17 črc, 2009 4:06 pm

Předchozí

Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků