Spřáhla MTB

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Spřáhla MTB

Příspěvekod AlexD » pát 15 bře, 2024 9:51 am

Nevím jaké jsou Vaše zkušenosti se spřáhly od výrobce MTB-Model. Koupil jsem si přípojné vozy za motoráky Balm a Bix a Bix-post. Bohužel při jízdě či rozjezdu docházelo k vyškubnutí spřáhel z šachty. Podařilo se mi dojít o dva háčky ze spřáhel. Tyto spřáhla nejsou kompaktbilní s jinými spřáhly. Kontaktoval jsem výrobce. Dokonce mi na můj dotaz odpověděl, kolik bych spřáhel potřeboval, ale to bylo vše. Od té doby ticho po pěšině. Prodejce, mi sdělil, že výrobce je jako náhradní nedodává. Mám dotaz, nanašel by se "šikula" který by tytto háčky razil? Já vím je to haléřová položka.
Jinak jsem problém částečně odstranil tím, že do boků šachty spřáhla jsem kapnul kapičku "herkulesu". ( To až po radě na tomto fóru, jak zajistit madla z příslušenství, aby při jízdě nevypadávala).
k tomu bych chtěl podotknou "Zaplať Pán Bůh, že se našel výrobce českých vozidel ČSD". Jen by\ to chtělo trochu dotáhnout do konce, aby to nebyly výrobky "DSD" , (dodělej si doma).
Uživatelský avatar
AlexD
 
Příspěvky: 58
Registrován: úte 26 led, 2016 7:53 pm
Bydliště: Dambořice

Re: Spřáhla MTB

Příspěvekod vvitty » pát 15 bře, 2024 10:45 am

Vyrobce nahradni dily prodejcum dodava.
Stavebnice, díly, nářadí pro modeláře, - [url]https://www.pojezdy.eu/eshop[/url]
vvitty
 
Příspěvky: 2627
Registrován: pát 28 pro, 2007 7:11 pm
Bydliště: Praha


Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 49 návštevníků