Brejlovec Roco ČSD

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod George V. » stř 17 srp, 2011 4:05 am

...co to má za nárazníky??? Na předním čele vypadají jako klasické "polokulaté vz. 70" a na zadním jako široké. To je nějaká tovární foto, nebo to takhle už prodávají :D ? Jsem zvědavej, jestli to bude mít ucpaný výfuk PG.
H0/DCC - zatím sbírám co se dá... IV.-V.(i VI.) epocha,
TT - stavím pro radost svoji a dětí z Kadaně
George V.
 
Příspěvky: 3198
Registrován: úte 19 úno, 2008 6:30 am
Bydliště: Kadaň

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod TTmili » stř 17 srp, 2011 5:26 am

Tak vyfuk PG by me opravdu netizil, protoze jestli se nepletu tak ho ROCO projistotu neudelalo ani na jednom. Spis by me tizilo ze nemam kam upevnit topne kabeli a ze se to asi bez lepidla neobejde. Jeste ze nedelam V. epochu. :lol:
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod MOL » stř 17 srp, 2011 10:45 am

Asi to takhle prodávají :D Je to ze stránek elriwa.de
Uživatelský avatar
MOL
 
Příspěvky: 300
Registrován: pát 17 črc, 2009 4:06 pm

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod miroslav lengyel » stř 17 srp, 2011 12:26 pm

Podle mě je to jen špatně zaostřená fotka :D
H0 II.epocha DRG+1souprava Würtenberg(startset)a pára K.P.E.V.ještě je nestihli přeznačit.
Uživatelský avatar
miroslav lengyel
 
Příspěvky: 3572
Registrován: sob 17 led, 2009 6:26 am
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod cernos » stř 17 srp, 2011 12:37 pm

Podle mě to není ani špatně zaostřenou fotkou ani tím že by byl každý nárazník jiný. Je to způsobeno úhlem pohledu. Vezměte si třeba takový válec. Při pohledu z boku (kolmo na plášť) se jeví jako obdelní. Až po mírném pootočení (tak že je vidět část jedné podstavy) je patrné že se nejedná o obdelník ale válec.
železničním modelářem od roku 2011 - TT, DCC
cernos
 
Příspěvky: 388
Registrován: stř 09 úno, 2011 6:09 am
Bydliště: Prachatice

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod Jacek » pon 03 říj, 2011 10:56 am

Na stránky http://jacek-modely.cz/ jsem dal článek o posledních dvou verzích brejlovců Roco
Uživatelský avatar
Jacek
 
Příspěvky: 888
Registrován: sob 20 led, 2007 10:03 pm
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod Pavel379 » úte 08 lis, 2011 8:04 pm

Dobrý večer, mám takový skromný dotaz. Jsem z jihočeského krajského města a v místním obchodě mám od dubna objednaného Brejlovce Roco č. 36250 - TT analog celočervený. Měsíce utikají a do teď ho nemám s tím, že se nevyrábí, že jsou problémy s pojezdem. Dnes jsem projel e-shopy a docela jsou ke koupení i jsem je viděl na vlastní oči v Praze v obchodech. Nemít složenou zálohu - 3/4 ceny, tak jsem si ho koupil někde jinde. Tak mi prosím řekněte, jak to s těma Brejlovcema je. Děkuji za objektivní názory.
Pavel379
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 08 lis, 2011 7:43 pm

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod olik » úte 08 lis, 2011 8:15 pm

Pavel379 píše:Dobrý večer, mám takový skromný dotaz. Jsem z jihočeského krajského města a v místním obchodě mám od dubna objednaného Brejlovce Roco č. 36250 - TT analog celočervený. Měsíce utikají a do teď ho nemám s tím, že se nevyrábí, že jsou problémy s pojezdem. Dnes jsem projel e-shopy a docela jsou ke koupení i jsem je viděl na vlastní oči v Praze v obchodech. Nemít složenou zálohu - 3/4 ceny, tak jsem si ho koupil někde jinde. Tak mi prosím řekněte, jak to s těma Brejlovcema je. Děkuji za objektivní názory.

Pokud ho mas objednany u Z+Z model v C.B. tak bych se nebal pokud nekde jinde tak bych pozadoval vraceni zalohy,ten model uz je venku 2 mesice,ale neboj je jich dost,tak jen vybrat dobrou cenu a je Tvuj ....
olik
 
Příspěvky: 167
Registrován: úte 01 úno, 2011 6:01 pm

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod Hříbek » úte 08 lis, 2011 8:20 pm

Pavel379 píše:Dobrý večer, mám takový skromný dotaz. Jsem z jihočeského krajského města a v místním obchodě mám od dubna objednaného Brejlovce Roco č. 36250 - TT analog celočervený. Měsíce utikají a do teď ho nemám s tím, že se nevyrábí, že jsou problémy s pojezdem. Dnes jsem projel e-shopy a docela jsou ke koupení i jsem je viděl na vlastní oči v Praze v obchodech. Nemít složenou zálohu - 3/4 ceny, tak jsem si ho koupil někde jinde. Tak mi prosím řekněte, jak to s těma Brejlovcema je. Děkuji za objektivní názory.


Jestliže ti prodejce říká, že se nevyrábí, je to lživá informace a v tom případě okamžitě odstup od smlouvy a nech si vrátit zálohu.
Můžeš ho koupit např. tady http://www.modelyvlacku.cz/index.php?ma ... ts_id=5680

Momentálně je skladem, takže ho máš za pár dnů doma a ještě ušetříš, jelikož v Jihočeském krajském městě jsou dost drazí.
(Mám na mysli prodejnu modelů na Lannově třídě)
Ta druhá prodejna, co je u toho potoka - nevím jak se jmenuje - bude něco podobného.

Jinak můj Brejlovec (taky v celočerveném provedení) žádné problémy s pojezdem ani na analogu, ani na digitále nevykazuje.
Hříbek
 
Příspěvky: 135
Registrován: pát 24 zář, 2010 9:25 am

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod acer20 » úte 17 dub, 2012 5:06 pm

Zdar hoši má Brejlovce od Roca v TT 36262 a nahoře se mi ztratil jeden ten klakson nebo houkačka co se dává na střechu vedle světla. Nevíte kde by se to dalo koupit ?
Díka za odpověď
acer20
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob 20 lis, 2010 2:57 pm

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod Trainmaniak » stř 18 dub, 2012 4:03 pm

Jestli máš přístup na burzu, zkus se zeptat tam. Bývaly k mání různé sady nárazníků a podobné bižuterie a mám pocit, že na něčem byly i trumpety. Zkusím mrknout doma, jestli se nepletu (a jestli to vůbec ještě mám).
Uživatelský avatar
Trainmaniak
 
Příspěvky: 1463
Registrován: pát 13 lis, 2009 7:54 am

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod acer20 » stř 18 dub, 2012 4:12 pm

To bych byl moc rád kdyby ses mi podíval doma jsem z okolí Brna tak na burzu asi není problém ale jak sem tam byl posledně bylo tam docela málo kolem železnice.
acer20
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob 20 lis, 2010 2:57 pm

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod Trainmaniak » stř 18 dub, 2012 4:15 pm

Já měl na mysli burzu v Praze. Osobně jsem tam tedy nikdy nebyl, ale tahle veteš by tam teoreticky k sehnání byla.
Uživatelský avatar
Trainmaniak
 
Příspěvky: 1463
Registrován: pát 13 lis, 2009 7:54 am

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod acer20 » stř 18 dub, 2012 5:36 pm

Do prahy se já nedostanu. To je blbý. A nešlo by to někde jinde ?
acer20
 
Příspěvky: 24
Registrován: sob 20 lis, 2010 2:57 pm

Re: Brejlovec Roco ČSD

Příspěvekod Trainmaniak » čtv 19 dub, 2012 4:11 pm

Tak jsem na to doma mrknul. Trumpety tam jsou. Neptej se mě ale, odkud to mám. Nevím. Mám to doma ve veteši už léta. :D

Obrázek
Uživatelský avatar
Trainmaniak
 
Příspěvky: 1463
Registrován: pát 13 lis, 2009 7:54 am

PředchozíDalší

Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků