Přívěsný vůz Btx od MTB

Specializované fórum pouze pro příznivce velikosti TT (1:120).

Moderátoři: Michal Dalecký, Jarda H., radekkrupka

Re: Přívěsný vůz Btx od MTB

Příspěvekod patla » stř 01 čer, 2022 9:41 pm

_lt_ píše:Jakou jste použil chemi na odstraňování popisů? Celkem se vám to povedlo a fleky na fotce vidět nejsou a nechci na to rovnou lít ředilo, nebo to poškrábat.

Zní to divně, ale mechanickou - bylo to lipové kulaté párátko, při volbě párátka je potřeba dát pozor, bambusové škrábe!
patla
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 12 bře, 2019 1:57 pm

Re: Přívěsný vůz Btx od MTB

Příspěvekod _lt_ » pon 06 čer, 2022 8:51 am

Výborný nápad díky, párátka jsem doma našel jen lipová, takže škrábanců jsem ušetřen.
Ale co ty okna? Na tvé fotce vypadají čistě bez předělu, v tom je jaký fígl?
_lt_
 
Příspěvky: 162
Registrován: úte 19 čer, 2012 11:46 am

Re: Přívěsný vůz Btx od MTB

Příspěvekod patla » pon 06 čer, 2022 2:30 pm

_lt_ píše:Výborný nápad díky, párátka jsem doma našel jen lipová, takže škrábanců jsem ušetřen.
Ale co ty okna? Na tvé fotce vypadají čistě bez předělu, v tom je jaký fígl?

Tak holubník za oknem a rámy oken jsou 3D tisk, "zasklení" folií, do které jsou u mřížovaných oken vyryté drážky ( bohužel dost blbě), předělaná jesou i úzká okna protože nemají být zasklena " na gumu" jako dveře, to v osobní části je pouze přebarveno z černa na "hliník" a to v poštovní části je stejnou technologií jako velká okna - 3D rám + folie. Byla to taková rychlovka, protože jsem se na to nemohl koukat a proto to má spoustu much ke kterým se asi někdy vrátím, ale alespoň mám BixPost, který z metru jako BixPost skoro vypadá, bohužel mimo tu nárožní tvarovou havárii popsanou výše vojtasem.

Co se týče těch oken to MTB i docela chápu, vzala se zřejmě stará forma a jen se dofrézovaly drážky do jedné části formy a nemusela se dělat zcela nová forma, tedy spousta peněz.
U toho chybného a přebývajícího popisu to není o penězích ale něčem jiném......
patla
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 12 bře, 2019 1:57 pm

Předchozí

Zpět na Velikost TT (komunita TT)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků