Novinky v TT na rok 2011

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod TTmili » stř 04 led, 2012 7:00 pm

Eda1975 píše:Pokud Vám jde jen o samotný vlak, ale ovladač a koleje jsou Vám k ničemu, tak ho můžete mít za lidových 2160,- Kč :o

http://www.itvlaky.cz/pkcomputers/eshop ... ni-vozy-TT


To vypadá zajímavě, to jsem ještě u nikoho neviděl aby nabízel set na kousky, případně i s kolejivem KONKURENTA!!! Má někdo s tímhle obchodem zkušenost, ne že bych do toho chtěl jít, na to je u toho blbá mašina, ale kdyby náhodou bylo něco jiného, tak kdo ví.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod DS Model » stř 04 led, 2012 7:31 pm

Jako obchoďák Tilliga můžu tento obchod doporučit. Pan Kozojed je velmi vynalézavý a progresivní v tom správném slova smyslu. Mimo jiné i proto, že si dělá vlastní START sety, které nabízím zákazníkům podle jejich představ. To co nabízí, je toho pokračováním. Koupí kompletní set, vybere z toho věci které nechcete - ty dá k něčemu jinému - poměrnou část peněz z ceny odečte. Rozhodně to není špatný nápad. A jako obchoďáka mně pěkně prohání :mrgreen:

David Strupp
DS Model
 
Příspěvky: 285
Registrován: stř 15 zář, 2010 8:56 am

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod michalkomarek » stř 04 led, 2012 8:52 pm

Zdravím..
Tento obchod můžu také z vlastní zkušenosti doporučit.Kupoval jsem tam start set kolejiva kuehen.S p.Kozojedem jsme podebatovali o všem možném kolem TT.
Mohu potvrdit co píše p.Strup že je to velmi vynalézavý obchodník a je schopen nabídnout to o co je právě zájem.To že si tvoří vlastní start sety jsme taky probírali a velmi mě to překvapilo!!V dobrém slova smyslu.
Je ochotný modely nejen předvést ale dokonce i zapůjčit na odskoušení!!Já jsem se pokochal novou BR 38 od Roca v digitálu se zvukem.No a každým dnem by prý měla dorazit i ve verzi ČSD se zvukem.Už se těšíím!!
S pozdravem Michal.
michalkomarek
 
Příspěvky: 82
Registrován: ned 20 led, 2008 9:40 pm
Bydliště: zlín

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod peter_vy » pon 30 črc, 2012 5:39 pm

TT Rosnička ČSD Tillig v MBSS iba za 55 EUR.
TT analog, ČSD ep. III.-IV.
peter_vy
 
Příspěvky: 280
Registrován: pon 08 srp, 2011 3:50 pm
Bydliště: Bratislava

Předchozí

Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků