Novinky v TT na rok 2011

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod TTmili » čtv 03 úno, 2011 8:36 am

Škoda že Kuehn nemá ty ČSD patráky a ani ČSD Y v katalogu, buď to znamená že budou dýl nebo že nebudou (případně jen jako limitka pro DS). Každopádně velký potěšení je určitě ta BDs.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod Colonel32 » čtv 03 úno, 2011 10:24 am

Velkým překvapením je samotný brejlovec ve verzi ČSD - protože to je poprvé co Kuehn nějaký model ČSD sám od sebe avizuje - doposud to byly vždy jen ČD verze.
Colonel32
 
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 24 pro, 2009 12:43 pm

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod radekkrupka » čtv 03 úno, 2011 11:01 am

Colonel32 píše:Velkým překvapením je samotný brejlovec ve verzi ČSD - protože to je poprvé co Kuehn nějaký model ČSD sám od sebe avizuje - doposud to byly vždy jen ČD verze.

DS o něm mluvil, ale na mně to působilo tak, že to bude zase limitka pro DS model. Podle katalogu o tak nevypadá.
Uživatelský avatar
radekkrupka
 
Příspěvky: 1926
Registrován: ned 20 dub, 2008 3:13 pm
Bydliště: Teď už jenom Zlín :)

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod DS Model » čtv 03 úno, 2011 11:20 am

radekkrupka píše:
Colonel32 píše:Velkým překvapením je samotný brejlovec ve verzi ČSD - protože to je poprvé co Kuehn nějaký model ČSD sám od sebe avizuje - doposud to byly vždy jen ČD verze.

DS o něm mluvil, ale na mně to působilo tak, že to bude zase limitka pro DS model. Podle katalogu o tak nevypadá.


Ale kdeže. Tato verze je od samého počátku uvažovaná jako běžný model. Jenom u mně v nabídce přibude ještě jedna limitka. :-)

ds
DS Model
 
Příspěvky: 285
Registrován: stř 15 zář, 2010 8:56 am

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod Colonel32 » čtv 03 úno, 2011 11:25 am

na webu DS je avizovány limitovaná série vozů Sas ČSD od firmy LOCO

http://www.modelyasport.cz/m_loco_faccs.html
Colonel32
 
Příspěvky: 855
Registrován: čtv 24 pro, 2009 12:43 pm

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod TTmili » čtv 03 úno, 2011 3:40 pm

No podle toho co mi David včera psal se u těhle Sas-ek nejedná o malosérii LOCO ale malosérii od LOCO pro DS model. Každopádně netuším jak to přesně je, navíc by si LOCO asi docela naběhlo udělat těch celých dvacet limitek co ohlásily jen jako jednu řadu vozů.
TT
DIGITÁL
Epocha: IV
Snažíme se dokonale napodobit skutečnou nedokonalost, má to význam?
Uživatelský avatar
TTmili
 
Příspěvky: 1688
Registrován: čtv 17 črc, 2008 9:48 am
Bydliště: Jihlava

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod DS Model » čtv 03 úno, 2011 4:11 pm

TTmili píše:No podle toho co mi David včera psal se u těhle Sas-ek nejedná o malosérii LOCO ale malosérii od LOCO pro DS model. Každopádně netuším jak to přesně je, navíc by si LOCO asi docela naběhlo udělat těch celých dvacet limitek co ohlásily jen jako jednu řadu vozů.


Ahoj,
Jde skutečně o limitku, kterou jsem si zadal u Loco a s jejich plány se to nijak nekříží. Navíc, já se vždy snažím o maximální možnou výbavu modelů, i třeba za o něco vyšší cenu. Oproti tomu Loco dělá i start verze a nebo něco mezi.
Tahle série však bude luxusní a já se na ní už velmi těším. :-)

ds
DS Model
 
Příspěvky: 285
Registrován: stř 15 zář, 2010 8:56 am

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod j p » čtv 03 úno, 2011 11:01 pm

DS Model píše:Ahoj,
Jde skutečně o limitku, kterou jsem si zadal u Loco a s jejich plány se to nijak nekříží. Navíc, já se vždy snažím o maximální možnou výbavu modelů, i třeba za o něco vyšší cenu. Oproti tomu Loco dělá i start verze a nebo něco mezi.
Tahle série však bude luxusní a já se na ní už velmi těším. :-)

ds


Ja taky. Konecne prvni ucelenka.
Velikost TT: 1. Pennsylvania Railroad 1940-1960 2. CSD 1946-1993
j p
 
Příspěvky: 442
Registrován: čtv 30 pro, 2010 1:54 pm
Bydliště: Dansko

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod TheJaro » pát 04 úno, 2011 12:39 am

Ja tiež.Na webu DS sa dajú objednať,teda na záväznú objednávku :)
TT-čkár ako repa :),IV-VI ZSR/ZSSKCARGO,začiatky z DCC,Z21 Čierna+MM+RocRail+mobil
Pomaly sa učím..
Uživatelský avatar
TheJaro
 
Příspěvky: 196
Registrován: čtv 14 říj, 2010 8:43 pm
Bydliště: Slovensko - Trenčín

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod DS Model » pát 04 úno, 2011 4:49 am

TheJaro píše:Ja tiež.Na webu DS sa dajú objednať,teda na záväznú objednávku :)

Ano, závaznou objednávku. Myslím, že je to menší zlo, než platit zálohu a pak 3/4 čekat. Na druhou stranu, já potřebuju vědět, kolik a kterých těch vozů mám nechat vyrobit. Berte to i tak, že pokud bych nesbíral objednávky a střelil objednávku "od boku", na spoustu z vás by se třeba nedostalo. A nebo by mi spousta vozů zbylo a už bych neměl peníze na další projekty..
Zkuste na to nahlížet prosím pozitivně. Jde pouze o to, abych měl představu o počtech jednotlivých vozů k objednání. A konečně - kdo se trochu pohybuje v obchodě tak ví, že i když si něco objednáte, ve finále nemám žádnou páku k tomu, aby jste si zboží odebrali. To riziko stejně nesu já. :-)

ds
DS Model
 
Příspěvky: 285
Registrován: stř 15 zář, 2010 8:56 am

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod Radek(T) » pát 04 úno, 2011 10:18 am

Tak už nabídl novinky i Auhagen
http://auhagen.de/inhalt/cms/upload/pdf ... 011_CZ.pdf

Pro TT tam vlastně jsou jen 2 věci. Malé depo a rohový dům :(
TT digitál, doba mého dětství (končící parní trakce) + 2. svět.válka 1:35
Uživatelský avatar
Radek(T)
 
Příspěvky: 103
Registrován: čtv 05 čer, 2008 8:57 am
Bydliště: Hradec Králové

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod Mirek Moc » pát 04 úno, 2011 12:39 pm

Finální verze loko 372 od Kuehna zveřejněna v Norimberku -viz foto v diskuzi o 372
viewtopic.php?f=16&t=2700&p=70787#p70787
Uživatelský avatar
Mirek Moc
 
Příspěvky: 231
Registrován: pon 14 led, 2008 4:26 pm
Bydliště: Kolín

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod olik » pát 04 úno, 2011 5:27 pm

Zda se Vam normalni platit takove penize za LOCO veci?? me ne ,co mam dopusud od Loca doma je predrazene a kvalitne hodne bidne sice se jednalo vzdy o veci ve spolupraci s Deltaxem ale presto uz nic nechci,a taky ta cena 900 za kus,panove ceska firma a je drzsi nez ty zahranicni....skoro 40 € za neco co se pak v Sebnitz prodava za 8-12 € ve vyprodeji......Taky k tomu Kuehnu ,cekame dlouho a cekat budeme no a i na cekani se da vydelat,kouknete na cenu u Y 2 tridy,jeste ho nema venku a uz zdrazil :mrgreen: :mrgreen: Ze by je musel natahnout kvuli tem Brejlovcum???? no urcite jich neproda tolik co ceka a tak to musime zaplatit Vsichni.Nebo se koukl do katalogu konkurence a prihodil 5 € navic....no hezka slovva v ZMku kdy namtam pisou" kvalitni modely za nizkou cenu" obcas se musim smat co musi zakaznik snest .....Ale jinak ten postak to je super pocin rad zaplatim tech 35 € protoze tenhle kousek nikdo nedela a proto bych ozelel i 50 € ,citite to stejne pratele TT
olik
 
Příspěvky: 167
Registrován: úte 01 úno, 2011 6:01 pm

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod freekey » sob 05 úno, 2011 1:27 am

Tak jsem si prošel novinky a zaujala mě T6 v TT a Taurus OBB v TT. Obě vozidla u nás jezdí.
https://t.me/pump_upp
freekey
 
Příspěvky: 369
Registrován: sob 11 dub, 2009 11:28 pm
Bydliště: Brno

Re: Novinky v TT na rok 2011

Příspěvekod Vláďa » sob 05 úno, 2011 1:46 am

Mám od Loco mnoho modelů a jejich cenová politika se mi zdá naprosto odpovídající. Nevím, jak ssou na tom v zahraničí, neboť si všechny modely objednávám přímo u Hovorkových, ale jsem naprosto spokojený, jak s kvalitou tak s cenou. Jestli lze jejich modely někde koupit levněji, pak budu rád za info.
Vláďa
 
Příspěvky: 36
Registrován: stř 08 zář, 2010 8:08 am

PředchozíDalší

Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron